Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az az igazi!
Nálunk folyamatos para van
Pedig nem vagyok éppen újonc, 27 év alatt már megéltem pár dolgot esőben, fagyban, hófúvásban. De szokni kell, majd elmúlik szép lassan...
Menjünk egyet lődörögni ! Most végeztem !
Nem akarta elhinni, azt hitte viccelek. De egyébként nem fél motoron, bízik bennem (a motoron) és nem utolsó sorban, valahogy ösztönösen jól is "viselkedik" utasként.
Nekem nincs utasom de nem is bánom.
Nekem ilyenkor az szokott jönni, hogy
"Ha legközelebb is ilyen gyorsan mész, nem ülök fel mögéd többet... "
Nem de most már azóta ugye az nagyon jó helyre került megkap mindent amit csak kíván.
Ismerőshöz került?
A kis Hondát Ácsra vitték el.
Egyik nap én is fagyiztam az Exmeralda tulajával egy jó guriga végén...
Pénteken meginvitáltam anyukát egy fagyira (a nagy melegre való tekintettel). Egy kicsit nem figyeltem oda, már kiló70-nél tartottunk. Hát mondom ez minden csak nem fagyizós tempó.
A tempó lesz kisnyugdíjas.
Mármint nekem, vagy a tempó?
Ha jössz... akkor annyi lesz...
Igazából én is nagyon jól elvagyok azzal a tempóval.
Hát az tényleg nagyon nézegelődős... de mért ne ha azt kívánja a szakszervezet.
Az biztos!
Nekem csak azért van (viszonylag) nagy motorom, mert minek lenne kisebb?
Kevesebbet nem enne, és nem férnénk el rajta a zasszonnyal rendesen. Meg ez pihe-puha kényelmes
A 11-esen a múltkor egy endúrós gyerek meg is kérdezte, hogy minden renben van-e (... hogy csak 100-al megyek nyílt országúton... )
Nem mert maszekba voltam. viszont lebeszéltem Zsolesszal szombaton ha nem esik meglátogatom és elviszem neki a tartozásom végre már...
Láthattalak ma délután a 14-es hídon a csíkossal ?
Haj aj nem is látnád őket... én sem.
Nyolc liter? Uhh, durva. Az mi, 230-as átlag?
A múltkor ahol tehettem 180-200 között mentem Esztergomig (nem gurulgattam, sietnem kellett valahová), de ezt meg sem közelítettem...
Na az írás már ma sem megy
pszhihipaták
Én még nem tankoltam , de biztos jól mentünk , mert Lacikának 8 körül evett a madár !
Ez szép vóóóóót !
Örülök, hogy éltek.
Persze ! Mindig kelted a rossz hírünket ! Már itthon is vagyunk ,