Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ott alapból csúszik az aszfalt, főleg ha nedves. Nem hiába marták fel a "féktávot".
Eladó új,hibàtlan Shox motoros kabàt,3xl-es,de szerintem 2xl es,90 -100 kg ig jó! Protektorokkal,kivehető thermo béléssel,nadràggal összecipzàrozható,olcsón ! 34 990 ft. 06304882125.
Eladó X-Lite bukósisak új, xl-es méret,sisakzsàkkal ! Nolan technology ! Àr: 52 000 ft. 06304882125.
De bizony ő az !
Jó kép. Csak nem a Sügér áll melletted?
Így van símán megèrte!
Nem olcsó , de ha leszámítod a csodaszerek árát meg a stresszfaktort , megéri !
Na hívtam csőgörényest félóra alatt megoldotta 7papírért. Még egyszer köszi a babszi renoválást!
Azzal nem tudtam volna mert ki nem hozom a garázsból!
Inkább vagyok papírkutya mint bolond, öreg vagyok már udvarinak...
Út kezelő.... rohadj meg okos telo
Szólj egy ráérős nyuggernek!
Azok pikk pakk bejelentik az utókezelőnek...
Még szerencse hogy nem a csíkossal csúsztál!
Ettől a fagyállós, olajos flasztertől fosok én is, kocsival mlg csak csak megfogja a pilot, de motorral már nagyon necces, főleg körforgalomba...
Ipari park felè a Melecs melletti körforgóban óvatosan, kettő kollègám is megcsúszott kocsival. Előtte nap ugye èn dobtam el ott a sherpát. Olajos...
Na persze speed Romettel nem volt nehéz !
Tavaly ismertük meg ezt a Richárd nevű Simós ridert az enesei találkozón amilyen túrákat elmondott , leesett az álunk , pedig gyerekkoromban mi sem voltunk piskóták ! Pl. romet pony-val Győr -Debrecen , Balaton többször stb.
Addig még én is a nyenyővel...
Hát ez az ! Nekem meg nem is jelezték micsoda túrára készülnek a fiatalok , szerintem a Győr tábláig simán velük tartottam volna !
Nem semmi
Nekem 2 napi hidegélelmet kellene magammal vinnem
Kibacottul kényelmetlen a táltosom
Nem is olyan régen voltam egy robesz boltban alkatrészekért, volt ott 3 olyan gyári simo hogy rá kivántam
Jajjj dr jól néztek ki
simán papírkutyák vagyunk ! Figyeld a helyi simósok mit osztottak a facsén ?!
Meg nyenyöcével is
Ha életre keltem a kis mocskot akkor naranccsal megyek
Simsonnal megközelíthető ?
milyen ánusz ? Vagy porcelánbusz ?!
Az jó lesz nincs messze "nagy falusiaktól"... mond6ni kiváló!
Mondjuk Porcelánuszhoz...
Szervezz tavaszi P-talit...