Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Viszont egy ktm (gasgas, sherco, stb.) kereskedő sem fikkantja itt a betát. Na ez a külömbség számomra. Ezért biztos, hogy a jelen felállásba nekem betám nem lesz.
Betanak is csereltek total motort is,nem csak tpi nek..ilyen a technika
Azteee...ezen tudom egy negyed masodpercet agyaltal :))))))))
Ahahhahaahha...ezen kinyultam :)))
Ezt a számot pedig Michele Bosi küldi az összes Betásnak a romaniacsról
http://youtu.be/detxOTFR-PQ
Te csoda Beta ! Te, nagy csibész vagy Nem valami jó az angolom, mert én nem olvastam ilyet hogy szidná a tpi-t. Lehet a Betára gondolt.
Egy kerék kategóriában fog indulni

Végig egy keréken kell menni felfelé is meg lefelé is, lefelé lehet jönni csak első keréken is
Épitett motor kategoriàba? vagy lemegy az egyébbe?
És mit fizetnek.neki ha lelép? Tàn egy zsíroskenyeret ? Azt mondod ennyi sikeres verseny.győzelem.dicsőség utan elegedetlen a ktm céggel? És felpattan egy kawasakira? Vagy mire vàlt? Húsfüstölőre? Vagy ugy csinàl mint Lars? Raul egy gagsara es ugy megynyugdilyba hogy beall a futottak.még kategóriàba??? Ilyen.kispàlyÀs lenne?? Szerintem siman marad a huski marka szarnyai alatt. Es bezsebel még egy ket győzelmet aztan kap ott valami jó kis fealadatot..
+egyéb zsíros rendezvényeken...
Nyílt titok, hogy jövőre sirokon indítja a Beta...
Szerintem csak azért volt rosszul, mert egész éjjel zsír videókat nézett! Gondolom ha vált, Bétára fog ülni, azaz piros katicára!
Filip iden nem.ment tàn. Ha bercire gondolsz. Az megy betaval.sirokon ottvolt attol lehetseges. Kicsit nagyobb verseny mint a romaniax. Mondjuk ott naponta volt nekik kb 3 siroki feljaro . Annyival volt konnyebb hogy nem csak ketszer probalkozhattak. Mint sirokon a vb n.
Ez a beszéd...... Sok narancs,meg fehér narancs...ez a nagyra nőtt ovodàs,bemegy eléjük,ezzel az ismeretlen màrkàval???A dakaron eltudjàtok képzelni, hogy nem ktm nyer? Hanem az a 2 db honda?.
Ki az a Filipp csávó..?? Hol ment..?? Sirokon..??
én videjókból azt láttam.. ez a Filipp csávó ez a bétávalcsak ment és ment és nemfogy ki a zelem
a Wéd úr hogy nyert az is csak kettő percen múlt... ha valami ügyesebb kátéjem fán bealakitott volna az erdőbe neki egy gyár által megfinanszírozott-ingyé oboát..a sok tipp topp hoszteszes ktm lány pikk pakk elfújták..illetve elszívták volna a nótáját
ugyhogy a kátéjem-20ki konszer nálam..leszerepelt.. és éljen a szerkÓÓÓÓ
Zsolti..
valami hasonlóra számitottam dumakeszirŐŐŐl

A kutyás torokátharapós szorit nem hallottam....de ha angol tudósok bebizonyították hogy a kutya által átharapott artériájú ember hamarabb meghal6 mint a nem átharapott artériás... akkor ez simán igaz is lehetne
Az a tejsavó az okés.. de honnan a litereket?? mondjuk ezek fent csinálnak sajtot is...
azt hogy mindent is megesznek az simán el tudom képzelni.. mert a Kertész Gézu 5csét, a Pityuszt is majdnem megették...mondjuk 120 kilónyi szín tiszta száraz hússal ellettek volna egy darabig az tuti...és ahogy Pityu is mondá... amig a másikat eszik nincs ideje engem kergetni

nem is meséltem... haver vett egy 20ki 450 entúró-szupertaicskát....
Ja.. ez nem kétté .. csak hogy nehogy kérdésként merüljön fel valakiben
A Beták sirokon voltak..!!!! Nem látod...
Szali..!! Gondolkodtam sokat a dolgon, húztam, halasztottam és arra az elhatározásra jutottam, hogy MEGBOCSÁJTOK..!!!
Vikk.!! Sok minden előfordulhat, pl hogy Wade Young egy délafrikai néger, csak kifakult a napon.. Először én is a hybridre gondoltam. Majd többször megnézve a videót amibe van, megállapítottam hogy nem himbás, így csak akkor lehet hybrid xc, ha 2012 előtti. Telt múlt az idő és csak nem hagyott nyugodni a dolog.. (alszok rá még egyet) Láttam a rajtszámot, beugrott Cairoli.. Gyorsan megnéztem hogy van e MX1 vb ezen a hétvégén neki és nem volt. Ekkor már tényként akartam közölni hogy Antonio Cairoli endúrózik..!! Továbbra se voltam teljesen nyugodt és megnéztem a Romaniacs startlistán a számhoz tartozó nevet. Ekkor megállapítottam hogy Cairolinak, Stefan Simpson álneve.. Mondom azért biztos ami biztos, beütöm a nevet a facén és láss csodát, megvan az ember...!!! Mikor megláttam hogy nem szatymazon lakik hanem osztrákba és a WP suspensionnál dolgozik, meg a képei alapján gyári szerelő a Ktm-nél, kizártam a hybridet, mert Ktm ide, WP oda, azért fejlesztésben még mindig szatymaz az élenjáró. Ami viszont nem hagy nyugodni azóta se, lehet hogy mégis Cairoli az, csak elmaszkírozták, meg csináltak egy kamu face profilt...??
sajnos erdélyben(is) egyre kevesebb helyen kedvelik a motorosokat
10 éve még haver volt mindenki, mostanában meg van hogy késsel futkosnak kifelé az ott élők
Sanyi el.kell keserítselek. Bekàt csak füstöt okadva és gőzt fujva lattunk. Serkok zajosak nagyon. Gasgast csak lars alatt lattunk. Yamahat lehetett latni még 1-2 darabot. Az összes tobbi az ktm es huski volt. 95 % ban 2 t. Sokan mentek régebbi 15-6 os forma ktm ekkel is.
Ennyit számít a jó gumi. Még egy szarabb motorral is könnyebb elindulni vele, teljesen jól látod.