Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Könnyen visszatudod nyomni az alsó munkahengert? Mett ha nem,akkor lehet hogy a fékcső belseje ki van pikkelyesedve....kifelé engedi a fékfolyadékot,vissza már nem. Esetleg lehet még a főfékhengerrel is probléma,amit előzőleg már leírtak. Olyankor amikor szorul,nyisd meg a légtelenítőt.,és ha ilyenkor elengedi,akkor tuti a két hiba közül valamelyik okozza a problémát.
Kilett szedve , megis pucoltam fogkefével meg oldoszerrel,már de lehet megismétlem mert tobb otletem nincsen.. felsőmunkahenger is meg nezem atfujatom a rendszert aztan kiderul javul e ..
a karmantyút-porvédőt kiszedted a munkahengerből? ott mindig van retek alatta néha az alu is kicsit hullámos már a korróziótól
ki kell ganézni fémtisztára én egy bicikli küllőből csináltam kaparót ami pont beleillik az alu vájatba
utána tök könnyen jártak a dugattyúk
Fofekhengerre még ralesek de sztem amikor ottis cseréltem tomitest elegjol kipicoltam
Az olaj friss,dot 4 , amikor csinalta ezt a hibát akkor a kettobol az egyik dugatyu jobban mozgott mint a masik , erre én mindennel probalkoztam dugattyut poliroztam felujito szettet is csereltem es ugyanilyen szorulos maradt, erre vettem egy hasznalt szinten nissin feknyerget és ezzel is ugyanezt csinalta..egyik dugo kicsit jobban tol.
takarítsd ki a főhengered dugattyúját, főleg a pici lyukat
ja és mikor volt cserélve?

Alul munkahenger mozog rendesen? Visszajön, ha elengeded a féket
milyen olaj van benne és mennyi a szint?
“Remelem” aztan majd kiforja magat..koszi a valaszokat. De viszont lenne megegy problémám hátha arra is lehetne valami megoldas az elsofekem felkeményedik olyan szinten hogy satu , meg a karon is erezni ,hogy legtelenites utan jo egy darabig aztan folyamatosan kemenyedik ahogy hasznalja az ember. Felul a munkahengerbe minden tomites cserelve szettben, alul is a nyeregnél minden kicserélve csak a fékcső régi de az produkálhatna ilyet?
Valószínű csak felakadt a súbered.
Ugy volt ,hogy nyélen mentem, és visszaakartam engedni a gazt aztan ugyanugy porgott tovabb, elso reakciom kuplung be leallitogomb de nem reagalt ra elzartam csapot aztan levettem gyertyapipat csak ugy allt meg és utana neztem hogy mukodik e a gazkar. Akkor jovolt, bar aztan nem kizart hogy akkor csak ugy rendbejott .. bar ahogy Naturakét1000 irja a subertkocsin van egy kis minimalis latszo kopas kozepe tájon .. lehet magyarazat lehetne ra, A leallitogomb utan teljesen jo olyan mint elotte.
amikor pörgött nagyon, akkor nem húzkodtad meg a gázt?
Később már működött a leállító gomb, csak akkor nem szuperált, amikor nagyon pörgött?
Más.Gábor... nyugodj meg.. ha motorozni akarsz.. szolj lesz ember... ha telifonozni.. arra is.. csak másik csapatból kell keresgélni...
Bandi.. ugy látom téged is érint ez a zombi (állandó!) telefonnyomkodási téma...ne aggódj.. nem vagy egyedül
Roller....szétvágtam flekszel (iksz nélkül) és átépítettem belőle egy 2017 exc-f 450

inkább mesélj..TE mit csinálsz.. azon kivül hogy itt olvasol és észtetetetet osztol (biztos mert olyan sok van én az ilyenekre ahogy ferensz tezswír is mondja olyan irígy vagyok
be ne sérv-tőggy... mi a pálya motorozás..vagy ne is kérdezzek ilyet

Ts-r úr..
van olyan hogy 1/4 gázon fennakar.. és 2 té az már képes úgy felpörögni mint állat... van az hogy a slusszgomb felé levezetett testelt gyujtás már olyan fordulaton egyszerűen nem fogja megállítani a gépet...én jártam igy annó a kx 420assal...
a ktm sx 525 is volt ilyen.. ott a súberkocsiból a kis lapkának volt egy szempillányi kis élszerű kopása.. és az akasztotta fel...na azt mire észre vettem.. hogy mi is a gond.... vagy 3szor előfordult... persze ez nem egy nap.. ez több motorozás alatt sem jelentkező hiba..t.. rejtőzködő hiba volt...de meg lett
Koszi gyors valaszt, miutan leallítottam a motort egybol meghuzkodtam a gazt éss hallottam , hogy visszacsap a súber, otthon pedig megneztem a tű stabilan a helyén, csak azt furcsalltam hogy lese lehetett allitani a motort a leallitogombal!
Szia!

Miből gondolod, hogy nem akadt fel a súber?
Ha még se ez, akkor valószínű valahol befalsolt, nem volt súber általi fojtás. Ennek érdemes utánanézni.
Ja GG ec25
Sziasztok , tegnap motorozas alkalmaval tortént , hogy olyat produkalt a motor mintha nyélen kiakadt volna a gáz pörgöt fullon , csak ugy àllt le hogy a gyertyapipát levettem, lefojto gombra se reagált, kiszedtem a gyertyat de semmi rendellenes nem volt vele , visszarakam aztan idult megint szépen haza is tudtam menni. Csak szamomra reljtély mi lehetet, mert ezekutan normalis volt minden , otthon cseréltem gyertyat , karbit is megneztem a tű se akadhatott fent szerintem.Valaki tapasztalt ilyet vagy valami gyujtas hiba ?
Nekem is eszembe jutott, hogy visszatért és elkezdte... Lefikázzam a rollert, ha már minden a régi?
Nagyon sürü az oldalfogazasa. Szinte oszeernek a bütykök. Érdekes. Mas. Viktor ne irkald a buzisagod. Regen is unalmas volt az embereknek ezt olvasni. Ha felsorolnank veled miert keptelenseg utazni. Honapokig depresszios lennel.
a te tomeged ala mus kell..puha mus,akkor nem kurod szet a szisztemet :P
Ilyet használtam én is.. tényleg jól tapad.. de sajna oldalazóba nem jó... viszont ha minden 2.dik oldalazó bütyköt kipattintja az ember akkor csak az volt a bajom vele hogy oldalt hamar berepedezett.
régen k 774 volt a neve, most a tublival nem merném használni....a nagy repedések miatt, de belsővel 0,4 elfordulás ide vagy oda.. de kibirt egy napott.. igaz minden hajtás után forgatni kellett a gumit a szelep miatt
hy

Zoli...
Semmi baj vele.. engem nem érdekell, ha állandóan telefonozik...
Ezért nem is foglalkoztam vele.. telifonozzon .. Én motorozom ..ennyi.
Én nem mondtam hogy ne jöjjön motorozni, de neki a telefon volt a fontosabb, én pedig megértő vagyok.. (mint mindíg ) ez is volt a jelem az oviba
Te is járni szoktál egyedül motorozni..nem? Mi a baj azzal ?...Semmi
Az utazásba meg annyi... zombit nem merek be engedni a kocsiba, ha egyedül vagyok, mert félek nehogy meg harapjon és nekem is kelljen oki-teli.. és én is be-zombuljak ??
Okiteli amúgy jó, acconynak is van olyan...de hogy állandóan zombulna... hát az nincs
Vikk mia baj?nem ertem..ha telefonozik?vagy ha zombi?vagy miii..sok az idod agyalni?
hy kolbik...

Jaxy.. én azt mondom.. ha az ember akar valamit akkor elmegy és motorozik...ma pli kivel sodort össze a déli szellő... hát Csanival. ..
Csaníííííí... hát mi a repedt here van... eljöttél végre motorozni..
Bocs hogy siettem... de ez van... mesélj hogy megy a triálozás??

Szali... ha telefonozni akarsz tipi -tapizni ahhoz nem kell motor...ahhoz csak egy kávézó kell ingyé vifivel.. és egész nap tol6od
Sajna nem merek zombit beültetni a kocsiba arra a 2x másfél órára...
Amúgy hihetetlen..de rendessen porzik a hegy .. miközbe az alföldön meg állnak a tócsák a nagy esőzések miatt....
egy biztos.. ez a koronás zöld.. ez nagyon ott van ...nem véletlen... ezt használja mindenki
oldalzó zorró köves gyökeres ja és benne a nyomba.. ..megakadás után képes elindulni.. és nem pörgő kerékkel hátrafelé .. hanem felfelé tol