Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Nemrég költöztem ide és kellene egy jó szerelő így a szezon előtt .Segítségeteket előre is köszönöm.
54 ipari lóval? :D Inkább hagyjuk :D
Ha néhol megvár bennünket !?
Majd tavasszal eljössz velünk azt leteszteljük...
Még egyenlőre semmiből. Könnyen esik vissza alapjáratra is. Szépen felpörög. De nagyon tesztelgetni nem volt idő, mert lefagynék róla. A működési elvét ismerem. Csak azért egy "B" tervnek dobtam fel a kérdést.
Álltalában egy 10-es ! Miből gondolod hogy szükséged lenne rá ?!
Üdvözlet!
Karburátor szinkron állításhoz keresnék hozzáértőt.
És még egy kérdés. Mi a reális ár egy 4 hengeres 2 szelepes motor karbi szinkronért? Köszönöm.
A OMV felől ha mész a hídnak pont előtte bemész jobbra, azt legközelebb balra befordulsz a zsákutcába és jobb kéz felől a legutolsó ház közvetlen a híd mellett (alatt) szép nagy tuják vannak a ház előtt. Ott már látod a reklámtábláját is majd.
Köszönöm!!

A Kandó Kálmán úton dolgozom, még útba is esik hazafelé, a hídon keresztül megyek a haza. Már csak ki kell találnom, hogy hogy kerülök be a híd alá
(A GPS segít majd)
Szia!

Műanyagos: Csöndes Csaba tel: 70/250-7686 az ipar híd mellett lakik közvetlen a híd alatti parkoló mellett az első családi ház kettő bejárata van a zsákutca végén meg a híd felől saroktelek ugye. Jó fej ügyes szépen dolgozik és garanciát is vállal a munkájára.
Sziasztok!

Tud valaki igényes műanyagost Győrben?
Egy rögzítőfület kellene visszarakni, mivel a fényező az ígérete ellenére mégsem csinálta meg - ennek ellenére azért lefényezte
Fontos lenne , hogy munka közben ne karcolja össze a fényezést.
Továbbá keresek polírozót is aki vállal motor polírozást megfelelő minőségben.

Előre is köszönöm.
Jön az türelem.
De gyűlölet ez az idő már. :D Lehetne már +15°C
Van egy íróasztal ami nem kell elviheted ha gondolod. Fémvázas még akár dugni is lehet rajta.
Na sikerült vettél gépet? Privátban küldöm.
Haliló!

Pocses, hogy betévedtem ide és láttam a neved, eszembe is jutott mit akartam már kérdezni egy ideje. A győri Ducati szervizes nevét, esetleg elérhetőségét ha van neked.
Köszi
Semmit ne bánj aminek kettő kereke van. Köszi tésztával elmegy.
telóról kicsit nehezebben megy. Győnyörű a monster.Pontosan ilyan volt tervben. De idén esküvő ezért is lett olcsóbb kategória. :D bár cseppet sem bánom. IDÁIG
Nincs mit. Akinek írni szeretnél katt előtte a nyílra akkor konkrétan neki fogsz válaszolni.
Köszönöm!!!
http://www.chaposzerviz.hu/bemutatkozas Zolit ajánlom korrekt ő is motoros, mint hímes tojással úgy dolgozik a felnikkel.
Nem vagyok a használt gumik mellett. Maximum egy nagyon jó állapotban lévő saját szemmel atnezett használtért adnék pénzt. Inkább új! 130/70 R18
Mi a méret? Újat akarsz vagy jó képességű használtat?
Köszi szépen. :) Meg is ragadnam az alkalmat hogy pár kérdésem lenne olyan dolgokkal kapcsolatban mint a hátsó gumma lassan cserés lesz. Elég idióta méret van hátul rajta. Győrben tudtok valakit akihez fordulhatok ezzel a dologgal? City Báájkk nem játszik egyenlőre.
Drakula, majd jól "megkiabálunk"