Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem is az,hogy el tudna-e menni hanem,hogy tudna elmenni hasonlitva ehez a motorhoz.Itt nem is a motort emeltem ki hanem a motorost mindt technikats alanyt.Ezek a topp versenyzok mind tudnak es nagyon,csak az a kerdes,hogy ki milyen technikaval tud elonyt kovacsolni vagy esetleg ok milyen technikat alkalmaznak..segiti-e okot a motor vagy ok kell a motor helyett meg oldjak a dolgokat.
Amíg lószar van. Van veréb is.
tudsz mondani olyan enduro motort, amivel ugyanezeken az akadályokon Wade nem tudna elmenni?

A videó jó volt, köszi!
+220 EUR ért motort megtankolva is adnak

Amit itt elkérnek egy napért, azért a pénzért jó sokat lehet motorozni másutt.
10 jegyet legyszi eltenni. 3 naposat.
Én még olyan motort nem láttam ami pilóta nélkül is működik.
A motor tudja...de rendesen
http://youtu.be/mxPZMCgWITc
Gratula Józsa Norbinak....nagyon jól ment a lengyel super endurón.
Itt egy 10 centis berúgókart (Ktm) hasonlít egy 20 centis berúgókaros, (Beta)-val. Nyilván a kétszer akkorával könnyebben indul. Úgy érdemes összehasonlítani a dolgokat, hogy legalább, az évjárat azonos legyen. Itt azért érdekes mert a Ktm-nek fele akkora a berúgókarja, tehát ebből adódóan nehezebben indul. Ha viszont mindenképp a Tpi lejáratása a cél akkor 2018 Betával kellene összehasonlítani, ami viszont köztudottan nem indul rúgásra, mivel nincs rajta berúgókar.
Ez nem telyesen igaz.Nekem a huskin .race terkep volt es pont ugy felrugasra gyult mindt barmilyen karbis.. es a gyari terkepeseket pedig fasza csoro kelett legyel,hogy berugd.
Eloszor enis azt ertettem de aztan ponytot mondott.harcsara azt mondta szerinte aludtak az iszapban aznap . Pontoztak.
Nagyon felreertettel valamit!
.
.
Vegig a harcsakrol volt szo es nem pontyrol
Azt mondja a csavo hogy ket hete odavoltak horgaszni. Pontyra mentek. Aztan errol beszel fel orat hogy hany kapasa volt meg mire jottek. Aztan megemliti hogy a szomszed oregaszony allandoan kilopja az ujsagot a postaladajabol. Aztan még mond valamit arrol hogy a feje folott levo gipszkarton boritast milyen nehezen rakta fol. Vagy mast mond? Lehet nem jol forditom. Aha! Most meg azt hogy ott kell beonteni a cukrot a vàzba? Ki ez a? Hogy kerult oda ? Errol nem beszel.
En a siszezont varom,nem a motorozast...en ilyenkor el is felejtem,hogy van motorom ugy kb fel evre.
Jön a melegedés nemsokà. Marcius végén.mar van hogy lehet menni.
nemrég voltunk kutyát sétáltatni nem fagyott a talaj lehetne veretni
Keress egy fenyvest, aztán lehet csapatni, ott fogós marad a talaj ilyenkor is, lehet menni szöges nélkül is.
Akksikat ki lehet venni a géppből. Rohadt tél.
Szerintem se.
Az Fürge te eeee!
Amúgy Jtomas nem Müli, Thomas nem jár ide...
Na jooo Jekkbacsi tobszoros veteran enduro bajnok volt,es a mai napig nem erek vele cross palyan...de el mondta nekem a minap a tutit..azt mondta a kovetkezo motorja az occaaaz..500 as lesz..kiprobalta es azt mondta az kell neki..amig mig bir par evet motorozni..azt mondja ugyan az mindt a 350 csak baromi eros..kicsi a loket es nagyon porgos de baszott eros es kezelheto..nem az a regi mocskok..igaz ahoz meg is kell maradni rajta.
350 EXC-vel mentem a gyimesekben s nem találtam gyengének(100kg vagyok),a székelyek szeretik ,többet is ismerek ott.
Jaxy ismeri a 130 kg-os fazont aki versenyez is vele.
Ok,hogy ccm-ben +13% ,de akkor is?
Mondjuk sokat jelent a váltókiosztás is
Azert ebben a videoban is eggyertelmu,hogy Jarvisz nem csak a motoron jo,hanem a motor mellett, a motor kezelesben is kivalo,nem tologat potyara,rugatja,helyezi a motort,hogy legyen biztos pont ahonnan ujra tolni.Meglatszik ki a kapkodos,ki aki erobajnok .Blazuziak is tud kegyetlenul es bika egy eros es szivos,csak tul meresz es vad.A kis Letti egy igazi star az en szemembe aki szerintem Jarvisz utan a legtisztabb agyu es technikaju.Yung is nagyon eros es gyors de megis elegge higgadt es latja a dolgokat...na Monika showww