Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó kis kemény husú menyecske, remek fenékkel, de könyökvédő nélkül tényleg oltári baromság hegyikecskét játszani.
Üdv mindenkinek!
Morogjon a GasGas.... :)
Tudom,hogy profik meg minden,de én könyökvédő nélkül nem mernék motorozni ilyen sziklás helyen (sem)
Eddig kétszer , annak köszönhetően nem robbant fel a könyököm.
Mondjuk a másodikra már nyilván nem került volna sor
En ilye ugyesen nem tudok motorozni,de mivel hosszak a labaim sokszor jobb mindt a kiscsajnak billegni a motoron
Én is szeretem a puha gumit. Vàgàs utàn mikor kicsi a bütyök....akkor a legjobb.
Ezek a retek gasgassal milyen jol motoroznak a sok bajnok motor kozott...ugyesen csinalja.Egy szuper terep szerintem,jo puha allagu gumival megy az ilyen jool.
Van az a pénz amiért végigmennék rajta... ..Plusz egy komplett idomszett...rezó...stb...amik biztos elfogynak mire végzek a túrával
Empátiád példaértékű:)
Köszönöm szépen. Nem nekem kellett, de legelább köszönje meg valaki.
Csak szólok, hogy a lenti linken elérhető a Gas Gas doki.
Sziasztok. Olyan problémám van hogy gasgas fse 450 szakit keresek aki dr ennek a típusának. Mivel ügye kicsit balhés motor. Esztergom Tatabánya Érd környéken valami jó szerelő
Köszönöm
Kis sracot rtan elkiserted a suliba? Milesz ha nagylesz? :)
Lehet hogy Miksi rajongó lennél, de ez nem lenne sértő rád nézve.
Cancunon hesszelek koktelt iszogatva faszomat se erdekelné a gg forum. De még az orszàg se!!
Egzotikus helyen nyaralok, de a Gas Gas fórumra írogatok ! Te a rajongónk vagy Münchausen.
Sok a kulombseg 250 es 250 kozott de a serkonak a 250 ese nagyon jol megy,sokkal jobban mindt a ktm 250 ese..probaltam 250 tpit is de az harmat volt a serko mellettMinden masabb de az osszhang ha jo motoros vagy akkor szuper.igenyli is a tudast es ha tudod kezelni akkor bazi jo motorra valik.
Nappal nyaraltam este dolgoztam.
Azért az nem ugyanaz, hogy dolgozol vagy nyaralsz. :)
Dolgoztam hajón dél amerikai részen 3 hónap alatt meg lehet unni a luxust és az ettől jobb helyeket is.
Aztan hagy menjen. En is mennek Mexicoba, biztos jo lehet a tengerpartja, mondjuk a kozbiztonsag annyira mar nem.
Orulni kell neki ha valaki eljut ilyen helyekre. Legalabb nem a karomkodas es a KTM fikazas ment. Mondom hogy fejlodik Ferenc testver
Kár volt ilyen messzire menni berúgni