Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok most vettem egy rc 600-ast szelephibás volt de azt megcsináltam minden fasza csak milyen olajat rakjak bele és 10 15 20 /40 50 60-as legyen elöre is köszi
nagy volt neki a fúvóka, de köszi a segítséget:)
nézd meg nem-e szív valahol fals levegőt!
udv gilera rx 200 as hoz keresek hengerfej tökitést ha van valakinek aki nem hasznalta fel az irjon bontott is jo teszteléshez ha nem sérult
az mitől lehet, h az 503as gilerám néha kicsit dadog? nem hideg a motor, kipörög rendesen, meg húz jól, csak előtte kicsit rángatózik, és úgy kezd el pörögni. fúvóka, vagy levegőcsavar állítás? szerintetek mi lehet?
Sziasztok.
Gilera Runner Fx125 re érdekelne első sárvédő és km óra sprirál. Akinek van eladó szóljon légyszi itt, vagy a atika199@freemail.hu ra írjon.
Sziasztok,

Segítségeteket kérném, van egy Gilera XR1 mondhatni tökéletes állapotban volna, hacsak...
És itt jön a csavar...
Fel lett fúrva a henger az első méretre, ami 56,meg az apró, lényeg a lényeg hogy nincs alapjáratom, nehezen pörög fel, és úgy érzem nincs benne meg a megfelelő erő, mindennek ellenére könnyen indul, de nem akar az istennek sem felpörögni úgy ahogy fúrás előtt.
Már raktam rá másik karbit, próbáltam állítani a tűn minden irányban és az állító csavart is bejárattam rendesen, és mégis semmi eredmény....
Ha van valakinek ötlete, megköszönöm.

Üdv,
szadam02@citromail.hu

Már találtam elsőt is meg hátsót is.. meg láncot is..
Nem tudsz valami jó kis áttételt?
Jelenleg elöl 14es van hátul 38 as.
gilera 503-hoz vkinek nincs alkatrésze feleslegben? bármit meghallgatok:)
peter_ho@citromail.hu
Dobj egy mailt
100/90r18
130/90r17 érdekelne túra motorra....
üdv mindenkinek!
Kellene nekem egy kis segítség....
Sikerült beszereznem egy nem tul jó állapotban levő gilera tg 80 tpiusú járgányt.
Hol lehet ehhet alkatrészt venni(uj és bontott)?
Helló valakinek nincsen eladó önindítója gilera gsm-hez!
Üdv! eladó egy komplett gilera stlker, egybe vagy bontva, önindítótól rúgásról elsőre indul, 19000 km van benne dellorto 17.5 karbi (500km-t se futott) leo vine sp3 kipufog. blokkba ami cserélve lett: görgő kontraszt ékszíj főtengelycsapágy. fékbetét elől hátúl tökéletes, gumik 85%kb, annyi híja van az egész robesznek hogy a 2 oldal idom, és hátul az összekötő idom hiányzik. tehát egybe 40000ft vagy bontva is eladó. szállítást megoldhatom, képeket küldök szívesen
Sziasztok!

Gilera SP 01-hez akarok láncszettet rendelni..
Nem tud valaki segíteni?
Vagy valami jó kis áttételt javasolni

Előre is köszi!
Sziasztok!

Gilera SP 01-hez akarok láncszettet rendelni..
Nem tud valaki segíteni?
Vagy valami jó kis áttételt javasolni

Előre is köszi!
Üdv mindenkinek! Eladnám Gilera RV hez való hengeremet hengerfejjel.Van hozzá dugattyu is, csak az szétment szépen, hengert is meghuzta, azt furni kell, UJRAHÜVELYEZETT hengerről van szó. ha kell képet teszek fel róla, vagy személyesen is megnézhető Veszprémben.
Eladóvá vált szeretett motorom. http://www.kepesmotor.hu/giler...
gilera kk.kz.mx1.mxr.rx.xr1.xr2.bontot alkatrészek eladók
06304053450
sziasztok érdeklődnék gilera kk 125 ös gépem van párnapja és nem találom a power szelepet ezeken nincs vagy én nem látom és olyan érdekelne még beömlő membrán ha valakinek volna meg veném előre is köszi
Helló urak! Volt hirdetve egy RTX200-as,,,én megvettem...
a legjobb állapotú motor,,,amit valaha vettem,,,nagyon szeretem.
Annyi szépséghibája van,,,hogy a tank két oldalán lévő idomok hiányoznak róla.
Nem oszt, nem szoroz, de, ha lehet, próbálnák egy 100%-os motort csinálni belőle...
Szóval,,,ha valaki tudna ilyesmiről,,,az ne tartsa magában,,,nagyon érdekelne a dolog.
sziasztok. vki tudna nekem segíteni abban h elküld gilera rx vagy er, kk, kapcsolási rajzát amihez nem kell aksi ? nagyon megköszöném! köszi elöre is.