Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hüvelyes hengered van?
amugy nekem is csak azért érdekelne menyi lenne a hüvelyezés
ha netán sor kerülne rá
Az enyémbe az új dugó 20 e ft volt....
Azt nem is írom mennyiért lett hüvelyezve......
57.00? és menyivel csökkent a tárcád vastagsága?
ja meg a szakbarbár faszkalapok mi a fasznak nyulnak hozzá ojan dolghoz amihez fingjuk sincsen?
persze saját a verda most várom a futárt a zsir ujj 57.00 -ás dugatyu szettel a futár motoros boldból rendeltem csapágyakat már cseréltem még egy festés meg néhány aproság és lehet menni ezerrel
Hello!
Egy kis segitségre lenne szükségem. Van esetleg valakinek a gyujtáshoz való lendkereke eladó? 50es runnerhez kellene
De forgalmiba szerepel, akkor ez hogy lehetséges?
nem bizos hogy van rajta,
Sziasztok!

Valaki tudna segíteni, hogy hol található a GFR 125-ön a motorszám? Még is merre keressem? Köszönöm!
Van benne valami, mindegy mennyit költesz, szép lassan kicserélhetsz minden alkatrész, míg más csodálja, te tudni fogod melyik csavart, alátétet alkatrészt nem cserélted, javítottad még meg :):):)
el árulom neked.ha sok pénzt költesz rá.meg sok időd megy bele.ugyan eszt fogod érezni!:D
hali srácok gilera runner hátsó és első lámpabúra és index eladó sérülésmentes állapotban gyári karbon mintás.6000 ft és gyári karbonmintás tükör bal és jobb a jobb oldalin kopás van a bal kifogástalan állapotban van de cserélhető is ugyancsak tükörre egy az egybe.vagy eladó 4000 ft. érd tel 06 30 243 18 13
az első sárvédő tuti nem gyári! de nem rosz
sok sikert a reparáláshoz
saját?
oksi akkor majd legközelebb
még egy rakás szar de lessz jobb is
Hát nem épp telefonra gondoltam, aszem valami 5-6e ft ért már lehet kapni azt a típust.
Bocs de telefonra nem cserélném el.....
néztem nem rosz megoldás de nem nekem kellett
megyek mert árut kell kivinnem majd este felnézek
üdv mindenkinek
Osztom az előttem szollót....
Nézted a kormány kapcsolót?
esteleg telo csere?
samsung sgh-l700+1gb memc datakábel ,töltö
lehet rola szó?
üdv szerintem jobblenne ha tennél fel pár képet az adatlapodra mert páran nem szeretik azt aki nem oszt meg semmit a többiekkel
Ha valakit esetleg érdekelne!Eladó lett a motorom!
http://www.motor.hu/hasznaltmo...
csá mint uj tag mindenkinek udv
javascript:smile(document.frmmsg.body,'32');document.frm
msg.body.focus()
Megnéztem újonnan 21e az ára, én egy 10 ért oda adom ha kell.
hali és menyi lenne az irányára?
Igazán nincs mit :)