Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na így már mindjárt más ! Gratulálunk hozzá !
Ez talán megfelelő kép róla. Igen egy 600as divi. Nem repülőgép de egyenlőre elég lesz. :) 2hete vettem. Lábon hoztam haza Veszprémbol. Sajnos az úgy alakult. De úgy érzem szoros lesz a barátságunk :D
Jó de legalább ruha száradjon rajta ! Vagy a motorra gondoltál !?
Mostanában voltál Cseszneken borogatni profilképed.
:D Mindent vagy semmit. Pillanat keresem a képet...
Ja a ruhaszárítóból többet látni.
Nem viszed túlzásba ! Olyan vagy mint ha egy csaj szilikon cicijét akarnám megnézni , csak kicsit mutat ! Na mindegy , majd élőben ! Egyébként új a vas nálad ?
Valami piros diverzsön lesz.
Haló ! Valami képet a vasról !
Üdv. Druszám!
Sziasztok! Csatlakoznék hozzátok új tagként. Üdv Nektek.
1gè ez nem megy de majd ráfogom a lenovora...
+
Nekem a 2xl a tuti oszt nem kell agódnom.
Kb annyi vagyok , nekem az xl szűk volt a Mugenből !
Az lesz.
Köszi. Felhívtam Őket. Rendesek voltak, mértek mindent amit kértem. Elvileg az XL lesz a befutó. Kiderül ha megjön :)
Nekem M-es van, de az én 181/70 alkatomhoz bő...
De ezt már csak hűvösebb időben használom, mert +1 kardigán és akkor a jó, mert egy protektor se lötyög! Ha pocakos vagy xl ha nem akkor szerintem inkább L
Xl szerintem.
Nincs valamelyikőtöknek Mugen Race kabátja? Rendelnék egyet csak a tököm tudja mekkora méretet? :O Azért meg nem megyek fel a nagyfaluba. 90kg-182cm. Szerintetek?
Várjatok még pár napot aztán lehet tolni neki ! Az előbb jöttem meg Zalaegerszegről végig esett, csak Keszthely után Badacsony felé volt egy darabon, hogy száraz volt az út ! De most is esik !
Evvan mentem vagy 20-al bassza meg, tavaszig elkerülöm a bringaúton.
Hali! Nekem az van.
Szükségem volna egy kis segítségre. Győr környékén FZ6N-je valakinek? Pár dolgot szeretnék megnézni az elején. Leginkább a műszerfalat. Vettem egy S-et Novemberben és ledobtam a fejidomot. Csak szeretnék megkukkolni egy gyárit...