Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vilagon egyedulallo tulajdonsag..vesz a mokus egy betat vagy gg t vagy serkot. Onnantol kezdve idot szakit a ktm.figyelgetesere .analizalasara. elemzesere. Ostoba kepek szerkesztesere. Szamomra teljesen erthetetlen..minek? Baszakszik bujja a netet . Nemhogy orulne anbak amit vett. Bizonygatja hogy a masik szar.
Ennek az abranak Feri az elo cafolata ...
Nem Feri rajongás van. http://youtu.be/4YZ1nJxPY6M
Itt az ember akinél voltak ezek a képek, mellesleg itt vannak a hibái is ebben a videoban a Betanak. Amugy ha Shercorol tettem volna ki vmit akkor Miksi rajongó lennék? Hogy van ez itt felétek? :D
Ferinek ittvan egy uj rajongoja.vagy ez feri uj neven? Kaszkadorferi. Ezek a betasok brutal mindenbe a legek. Leglegleg leg legesleg legeslegleg
Azt gondolod hogy itt a fórumon senki se motorozik és nem próbált ki még semilyen márkát ?
Van még :)
Én ezt úgy ertelmezem.ha ktm ed van neked kell mentened a sok retket amik lerobbannak . Gyakorlatilag egy tragacsmentő vagy.
Ez valamelyik beta fan fejéből pattanhatott ki álmában.
A Beta lentről is jól megy kifejezetten jól reagál a gázra fent se fogy el, pedig a gyengébbik programon mentem. Ne a motort bántsátok látatlanba. A 350 4t az már puhányabb.
En arra a motorosra gondoltam akirol beszélt. Aki a tpi vel ment.
nah csumi,
azert a beszamoloja vegen csak megkoszonte az okr ktm-nek szoval azert annyira szar nem lehetett a gep. de azert ezt a 125os dt powert azert te se gondolhatod komolyan
Lehet hogy ki kellene egyet próbálnod.
Ez a tpi zés kisertetiesen hasonlit orban migransozasara. Jonnek a migransok. Soros. Ha enyire tudod. Miert nem adtal.neki egyet a csoda motorbol a vb re?? Elotte par hettel .hogy kiismerje. Boldog boldogtalant raultetsz de egy rendes motorsnak nem ajanlottad fol . Markenting 1 es.
Szegény srác....mennyi balszerencse érte ....Két napja...meg le is lett cigányozva....(velünk együtt...).. ,,de ahogy néztem a mezönyt...az indulók 99%-a is..
Ahhh, mar vartam mikor erunk el odaig hogy a motor volt a szar
Azon csodalkozom hogy nem rogton az elso hozzaszolasnal jott mar ki! Legyunk pozitivak: ezzel latszik hogy Ferenc fejlodik! Igaz lassan, de fejlodik
ez a beszamolo nagyon halivudi lett a kacsa tollabol..
Köszi.
Ez igen
Köszi, hogy megosztottad ezeket az élményeket velünk! Nagyon jó volt a képeket nézegetni, olvasni! Ügyesek vagytok, le a kalappal!
Sokan nem csak a motorozasokat szeretik hanem a turakat is...ime a mult hetvegi tura kepekbe videokban,Isten Szeke nevezetu hegyre ami a keleti karpatokban Marosheviz es Marosvasarhely kozott van a kelemen havasokhoz tartozo hegyvonultaban...
Telen kisse felre eso taly de meg van a vadsaga.Most sajna az idojaras az utolso pillanatig jo volt,de kibaszott velunk a felmelegedes igy kenytelenek voltunk a vizes hoval szenvedni mert suppedos volt es nem birtunk a ho tetejen jarni..1Km/1 ora szenvedeses menet volt,ahol sajna elso nap 1,5km a csucs elott kellett taborozzunk mert nem birtam mar tovabb elol torni az utat es a ket combom 6 ora menet utan besokalt es bedurrant.Estere a tuzifa hordasa is kihivassa valt foleg 1m hoban...az esti tuz es zene mindenki moraljat emelte a nagy faradsagban.A turazok noi tagjai kibaszottul jol birtak es elveztek az egeszet,habar nekuk is meg volt a hatizsakjuk es feladatuk.Az ejszaka jol es melegben telt a jobbacska halozsakoknak is koszonhetoen de telen minel kiseb egy sator annal melegebb.....na tovabb nem szaporitom a sorokat.,..kukk bele
https://photos.app.goo.gl/pxBh...
Ferenc te nagyon feszegeted a pofon ládát! Azt szokták mondani aki kéri a pofont meg kapja.
Rossz helyre másoltad be.... A vicc topikban jobb környezetben lenne. Tényleg nem rosszindulatból kérdezem,de miért kell ez neked? Nyilvánvaló hogy vannak akik kedvelnek,de az sem ritka hogy mások csak jókat derülnek a megnyilvánulásaidon. Miért bizonygatod hogy Te aztán merő jóindulat,és tudás vagy egy olyan szegmensben ahol mások is tisztában vannak a "sport" fogalmával.... Miből gondolod úgy hogy Neked kell folyton megmondani a tutit,és aki nem így gondolja az sötétben toporog... Reklám? Üzlet?Ismertség? Mindegy is... Te tudod. Mutass irányt továbbra is. Csak ne itt.

Ui. Az önfrankózás kétélű fegyver.

Bocs ha sértésnek véled.. Nem az!
Azt nem.irja melyik tanacsot fogadta meg.