Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok ,SOS ben valaki tudna nekem segiteni van egy Gilera RX 125-öm hidegen melegen pöcc röff alapjárat minden ok ,2-3 -ig megy mint a golyo aztán már följebb nem akar gyorsulni.Max 50-60 a vég és eszik mint az állat. Üresben pörgetem pörög. Mi a fasz baja lehet.? karbit ki pucoltam.
nekem a 350 em volt,jól ment,jó hangja volt.de terepen nem jeleskedett,bár lehet az 500 ba több erő van,míg jó a motorja addig lehet jó szolgálatot tesz!
sziasztok....bontom az 1993 as évjáratú GILERA SP 01 ES 125 sportmocimat-----
komplett idomszett lámpák nélkül 10 000ft.
vagy egyéb alkatrészek olcsón 1000fttól eladók...
főváz kb 4000ft
hátsóvilla 3000ft
tank 5000ft tanksapkákkal csappal együtt, kopott de nem sérült állapotban..a nap szivta ki inkább..
elsősárvédő 2000ft
hátsó 2000ft
elsővilla kopott cak pakk villahíddal mindennel együtt alsó-felső..5000ft
és egyéb alkatrészek róla igazából alkuképes árakon eladó minden...
jó fötengely...10 000ft váltó tengely -blokkalkatrészek stb--olcsón közös megegyezés szerint...30 605 6883 bármikor hívható vagyok...ünnepnapokon is..pl most márc 15-én is..nemgond nemzavarsz sosem ..hívj bátran:)
Sziasztok!
Van egy 99 Runner 180 2t-m fiatalítani szeretném,keresek hozzá,tárcsafékes blokköntvényt,újabb sisaktartót üléssel,hátsó lámpát!
S.O.S ha valakinek van bontott kábelkötege gilera RC125 re vagy RX 125 re feltétlenül írjon ! megvenném! köszönöm
Köszönöm szépen!Valakinek valami tapasztalat a típussal kapcsolatban?Vásárlás előtt állok, egy ismerősnek van egy Dakota 500-asa de nem nagyon használta és gondoltam megveszem. Megköszönném, ha valaki valami tapasztalatot tudna írni róla.
nekem is volt,de én vAlami autóét találtam hozzá ami jó lett!de olcsó volt!
Jó ez az oldal, az SX1-hez itt találtam rengeteg passzoló alkatrészt, féknyerget, tárcsát, karokat, lánckerekeket, máshol csak rendelésre, itt azonnal.......
Hali én úgy tudom hogy a 350 ,500,600 ugyan az a szíj. Lehet alkatrészeket venni hozzá ezen az oldalon. www.italmondo.hu. elvileg 10000ft
Sziasztok!
Valaki meg tudná nekem mondani, hogy Gilera Dakota 500-ashoz hol találok vezérmű szíjat?Esetleg megegyezik-e az RC 600-al a vezérlése/blokkja?
majd elválik ha nem lessz jo akkor legaláb meg tudom nektek irni és akkor senki nem fog kiadni selejt szarokra
idomok lesznek,még akarok sárvédőt rá.elöre-hátura.csak a sajátját nem akarom szétvágni,de lehet muszáj lessz.meg a lámpa köré akarok kitalálni valami burkolatot-meg pici szélvédőt,mert le viszi a huzat a fejem,ja a bukó meg cirka deák fecóba került.de jó kényelmes,bár a hajlított plexi kicsit torzít,de meg lehet szokni,.még jó kormány kapcsoló kell ,mag pár apróság.de már nincs pénzem,
szép a moci kezd alakulni fejidom nincs vagymajd később?!
sisak menyibe volt?
hy én 40-ért vettem az enyémet ,,hogy nem indul" most van kb 110etf-be de vadállat csak nemárt a müanyag idomokat valamivel beerősíteni 2x eldölt a motor és mind a 2 fele öszetörött sajna
de egy üvegszál esősítés mindent megold
Majd elválik, még nem biztos a csere!
Mindenféleképpen menet közben, bár egy kompressziót jó volna mérni az volna a tuti :) de ha nem csörög nem zörög, szépen jár, és rúgásra is indul, nagy baja nem lehet, más kérdés hogy úgyis költeni fogsz rá :):):)
Üdv köszi van róla kép cserélne a srác jól nézz ki külföldi okmányai meg is vannak a blokk sem nézz ki rosszul, de ez úgy is menetközben kiderül ha valami nem jó!
Üdv,
Ez egy jó kérdés, az enyém 1988 SX1 100e vettem, és már az árát rá is költöttem, miután beállt a motor, legalább másfélszer :):)
Lényeg a lényeg hogy nézz körbe ki mit ajánl ha venni akarsz, és dönt belátásod szerint.....
Valószínűnek tartom hogy magyar esztergált dugó, én azért nem vettem mert több ismerősöm is azt mondta hamar megadja magát.
Így inkább jobbnak láttam drágábbat megvenni hosszútávon megtérül.... :)
Üdv fórumozók!
Egy 1991 Gilera RRT Nebraska 125ccm motor milyen árban van ami szép kultúrált állapotú!
Valaki tudna segíteni, hogy a GFR-nek milyen típusú a gyári gyertyája? Köszönöm előre is!
na,kb pár deák után,meg az ujj bukó.csak benzinre nem mardtt!és ez nem vicc sajnos
futár motorosbolbol rendeleltem 9500-ért 1800 futárszolgálattal eggyűt 11300kiváncsi vagyok mien lessz a szezon végén ha megéli azt remélem
Az én hengerem beállt mint a gerely, így muszáj volt meg hüvelyeztetni, a rengeteg felömlő miatt nem egyszerű és persze nem olcsó mulatság volt, a Négy Kelemen ben csinálták a futártól feljebb van kicsit, ott vettem a dugót is hozzá összességében, új hengerfejtömítés dugó gyűrűk, és a hüvelyezés 60 e ben állt meg....
És tökéletesen működik, azóta is, nagyon jól megcsinálták...
Persze a felfúrásnak nincs ekkora költsége, mindenesetre dugóból nem árt a jó minőségű biztos ami biztos...
hol vetted a dugót?