Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Majd jól megvártok a kúton. Most értem haza meglesték a hagyaték Fordot de még egyet megnéznek férj vitte volna nej mondta a másikat még meglesné. Mondta a pasi szerinte holnap jönnek, mondom délután mert akkor érek csak rá.
Igen !
jut eszembe kettő bolt van már a ruhás külön van egy 150m-el tovább a Szent Imrén tudod.
Nagy a térköves parkoló simán beférünk a bolt elé... bassza meg akad nejem má mondja akkor minek basztatod!
Bemegyek én is , veszek pár szart a Simóhoz ! Megállunk az AGIP-nál egy picit !
Na holnap ha nem gond megállnék a city bájknál mondta az eladó, hogy lehetséges elakad a pinlock a felső guminál de van rá cejge beállítja ha beviszem a buksit. Elakad így ha nem gond beugrok 09-13 között nyitva vannak.
Ez látod igaz ! 15 fok alatt nincs motorozás ! Az esőre megint csak allergiám van , egy csepp esőért akár több száz kilómétert is hajlandó vagyok kerülni , vagy ha a moci biztonságban van azaz fedett helyen akkor várok ha kell egy napot is míg fel nem szárad !
Mert nem dzsaversz olyan időben, hogy kellene. holnap kelleni fog.
Nekem is van mindegyikhez csak soha nem használom !
Na ma vettem a lézerbe pinalockot már nem böfögöm tele!
Pocses-hez megyek 1/4 9-re , kigurulunk Vámosszabadira , és az ottaniakkal közösen indulunk kb 3/4 9-kor Kajárpécre , a Fehérvári út , Szautel út Pápai út érintésével Útközben is bárki csatlakozhat . Útközben megállunk a múlt hétvégén elhunyt barátunk , Zsolti baleseti helyszíne mellett kb 9.15-kor, 83-as Pápai út---Tényői kereszteződés a Csanaki elkerülőn / gyújtunk egy gyertyát , és úgy megyünk Kajárpécre . Mivel Zsolti temetése is holnap lesz 13.30-kor , mi 13-kor átmegyünk Gyarmatra a temetésre . Aki úgy érzi jöjjön velünk . Utána visszamegyünk Kajárpécre !
Az nincs túl messze, mármint motorozni...
Lesz valami rendezvény?
Hy!
Holnap de.9-kor indulunk ekecselekkel.
Szevasztok holnap jön valaki kajárpércre?
http://www.kisalfold.hu/kepek/... na ezért kellett kerülnünk ma.
Láttam már! fitymaszűkület ellen jó lesz...
Holnap délutánra megint rossz időt mobdott a csúnya térdü Zita ! Azt mondta megfordul a ciklon ! Lehet hogy csak egy biciklon ?! Ja , ha már bicikli , ezt nézzétek meg , csak hogy a púpos qrva annyába akar ezzel kerekezni ?! http://twice.hu/hitech/ime-az-...
Ja csak délután jó, ma gurultunk egyet Ekecselekkel...
Szeva holnap délelőtt megyünk e gyet a Felvidékre kis hegyet mászni de olvasom hogy délutánig melózol backi Pedig hivni akartalak gurulhattunk volna egy pettyet
Ha lesz meg jo ido, megnezem ezt az utat.
Koszi a tippet.
Dobogokot en is szeretem csak nekem az mar rossz ut :( szet uti mindenem
Bajót - Tarján
Nekem ez a kedvencem. Meg Dobogókő
Jól ám, hétvégére konszolidálódik az idő azt akkor lehet játszani a gázkarral ON-OFF-ot.
Nem mondod, hogy gépi erejű hajtású gépet tángálsz velük ! Mármint a pedálokkal ?! Szép jó estét István ! Jól elszabódott az idő hirtelen ! Remélem jól vagytok !!?
Ezt is lehet digón.. bábeeetttá! Szevasz Jocó öreg sámánunk!
Roppant módon örülök, mikor ilyen benzintakarékos üzemmódra váltasz !