Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elírta ááá hogyan??
Kétüteműnél fel van töltve olajjal a gyújtás?Ezt fejtsd ki légyszíves nem halottam még!
a muff mindig is jobban érdekelt engem is mint a politika...
Mikor megvettem a 12-es ktm működött az önindító hidegen is jól indult.Majd egyszer gondolt egyet és megállt!Bronzkefék el voltak kopva meg összeért az álló meg a forgó rész.Beugrottam egy csapágyboltba és vettem bele csapágyat meg szimeringet fillérekért.Lerendeltem a gyári bronz keféket össze raktam és azóta is működik!Amúgy csak akkor használom ha olyan helyzetben fulladok le hogy macerás lenne berúgni.
ez nalam is megvan (olaj es uj gyuruk). tok egyertelmuen a venti szivja meg az akkut. ha nincs sok ventizes akkor indul.
csajokig jutottunk
max az érdekelt
Nekem 2014-től jól működött az öninditó a Ktm-en, előtte nem használtam. Nem merült le soha, de fel volt töltve olajjal a gyújtásdekni alatt és kb fél évente kicseréltem a vezető gyűrűket a tengelyek végén. A társaságomban nagyjából mindenkire elmondható ugyan ez..
Szerintem ne csináljunk politikai fórumot a Gasgas csoportból, így is sokmindenen fölöslegesen ugrik össze néha a társaság..
óóóó hidd el a lányokat szívesebben tapogatom meg simogatom most is
azért a fejenként 2,5 lány nem lehet rossz....20évesen ettől nem volt sokkal nagyobb álmom
bár akkor még nem volt tapogatós telefon xbox meg ilyenek
Két autóval voltak fiatalok mondták hogy a fidelitásznak segítenek! Mondtuk nekik a szomszéddal sajnálunk titeket így félre vezettek! 20 éves egyetemisták voltak!! Én a helyükbe inkább a lányokat szórakoztattam volna két srácvolt meg 5 lány
Hehe-haha..ha 20 perc alatt 20 m teszel meg akkor nincs mit ott keresned..vagy tul meredek,vagy allni kell meg sorba :)
En a ventillatort alig hasznalom,nyaron is max 1 perceket hasznalom..
3-4 éve voltunk kint akkor az akkori szállásadónk szemében az orbán volt az isten
igazándiból nem akartuk megbántani és úgyhagytuk.....
nem ástam magam mélyre a témában de ha jól emlékszem a kettős állampolgársági igéretek miatt volt ez
Oszinten fingom sincs a politikarol,es nem igaza vagyok kepbe ki mit merre..csak itt is jonnek valami osszetartozasos dumaval a radioba es en olyankor mar rakom is el a muzikara :))
Te Jaxy! Mi a véleményetek kint Erdélybe erről az egész fideszes marhaságról?? Ma Veszprémben az utcánkba Kolozsvári fiatalok szervezkednek a Fidesznek! Ennyire félre vezetnek ott bennetek???
Nekem a bergen 2007 fe 450e hőgomba plusz kapcsoló a ventilátornak ha akarom megy ha nem a kkor nem mééén
2016
Tiéd milyen évjárat..??
2t-ről és nem injektorosról, mert az kapcsolgatja magának, ha gyári a venti bekötés. A Tpi-re sokan nem rávaló ventit használnak, ebből is szokott probléma lenni..
Mi is így megyünk és a 17-18as motorok indulnak. Sosem láttam még rúgni őket.
Akkor nekem szar a töltésem mert nincs hőgombán. Szopóban ha sok a nyektetés és megy a venti akkor meg szokta szívni az akkut. Aztán ha megyek kicsit akkor visszatölt, de ott van hogy nem tudja elindítani.
Gondolom 2T mociről beszész. Mert nekem a 3 ktm xcf w ....és a mostani shercon is hőbombàn volt a venti...és nem volt baj...De ha leàllok .akkor is egy két pillanat és leàl a venti...
Ha hőgombára van a venti bekötve csak akkor tudja leszívni az aksit, mert leállított motornál is percekig megy. Plussz a lítiumos aksinak van egy módszere amivel be kell üzemelni, életre lehet kelteni. Ezt általában nem tudják a tulajok, de ami a nagyobb baj, hogy a kereskedők se és mivelhogy a TPI-t be kell indítani a kereskedésekben, ezért rátöltenek az aksira. Ezzel tönkre is teszik az aksit... http://youtu.be/aLS6iut15TA;t=2s
Sanya az erős....