Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ne röhögj , mert szavadon foglak ! 3-kor indulás !
Oké!
Úgy legyen ! Csak találj ki valamit ! GROSSGLOCKNER ?
Fingom sincs... de itthon nem maradok mert neki való idő lesz!
Hova tervezünk szombaton ?
Látod anno szerelőm elérhetőségét is hiába adtam meg neki.
Szerinted ?!
Baszki már rég ki kellett volna cserélni a szimeringeket meg új olaj bele azt lehet baszatni neki, főleg, hogy Csesznek lábánál lakik!
Hova ? Vérző csizmákkal ?!
Basszus nagyon sajnálom, remélem megoldja valahogy. De ettől független mi megyünk, csak csatlakozik még valaki... Zsolesz jönne talán
Szombaton Lacika nem tud jönni , előre láthatólag !
Ne keltsd a rossz hírünket te gyertek ! Tudunk mink lődörögni is !
Gyere velünk Jocó legalább nem egyedül "kullogok" utánuk.
Erre nem is reagálok ! Nem vagyok irigy gyerek , majd kipróbálod , lesz meglepi ! 25 éves a kislány , de azért belever a muti a 3-ba !
Ez volt, igen
Na jó, akkor benéztem.
Az 1.1-es azért _annyira_ talán nem durvább a CBR-nél... - bár élőben még nem találkoztam vele.
(a csupasz tesójába voltam szerelmes hosszú évekig, de azon sem sikerült üléspróbát sem venni )
Jó gyerekek a csutkások ha összeszedtèk az elgurult bogyóikat akkor utána bevárnak mindig.
Csak 1,1 az az 1,4 !
Mennék, de a zasszony dolgozik, a csemetéket meg nem hagyhatom magukra...
Egyébként is, egy 1.4-es Zizivel meg egy Busával, mi?
A múltkor KoLorinc 750-es Gixxere után is alig győztem loholni... igaz, terápiásan jót tett nekem és a gépnek is a sok tötymörgés után, de kell már ez a mi korunkban?
Szombaton 14-én esetleg ha valaki(k) csatlakoznának egy tekergésre-kanyargásra... eddig asszem 3-an vagyunk Ekecselek, BusaLacika, meg én csak így Nemecsekesen...
Lenne de van dolgom tudod. Aztán meg este 6-os előadásra vagyok hivatalos. Baszassátok neki Lacikával... arra való idő lesz ma.
Valakinek ingere esetleg ma velünk egyet lődörögni ? Eddig Busa , Zzr ! Bakony , aztán idő függvénye onnan merre !?