Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok.

2012-2013as motorgumik eladóak.

Bármilyen fajta és méret.
Sziasztok! Megtudná valaki mondani nekem, hogy az alább is látható Gilera DNA-n hol kell keresni a "Motorszám"-ot?
Sziasztok. Olyan 180 Runner tulajdonost keresek, aki csináltatott sportkipufogót Schwantz-al. Élőre is köszönöm!
akkor paszz! hívd fel francia nevű usert ő lehet hogy tud segíteni
Karbit is cseréltem már és gyertyát is! Semmi!Egy szer fel pörrent de ennyi semmi több!
esetleg gyertya vagy karbi csere lehet megoldaná egyszer én is játram így tesóm rx-e nem pörgött ki kicseréltük a karbit és semmi gond nem volt
Néztem már és nem látok rajta semmit.
nézd meg a szívócsonknál nincs-e elrepedve a gumi nálam is ott szívott falsot
Sziasztok!
Segítségeteket kérném!
XR2-es Gépem valami oknál fogva úgy döntött hogy nem hajlandó felpörögni :( Alaplapot, gyújtás elektronikát karburátort is cseréltem már és még mindig nem hajlandó felpörögni! (pöcre indul, van alapjárat, de fél gáz után el kezd dödögni.)
HELP! Segítsen aki tud!
Gilera rx.xr.1.2.kk.kz.mx1.és más

TÖB TIPUSU GILERA BONTOT ALKATRÉSZEI HASZNÁLT BONTOT ALKATRÉSZEK ELADÓK BONTÁSBOL


http://motoralkatreszek.blogsp...

A LINKBE BŐVEB INFORMÁCIÓKAT TALÁL.


ALKATRÉSZEK:hengerek. főtengejek.váltók.kuplungok.teleszkópok.ulések.lámpák.vázak.ele
ktronikák.álló.forgórészek.deknik.blok felek.kerekek.hütők.minden tipusun alkatrészek
A FENTIEKBEN EMLITET ÉS NEM EMLITET MOTOROK ALKATRÉSZEI BONTOT HASZNÁLT ALKATRÉSZEK ELADÓK, BESZERELÉSI GARANCIÁVAL.POSTÁZOK.IS BÁR HOVA EGYARÁNT KÜLFŐLDRE IS.
FELESLEGES ALKATRÉSZÉT BESZÁMOLOM

06304053450
helló powerhez mozgató rudazatod nincs? olyan mint a 7312-es hsz ben a képen?
Motoplat alaplap+lendkerék eladó
szacsomotor@freemail.hu
okés akkor a szivócsonk, irj egy eamilt aztán megbeszéljük. powerhez nincs sajnos semmim
szívócsonk kell mindenképp és kéne egy power mozgató műanyag is linkelek képet
http://www.kepesmotor.hu/motor...

itt vannak fenn a képek. szivócsonkot 1500 ért adom szinte új állapotba van.
akkor már nagyon várjuk a képeket !
ja és a szívócsonkot menyiért adod?
hy nekem is ilyen van agip 10w40 megy bele a starternél meg lehet hogy le van merülve/szar az akku és nem tudja meghajtatni az indítómotort próbaként köss rá egy sima autóaksit ha azzal müköd akkor akku csere!
az összes gilerának ugyan az a blokkja és az elektronikája csak a krosszoké más!
de küldök csak neked egy linket:user manual

ha esetleg valami gond van nyugottan kérdezz segítünk
Ja és üdv a klubb-ban
Sziasztok!
Szereztem egy Gilera RRT Nebraska motort ami sajnos elég ramaty állapotban van és erről lenne pár kérdésem.
Milyen olaj kell a hajtóműbe? Sima mezei 10w40 motorolaj vagy hykomol 80w90?
A gondom az, hogy csúszik a kuplungom ( szerintem ), induláskor ilyen karistoló hangot ad ki illetve néha menet közben is, holtjátékot pedig nem tudok beállítani, nincs holtjáték (persze ez is csak szerintem, nem vagyok motorszerelő). Mi okozhatja ezt a hibát illetve ha csúszik a kuplung mivel tudom orvosolni?
Továbbá olyan kérdésem lenne, hogy az önindítónál mi okozhatja azt a hibát, hogy mikor indítóznék csak egy hangos kattanás van és annyi, az is az ülés alól jön? Van ehhez a motorhoz valakinek kapcsolási rajza? Az üzemanyagszintmérő nem mér pedig minden a helyén van, sőt úgy emlékszem, hogy mért benne, üreset nem jelzi, hőfokmérő sem jó benne pedig a gomba, és a tankban az elektronika benne van. A lámpák egyébként szerencsére működnek, és a motor berúgva pöcc röffös...
Sziasztok!

Gilera runner 70ccm-is robogómba milyen olajat érdemes használni?

Ha esetleg nem bíznék meg az automata olajozásba és úgy döntenék,hogy az üzemanyaghoz kevernék olajat,akkor mennyit rakjak 1 literhez?

Választ előre is köszönöm!
holnap csinálok képeket. van szivócsonk. illetve olajpumpa fogaskerék is .
gilera bontot alkatrészek..06304053450
engem érdekkelne az olajpumpának a meghajtó fogaskereke a kuplung oldalról!
esetleg képeket kaphatnánk!
amúgy engem érdekelne egy szívócsonk ha van ami a karbi és a henger közt van!
sziasztok.

érdekel valakit gilera rx blokk. blokk fellek meg van váz is futómüvekel ?
Szevasztok!

Gilera Runner 200-ashoz keresek 250mm-es nagy első féktárcsát.
Akinek van eladó vagy tudja hol lehet kapni írjon! A régin a szegecselés kikopott. Átalakítom van.