Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Így kell bekötni!
én is így kaptam a képet
itt egy rajz jó szórakozást!
üdv engem érdekelne a lendkerék ,powermozgató és a trafó
meg ha van müködő cdi-d akkor az is
bekarikáztam a képen őket!
Sza!
Az apróságokon mit értel?
Nekem kéne az olaj viszajelző kompletten:)
ami az olajtartályban van!
Az van?
És üzemképe
Üdvözlettel :Krisz nincs leszakadva a kábel róla?!
Szia!
az apróságokon mit értel mert nekem lehet van ami kéne!?
üdv:krisz
Hali!
Lenne egy óriási kérdésem!Van egy Gilera rx 125-öm és a gyújtása úgy össze van keverve, hogy ennél jobban már nem is lehetne. Az van, hogy fesz. szabályzóm nincs is egyáltalán és nemtudom, hogy az csak a gyújtáshoz szükséges-e. Pár napja még mentem vele de amiután kint maradt leszállt a köd és estére már nem volt gyújtásom.Azóta annyi történt, hogy a cdi-re rámértem és simán adja a 12 voltot ( azt hozzá tenném, hogy elötte úgy mentem vele, hogy a cdi fordítva volt bekötve -én sem értem akkor hogy ment- és ment) de amikor rákötöm a gyujtó trafót egyszerűen elvész a ködben a 12 voltom. A rengeteg probálkozás azt eredményezte, hogy ha egyáltalán nem kötöm sehova a testet akkor a trafó megkap 2 voltot de a pipánál csak 1-2 voltot ad le. Nagyon kéne a segítség ha így nem világos ahogy írtam akkor szóljatok írok még részleteket. Köszönöm előre is.Üdv.
gilera Kz125 'motor' alkatrészek egyben és/vagy külön eladók...
gyújtás problémák miatt megunt motor
részben hiányos. (kábelköteg, bovdenek, kiegészítők)
alig használt -blokkcsapágyak, -szimeringek, -hengerpersely
érd. 20/ 234-3160
Tudna valaki segíteni esetleg Gilera rx 125 ön az 5 vezetékes feszültség szabályzó utolsó 2 piros vezetékét hova kell kötni pontosan? megköszönném
hali nézegesd visszafele én is tettem fel
Segítséget szeretnék kérni Gilera rx 125 höz bekötési rajz!
Valakitől kaptam ezelőtt színes rajzot egy mappában megkaphatnám még1x megköszönném :)
Várom mielőbbi válaszotok !
További szép napot :)
Sziasztok!
Nekem van egy Rx 125 ősöm!Mi lehet a probléma oka ha hidegen nehezen indul,melegen rúgásra és csak alapjáraton jár.Gáz adására leakar fulladni!Új Dugót kapott meg csapágyakat.Előtte semmi ilyesmi próbléma nem volt !Ezt mi okozhatja?
Sziasztok motort szeretnék venni (runner 180 blokk) olcsón adják de van 1 kis gond vele :
motorikusan annyi baja van hogy vissza fele indul be valamiért
úgy kezdtük hogy forralta a vizet a hengerfejnek kicseréltem a tömítését és így indult be csak hátra fele indul. ez mi lehet ? nem is hallottam még ilyenről ... valaki ötlet ? vagy valaki találkozott már ilyennel ?
GILERA KZ 125 eladó törött tükrökkel 65000ft... rendszámos.... 30 605 68-83 vagy a blokkja egyben gyujtással 40 000ft-ért...
a kép illusztráció.... az ekeidom hiányzik...
gabor8181@freemail.hu
...egy napvilágosabb kép:
Mit lehet kivenni belőle?
Üdv' kedves motoros barátaim!
Lenne egy kérdésem: papírok hiányában honnan lehet megállapítani egy gép korát?
Pl. ez az adattábla elárulhat valamit? (egy Gilera DNA 125/50-ről lenne szó)
Helló
Sajnos nincs dugattyúm
Tibi!
hengerhez nincs véletlenül dugattyúd is? Olyat keresek ami forgattyús házról szív 1992-es RC125-höz
azért mondj egy árat és küldj kpet hátha meg tudunk eggyezni.
az email címem snoz@freemail.hu
hát ha nem rendeltem volna meg ma a lánc szetet, ak eladó lenne, :/ úgy volt eddig, hogy eladó, de mot ezzel rá költök 1 csomót szal azt nekem nem fizeti meg senki,
Sziasztok ELADÓ gilera dakota 500 at keresek.
van valakinek?
szia nem eladó a dakota?
Azt tudom h az apriliáknál a rotax123-as blokknál az 5-6 sebesség fokozatban van eltérés, a krosszokban rövidebb az utolsó 2 áttétel.

Lehet, hogy a gilerákban, a váltó ugyanaz, csak a lánckerékáttétel más.

Akarok építeni egy Gilera SP02 versenymotort pályára, öcsémnek volt egy (sp01) de nekem nincs túl sok infóm róla, először is venni kéne 1et, aztán jöhet a többi. :)
hali elvileg semmivel sem mivel az sp1-2ben és a crossok között anyi a külömbség hogy nincs rajtuk berugókar ha jól tudom de javítsanak ki ha tévedek
Sziasztok!

A gilera sp 01-02 sebességváltójának az áttétele mennyivel különbözik egy gilera cross vagy enduro motorhoz képest?