Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az komoly csapat Győr tábláig látnálak titeket...
14 órakor Iparuti OMW nél ! Busa R1 ZZR eddig !
Délután valaki esetleg lődörögni , Pilis , Úvegtigris , Velencei -tó stb ??
Annyi van mèg el is adnak.
jövöre már külön motort akar
Tökös az asszonykád innét kézcsókom Neki!
Hallod a nejem addig javította míg mondta B+ vegyé újat így meglett a szülkenapi ajándékom egy faja digó nyári kesztyű.
hallod Marcal2 -be van egy varró nő őt kérdezd meg itt a gyogyszertár előtt a 10 emeletesek alatt a lottózó melett van az üzlete nekem a motoros ruhámat javitotta a kesztyüt nem tudom hogy vállal e de egy kérdezést meg ér .megkérdezném de nem tudom mit kell rajta javitani
naja backi a kaka vigyázzba ált bennünk de acconyság utána se pánikolt ugyan ugy vissza pattant a gépre mi int megcsináltam rajta a törött dolgokat
Sziasztok!

Tud valaki olyan varrónőt, aki javít motoros bőrkesztyűt Győrben?
Mindig agyalok rajta, hogy kellene valami kicsit könnyebb az ezres helyett, de ilyenkor elvetem ezeket a gondolatokat. Vasárnap a Bakony alján elkapott a vihar, a szél még ezt is majdnem odébb tette. El sem tudom képzelni mi van, ha a 125-össel megyünk
A védőangyalod extra kegyes volt hozzátok basszus!
Ez igaz annak volt köszönhető hogy nem dobtam el.plussz két személy, ropogott is a csontja
Hiába, a nagy súly néha előny... Egy kisebb géppel valószínűleg eldobott volna.
Én két hónapja csaptam el Enese és Kóny között Ausztriábol jöttünk haza fele nem tudtam már elkerülni a szemetet mind két kerékkel keresztül dzsaltunk rajta de nem tudom hogy nem borultunk fel bacott nagy mák volt sárvédőm tört meg az irányjelzőm meg a fejidombol két bolha
Nem ! Ez egy szép boci , ez volt az első útja az új gazdájánál !
Második hengerfúrással már simán lehetett 760-as....
750.es ! Má nem látok !
Ne máá ! Tudunk lájtosan is lődörögni ! Jött velünk a VFR 800 , meg egy 760-es boci ! Csak a kékesbe torzultunk !
Hátha Lacikával jó tempót toltok akkor én labdába sem rúgok. Ekkora lúzert ne vigyetek magatokkal.
Most hétvégén a Mecsekbe terveztük , még nem biztos , de tárgyaltuk hogy messzebb egerészünk , mert ciki hogy mindig csak a pici kört rójuk : Csesznek -Veszprém -Füred-Farkasgyepü-Pápa ! Jó volt a Kékes is , Lacikával jó tempót toltunk fel meg le is , csak hazafele éjjel volt szar , Dorog Visegrád Esztergom Komárom Útvonalon négy őzet kerültünk , és ezek az úton voltak , a padkán és árokban lődörgőket nem is számoltuk ! Szép az a környék is csak nem éjjel őzekkel ! Majd 600-at beletoltunk a vasakba ! Remélem most ha Mecsek lesz , nem délután indulunk !
Az jó, tudod nekem a hétvége nagyon képlékeny, szombat de. most talán oké rajtam nem múlik. Délutántól estig tekézés, másnap meg partikerti amire hivatalosak vagyunk. Ha kész lesz a gép akkor egyet csesznekelek szombaton délelőtt...
Úgy legyen ! Múlt hétvégén jöhettél volna velünk a Mátrába ! Vasárnap 14-kor kitaláltuk hogy meglátogatjuk a szent helyet ! Éjfélre értünk haza !
Szia Tesa!
Ma vittem végre arany szerelőmhöz a gépegységet, pénteken remélem átveszem (ígérete szerint) ésv égre eljő az én időm az: ON-OFF!