Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Meg fogod ismerni, gyari idomokkal es matricaval szerelet 300as ktm. Biztos nem lesz tobb belole :-D

Viszont terep mintas airoh bukom csak nekem szokott lenni. Ahogy 300as sherko se sok van.
Küldj egy képet a mocidról...tudjam ...hogy te vagy.
En megyek
Valaki jön Bérre? Déw? Zari, Szali? Nektek messze van.
Milyen "jelegű" igénybevételhez, milyen típusú lamellaszetthez?

Részemről azt javaslom vedd meg az egyiket, mind1 melyiket, aztán próbáld ki, ha szar (és tuti az olajtól nem jó) csere másikra, ha bevált, használd azt.
Szia! Én motul transoil-t raktam bele, amit sokan szidtak. Nekem gondom nem volt vele. Viszont a trükk, hogy tölts bele 1-2 decivel többet, akkor nem lesz bajod a kuplung melegedéssel
Szevasztok,
2006-os ec 300 ba milyen váltó olajat érdemes használni?
Ha jól neztem 900ml kell meg 10w-30
Tudtok ajánlani valamit ami bevált nektek?
Köszi a segítséget!
Nem bohóc az! Ügyes! Csak szar motorral megy! Mert a karbis a menő még mindig... De lehet, hogy irigy vagyok! Mondják mások is!
20kis?...az a bohoc? :)))))
hy kolbik....

orbánc... az fain...
most olvastam...gágüldoktort... na ez az enyém nem az volt.. de tuti ez is valami felülfertőzés a sebből...de ez is fain ...
már aznap déltől-mikor irtam a sztorit- semennyire nem sántítok.. holnap már uribugriz6ok is ha úgy tartja kedvem

Jaxy...
fain kis race lesz a 20kis tag nagyon ott van
Nem azert,hogy reklamozzam,csak egy kis kupacska versenyecske,helyi nagymenokkel :))
http://youtu.be/WJYOusbixaw;feature=share
pedig deeeeeee!!
Igen, de állítólag ezentúl könnyebben előjöhet.
elmúlt teljesen?
nekem a lószaros poshadt víztől befoltosodott a lábam a csizmában a 3 napos túra alatt, egyre gázabb volt napról napra de nem múlt el teljesen
kb senki sem tudja mi a hiba.....se bőrgyógyás se érsebész se senki
aztán azóta is ha valami éri mindig előjönnek a lilás foltok
Szép

Nekem is hasonló volt a sztorim,azzal a különbséggel,hogy orbáncom lett.Feltörte a cipő a lábam és utána a csizma elintézte .Akkora lett a lábam,hogy azt hittem szétdurran,meg mindenféle foltok lettek rajta,aztán végül orbáncot diagnosztizáltak.Több napig nem tudtam ráállni.
hy kolbyk

Bandi...mesélj figyulok.. 19 kerék nem létszükséglet endúrózáshoz bár a 18as kétség kívül jobb, de a 19es kerék hez is van tubli... igaz nem 1,75 hanem 2 colos...de 100% jól helyt áll(már ha az ember nem akar 120 euróért venni gyárit hanem 10 euróból oldja meg ugyan azt a feladatiot..(jobban mint a gyári!!))...
a másikra... bántja azt a rossz nyavaja.. nem én!

egy kis sztori...
(akik bele akarnak olvasni rosszindulatot vagy akár mi.. azok ne olvassák.. mert ebben lesz jócskán.. anélkül hogy kérnétek )
szombaton délelőtt a nagy siettségben sikeresen belerugtam egy betontalapzatba ( 5cm masassan az út közepén kiált 4-5 kis betontuskó.. régebben lezáró oszlopok lehettek benne..de már oszlop nem volt benne csak a 5cm magassan az útból kiálló 30cm átmérőjű teljesen az út szinű kis tuskók...
Természetessen szandálban nem volt vészes .. de a nagylábujj tetejéről egy cm nyi hosszban jócskán lerúgtam a bőrt ... jött is a vér rendessen
szitkolóztam kissé hogy pont a "jobbik" szandált vérzem szarrá, de mind1..mire hazaértünk " a kocsival "30 perc"jól el is ált
mondom magamba.. nem is baxtatom...jól kivérzett (belehányva a szandál féltenyérnyi vérrel) de elállt, nem is fityegett a bőrdarab...mondom akkor faja
másnap rajtam a csizma...3 nap cipő egész nap...de a seb faxán javul...4 nap itthon papucsba jól meg is száradt ..5 nap reggel...8este kitakartam a lábam hogy nem baxtassa a takaró a sebet...reggelre a lábfejem felső része furcsán.. fájdogált...mondom biztos a huzat miatt este jól benyaltam....
ugy egész nap cipőbe.. de egyre jobban fájt egyre jobban sántítottam...de úgy azért az oktatáson semmi különösebb nem volt...többiek azért persze okoskodtak.. de belefért... délután megint papucsban...voltam egyre bicegősebben...
következő nap reggelén...már az egész lábfejem fájt bokától lefelé..de úgy rendessen minden csont...(pont mint mikor az ember megerölteti a csuklóját egész napos sztoriban aztán 1-2- napig képes fájni az egész kézfeje az ujjakkkal együtt (mint a kárpolisz alagút műtétek előszobájánál ,nem jól mondom...Dr Csani??)
mondjuk itt bokánál nincs ilyen szorító hely ami megszorongatja a vérellátást ...
de maga a fájdalom pont olyan volt..persze alig mozog...de olyankor is fáj mint atom...(az egész bokától lefelé!) és egyre szarabb...pedig csak a második napja fáj...
nem is volt úgy sérülés vagy túlterhelés...a lábújjamon a seb is faxán gyógyulásban
haver mondja(ápolónő az asszonya) hogy bakker.. ez nem jó igy ... ez olyan érelzáródás gyanús...
ó mondom ne már még azért annyira nem vagyok "öreg "..aztán mondom igy a 4 iksz után...de végül is csak nem 2 iksz
na jó csak nagyon fáj...csak semmilyen fizikai sérülés nem indokolja.. (kivéve az hogy mondja hogy van seb a lábodon.. mert aztán a vérrög igy meg úgy
csak összevágnak a dolgok a fejembe amiket mond....felrongyolok a dokihoz... persze az szabin van...de aztán pár lépés után visszamegyek.. mondom neézze már meg az asszisztencia..(nem orvos..de csak ott ül egész nap a doki mellett )
besántítok( akkor már nagyon nagyon sántítok) ..
leültet...
zokni le...
nézem nézzük, ..mondom né má milyen viszeres lett a lábfejem...
na akkor mondja hogy ne is holnap mennyek munka után a dokihoz az traumatológiára(mint az elején említette..).. hanem inkább MOST azonnal!

doki megnézi.. sebet nem vészes de lekezelik...na meg 10 éve nem volt tetanusz sem, 1ből az is ugrott a seggbe nézi a bokát... úgy semmi ..de az hogy fáj minden féle verzióban.. traumás sérülés nélkül!! azért egy röntgenny beugrott....
röntgeny :semmi törés,semmi gikszer...mondja hogy gyanússan megeröltettem(de mondom semmi ilyesmi nem volt!) 1 hét pihi aztán ha nem gyógyul( fásli gyógyszer bokarögzítő minden lófaszt felírt) ha nem gyógyul akkor gó bek... amúgy meg jó utat...
helyi asszisztenciának jeleztem, a dolgot...mondta is kiír majd
délután még jócskán le kellett ülnöm a gyakorlatok közbe... de estére...furcsán nem rosszabbodott...sőt..mintha....
de reggelre...
bakker.. felkelek és alig bicegek....a tegnap délelőtt furcsán viszeres lábfejem.. tova tünt ... a fájdalom is csak ha csavartabb helyzetbe kerülök...( 80% os javulás ahhoz képest ami volt!!) 1-2 óra múlva már rendessen alig bicegek...
11 kor felhívtam az asszisztenciát hogy nem lesz táppénz...és megköszöntem hogy nem mondta hogy ne várjak vele másnap reggelig.. hanem azonnal gó a korház!

bakker..
nem döglöttem bele
Szia, sziasztok! Megvan a hiba basszus nem hittem el! Ahogy írtad a karon a csavart kijjeb csavartam egyből jolett!! Dugattyut kissé benyomva tartotta! Hihetetlen , hogy ennyit szenvedtem vele ..
Elgondolkodtam kinek írhatta Münchausen az írását. Eddig itt két nagyszájú, vetítős emberke volt a fórumon. Az egyik egy Janek nevű, minenhez is értő szerelő, a másik meg Zsírferi, alias Münchausen, vagy az endúrózás Kiszeltündéje. Rajtuk kívül mindenki megfér a többiekkel. Most abban reménykedek hogy nem magának írogat ez a bohóc, mert akkor elég súlyos az állapota.
Nem kidobták, hanem svájci bank, páncéltermében őrzik. Münchaussené meg úgy tudom a Nemzeti bankba, van.
Fasza kis épített moci radobsz még 2-3 ezret az ócsóra.
hiper szuper "dakar" ZF futóművet ki is b*szták belőle?
Én meséljek, hogy mit csinálok vagy Szali?
Mesélek, ha akarod. Hétvégén volt hobbimotorozás a cimborákkal. Egy yz250f-el kezdtem egy pár hónapja újra az endurózást. A GG után kb. ugyanolyan jól érzem magam rajta. Picit endurósítottuk, még egy 18-as hátsó kerék hiányzik, arra majd gyűjtök... :D
Tegnap pedig az Fz1 lett összepadolva. Most már veszi a lapot rendesen! Ha kéred, mesélek tovább, csak ne az legyen, hogy Fejes barátodat bántod!
Nagyon széles a tank tv. Mint egy gold wing hondan? Ktm is az. Iden probaljak karcsubbra faragni. Srac ki tesztelte a betat nem szar! Azt mindja nem tudta hova tenni a labat mindenhol volt valami kolonc. Kanyarba.
érdekességképp
havernak az exc-n nemigen tudtuk légteleníteni, a munkahenger se ment vissza csak bazi nehezen
ott az volt a baj hogy valami noname visszahajlós kar volt a gépen, rááadásul "egyénre szabva" aztán annyira be volt tekerve hogy nyomva tartotta kicsit a főfékhenger dugattyút és a furatokat szinte teljesen zárta
a gyári karral egyből vissza tudtuk nyomni kézzel és a légtelenítés is sikeres volt
Kézzel nagyon nehéz , sőt! Franciakulcsal szoktam.. mikor felkemenyedik csinalok egy legtelenitest atan megint jo egy darabig.. hm fekcső az még gyári biztosan, lehet azt kéne , az lehet az utolso esely?!