Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Zf futóműről mit lehet tudni? A Zf melyik gyárában készül?
Tényleg nagyon kihalt a forum... Már annyira hiányzik az itteni hangulat, hogy Zsír videókat nézek!
Nem, annyira nem bírom a fájdalmat, csak vicceltem...
azt tudom... de kendából akartam... a hátsó kerék miatt...
a zöld c 19 tudom.. az a legjobb
C19-et vegyél
rossz névvel lépett be a gép... de most már... lyÓÓÓ
hy...

Fain...ezeket néztem... én a 777 láttam ettől jobbnak.. de nekem nem jégre kell.. nem akarok hűvösre kerülni vele
nem tudom kinél hogy van ..de errefelé qrwa nagy sár van...
akkora.. nem is tudtam kimenni motorozni a környékbe
Én ezt használom jégre,csavarokkal: http://www.kenda.com.au/produc...;
én igen

https://www.elektromoped.at/en...

nekem ez annyira bejött, hogy nem csak előre, hanem hátra is ilyet teszek
Hova.
hy kolbik...

mióta irogatok .. kihalt a topic
ha ezt tudom.. hamarabb visszatérek

Szali .
Irtam az üzenődbe...
hy kolbik
kenda elsőt használt már valaki?? kenda első gumit??
hy
beszéltem Goldennel...
az volt hogy qrwa jót mentek. . és odaszoknak...
ugyhogy a helyi erők hogy is mondjam.... ki lesznek szorítva az endúró nyomaikról...ahogy mondják... be Zsírozzák a hegyet...
nem ecsetelte igazán hosszasan.. a délelőtt egy 5-6 órát mesélt csak róla.. de történetekből.. életük legjobb menete volt...
lya és elismerték... a legjobb motor a világon.. az 2008 sx-f 450
Csak olvasgatni szeretnek petyasszal. Es jokat nevetgelnek. Titokjancsik. Ismerek.parat. neveket irjunk??? Allitolag tv tegnap hazament az erdőböl. Recsegett a kuplungja. Tv igazez?
Hát ha az aznapi teljesítménye alapján vennék gumit.. akkor olyat semmi képp!

Kíváncsi vagyok Péntek jobban teljesítettek a benyónál?
Golden.. mesélj?
Kerdezd meg miksot. Ott volt volt vele legutobb.nagy kapafogu.jo gumi. Sokan szretik.
hy...
de fel vagytok élénkülve...

kérdésem lenne.. 18 colos 2,00 colos motorbelsőt... honnan??

illetve a mitasznak van ugynevezett extrem 454 110/100 18as gumija.. valaki használta már, vagy esetleg hallott róla.. ez dupla zŐd csikos...
Otto. Hogy a zőccség?
a medve szarosban az 1 fokozatot nem is használtam.. 2.. nehol 3as volt...ez nem sx-f 450...
ez egy exc-f 450
az egyest a felső sziklás szekcióban kell csak használni...illetve az 1 TC meg az olyan sóderos kapratós zorróscikicakisban mint amit délbe csináltunk...oda meg szigorú 1 TC vel.. na és az megy...na oda ..az miatt gondolkozom a fimes gumin...mert az nem elássa magát mit a jó kroccgumi szokása hanem csak tul.. vagy ha kapar is a bütyök kicsi ahhoz hogy a motor nagy gödröt ásson maga alatt 3 másodperc alatt.
hy...

medvenyúzósra gondolsz ahol a csapat egyöntetűen arról döntött hogy a brutálissan közeledő fekete felhők miatt visszalépjünk az általad favorizált de brutálissan benőtt ismeretlen nyomra nem mentünk rá ahol mondtad hogy lesz egy kidőlt fa ahol egyesével kell átrakni a motorokat...aminek az elején 5 percig reszeltél 1 helyben (ez fejenként 5 percx 5 fő...azaz 25 perc mire csak ott átjutunk, majd onnan még több ember / 1 motort melelgetjük majd a "fán átjutáshoz".... miközben a nyakunkba szakad az ég?
szóval arra gondolsz mikor szoltak elől hogy fordulj vissza és te meg leszartad a csapat döntését?

Szali....
te vagy a legjobb motoros akit egyikünk sem ismer a csapatból..rengeteg oldalad miatt...
de azt már előtte nap Is bebizonyitottad... ha úgyvan leszarod az embereket mert neked már elég volt....
lásd eddigi életed akár mely szakában összes momentumában....
mi akkor is jól döntöttünk.... kiba jó helyen mentünk fel.. és az eső épp nem mosta szét a feljárónkat mire felértünk...és itt lent 2km alatt még a jégeső is elkerült minket
a szakadó eső meg már csak a z utolsó 5-600m szintkülönbségnél kapott el...az erdőből kiérve a füves fel felében....
csak azt nem értette senki... ha te ilyen vagy... minek is húzodol hozzánk... hisz egyedül is jól érzed magad....ügyes is vagy...nem kell semmilyen béna csapat...
mi is jól éreztük magunkat...mocskos jót mentünk a két nap alatt.. bár igaz az utolsó nap szétverte az eső a menet végét 14.00kor...de akkor is...
Az hogy szerencséssen visszaértél az jó... de mondták a többiek.. ha nem érsz vissza... hát túl sok vizet nem zavart volna a csapatunk részéről...
max ha nem leszel meg.. legközelebb nem jössz velünk...
de igy hogy meg lettél.... legközelebb is jöhetsz velünk... max ha leválsz akár miért ... akkor nélkülünk mész...
Mi jót fogunk hajtani...meg röhögni a gyagyáson
c-19 csak első van.. de az sárga és zŐd is.
nem is irtam hogy hátsó lenne(egyébként korccban a páros az hátsó páratlan az első
Annyiért veszem ,ahogy a boltba adjàk. 20 alatt kicsivel. Nem szànok rà időt,hogy a legolcsóbb helyen vegyem. Én nem hajtok minden héten.....így sokàig elég.
A mitas fordithato. Te mennyiert veszel gumit ? Tàn 8500 ert?
Sràcok! Azért a gumitémàba kezeljük màr külön a fimest.....Egyrészt,kisebb a bütyök,és nem lehet forditani. Ebből következik,hogy fele annyit megy. Plusz alapból dràgàbb. Szóval 2x annyi pénz. Nyilvàn jobb.
Ezek szerint régebben gyártottak c-19 ből hátsót is??