Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

85 sx kell neked Sanya, az erős könnyű és kicsi..
Én voltam Jaxyékkal.. Reggel korán kimentünk 3-4 látványos helyre, megnéztük a profikat, majd motoroztunk, vagy másik napi, vagy előző évi nyomokon. Kibaszott jó volt és ami a lényeg, nem kellett nekem kitalálni semmit, mert Ők évek óta ezt csinálják és tudtak minden ezzel kapcsolatos dolgot.. Gyakorlatilag az volt a dolgom, hogy mentem velük..
Az a motor arra van. 60 loerot akarsz ? Pont az a lenyege hogy gyenge fing. . Tanulo hobbi női motor. Aztan jon az exc .aki erősebbet akar. Azon belul.is vannak ccm ek. ......
Csokesz. Azert kerdeztem a forgatókonyvet mert gondolom Jaxy mar kitalalta mit akar. Kibaszott jo terep az. De pl van aki egesz nap a versenyzok utan akar mozogni. Ha meg nem. Akkor igazabol felesleges pont akkor menni mikor a verseny van. Azon kivul mar joparszor voltunk ugy a vilag vegen hogy a megbeszelt vezetőt 12 kor még nem tudtuk elérni . Aztan 5 kor mar mondta hogy mára eleg volt neki egy kis kör. Ott sibiunal kell valami terv. Menni akarsz a napi nyomokon vagy mi???. Pelda. Azis jo hogy beleskeldödni ide oda a nyomra arra vannak megadva verseny pontok tudod jol teis ..hisz tavaj is voltatok. De akkor masik.nyomokon kell odamenni. Na erre tok.jo ha van egy ember aki.kepbe van. A nyomon tuti nem. tud vegig menni nem" versenyzo mert nem eleg a benya... Persze erreis lehet ötlet... Stbstb... vagy pl zsirtv megy valami palyairo emberrel . Na ugy os jo de akkor igazabol a nezelodes a lenyeg. De az legalabb tudja merre megy. Es tud benzint stb...
Igen. 22 ről 26 ra. És a többi lóerő???
Csak egy pincurkat. Aki tudja hogy s mint erdemes ott motorozni ugy van ertelme. De a szallas biztos. Nem erdemes a varosban. Par eve ott valahol laktunk a kambodia tovénél... Azon a reszen elmegy a verseny. De a tobbi nap fenyevekre van. Legjobb a lakobusz. Azzal.mobil vagy.
10 perc alatt kinyithato normalra. Mit gondoltal kinyitjak egy hillclimb nitros szornynek? Ész megall.
Nem vagy te egy egészen picikét, negatív...???
Amúgy a Ktm is elindult egy jobb irânyba,a free ride ot illetöleg.. Berakta a 250 exc f blokkot.....csak megint lebutitotta lànyoknak.Igy màr megint egy semmire való szar lesz. Kàr érte.... Nagyon jó lenne a fojtattlan blokkal.
A fék egyszerüen tulzàs..Hozzà érsz...satu. Nagyon jó moci. Rövid,ezért egy fa akadàly előtt könnyű egykerékre àllitani. Nem kapar,hanem feljön. Az elsö teló kicsit làgy, a hàtsó jól végzi a dolgàt. A legjobb a motor karektere. Kurva erős ,és olyan egyenletes........Az egész motor nagyon egyben. A verseny szuper...délbe érkeztem ,fél 3 kor mehettem haza vb nézni. Jó nyomvonal,sok le fel oldalazó...kis dagonya,kis sziklaugràs... Minden fasza volt. Kondim az nincs....de az màr nem is lesz.
En mennék . De mi a forfatokonyv? Mert en special a versenyzok.kozt semmikepp se szédelgek.a z meg hogy ott bamuljam.oket valami meredelyen nem.nagy fles. Huzkodni meg huzkodja oket aki ra van szorulva :) A masnapi nyomokon botorkalni veges benzinnel azt se tartom tul jo otletnek. Voltam.mar igy aztan jol beszoptuk. Jaxy nemhogy eljonnel poianaba 3 napra! Es ott motoroznank egy kurvajot! Maga a romaniax helyszin az baba! De ott benzin es utiterv nelkul badarsag beboklaszni.
Valaki Romaniacsra motorozni?,vagy nezni?...Mi tervezzuk menni,de szemely szerint kulon autoval megyek,hogy ne zavarjam a szupersztarokat,a nagy tavok miatt is jobb autoval helyszinre menni es ha nem kerul szallas,mert ugye jol bemennek a nagyerdobe,akkor autoa is alszunk.
Jaja
Ott szoptak szépen
Még vannak is. Te köszöntél a sàros részen?
A küllőiden voltak ilyen zöld bizbaszok?
egyre fosadékabb minden verseny
20+ éve kb minden rallyn ott voltunk, aztán egyre több baszakodás volt a rendezőségtől a végén már el sem mentünk
Mi lementünk péntek du. 3motorral meg 3qvad. Úgy kezdték rögtön a kapunál, hogy nem vehetjük le a motorokat a futóról csak vasárnap, a qvad az mehet... Mondom fasza akkor mit csináljunk itt 2napig...
Jó mind1 majd lesz valahogy menjünk enni meg helyet keresni. Kaja közben látjuk, h jönnek-mennek a terepjárók meg qvadok fel s alá, mondom csak vegyük le azokat a motorokat nézzük meg merre mennek meg mérjük fel a terepet. Alig értünk az első dagonyához már 2 STAFF ránk is állt, h mit keresünk mi itt... Azonnal tegyük le a motorokat. Nem akartunk vitázni rögtön az elején mondom jó letesszük de visszafelé azért még tolni szabad ugye!? kérdeztem...
Aznap este már kibírtuk, h nem ülünk motorra. Hála a qvadosoknak azért nem kellett olyan sokat gyalogolni. Másnap (szombaton) eldöntöttük, h csak nem fogjuk nézegetni a gépeket és a "hálybéli erőkre" fittyet hányva csak kimegyünk a táborból a motorokkal és legalább ott Bér környékén gurulunk kicsit. Olyan 2órára sikerült is mimdenkinek majd 1tank benzint kicsavarni... Jó helyek vannak arra!!
Aztán egy gyors hideg vizes zuhany a napkollektrorból, és már pakoltuk is fel a pereputtyot a futókra. Go to Home...
Ma meg inkább motoroztunk idehaza.
Jó volt. Hibàtlan. Kipróbàltam a xtrainert... Nagyon jó. Célszerszàm.....
Beázott szegény Ural.
A versenyen nem indultunk de azért bejártuk motorral a terepet.
Valamelyest meg kell kovetnem ferit mert a plajkatjukon 13 orakorvolt a fuzam meghurdetve, csak a honlapjukon volt 11 ora. Akkor en is hulye vagyok nem csak o.
Na 10re volt meghirdetve a melegites 11re a rajt. Helyette 12 a melegites 13 a rajt. Faszan befizettem a dijat, most meg mehetek haza mert 4ig van bebiszitter a gyerek mellett. Elso es utolso eset h barmi amihez ferinek koze nekem is legyen. A csuszas ellenere program nuku csak a nehany terepjaros dagonyazik meg.

A palya amugy jonak tunt, a verseny biztos klassza lesz. Jo bulit annak aki ki tudja varni.
Motorcsónak?
Hi,

A béri pálya inkább krossz vagy inkább endúró? Milyen motort vigyek?
Menyi az àra. ?Kisembereknek való. Mint én. Simàn bevàllalom .
elf 10w 50 4 tech
hy kolbik.. mi a pálya...?
bÉÉr.. ott a helyem
Leszarom . Mas utakon jarok.