Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aztán felém is elnézni majd egyszer egyszer. Mert különben megharagszom. Ha jöttök lesz bambi.
Köszi igyekszünk!
Aljzatbeton ? Képben vagyok , miért nem szóltál , 10 perc alatt teleszarom aztán indulás motorozni ! A 24m-es 60 köböt , a 42m-es 200 köböt tud óránként , szerintem hamar elfelejtettük volna !
Sajna nekem nem jön össze.
1ig melózom, aztán családi szívesség.
Sógornőm számít rám a holnapi ajzatbetonozásnál.
Pedig örűltem hogy errefelé jöttök, aztán végre váltunk pár szót.
Na majd tavaszal.
Jó gurulást.
OK !
Na akkor holnap iparúti OMV kút 10-kor aki csatlakozna oszt jól +látjuk...
Na holnap hogy lesz akkor Zoli Meg gyöttem vidékrű!
Akkor nekünk valamilyen csökkentett táv lesz az ideális
ájjjjj, lebuktam...
Nagyon én sem szeretnék messze menni mondjuk - nem a kényelem miatt, hanem mert a zasszony így is ki fog p*csázni, hogy a ház még sehogy sem áll, én meg szórakozok...
Ezt leszámítva elvileg jön az egyik nagymama dél körül, tehát jobb alkalom nem is lehetne egy kis gurulásra...
Megijedtél a sok okos hozzászólástól hogy elfogy a gumid és nem érsz haza ?! Ezért csak 200-at vállalsz ?!
Hali!
Erről a holnapi banzájról lehet valami pontosabbat tudni?
Én 12:30 körül végzem a belvárosban.
Ha lehet, csatlakoznék. Mondjuk én sportmotorral érkezem szóval egy rövidebb (150-200km) etap erejéig.
Ja meg gyorsba biztosítás, mert ne adja ott ér valami viszik a család vagyonát. Én kihagyom már idénre akkor mentek nélkülem.
Egyik sincs messze mondjuk... akkor esetleg venni kell osztrák matricát is.
Már nekem is megfordult a bucimba pont ez bammeg!
Tuti direkt kerülc
Már egyszer mentetek , vagy rosszul emlékszek ?
Szombaton megyünk Pestre Aeroparkba, ez egy repülős kiállítás, ferihegyen. Aki akar csatlakozni írjon. Veszprémből indulunk.
Okè. Megyek maszekba kora du. de hazaèrtem kereslek. Jó napnak ígèrkezik...
Holnap délután eszmét cserélünk azt lesz valami !
Indulhatunk már dèlelőtt is.
Mehetünk Osztrákba vagy Szlovákba is ! ?

Like!
Nem akartam mondani, de sokáig BSzKirályon laktam, szóval nekem a 82-es kicsit túl megszokott...
Napi munkábajárás a szerpentinnel indult és fejeződött be - amilyen hülye voltam, még télen is
Ettől függetlenül a társaság kedvéért...
Mikor jöttök errefelé? Mármint kb hány óra felé? Lehet csatlakoznék, ( nánk)