Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A köcsög román soför is kirepült legutóbb, aki az audi töréstesztjét egyenesadásban tolta a fészen. Az sajnos nem birta a kiképzést. Nem is kár érte.
Ott nincs fal
még nem néztem a vidit majd mindjárt.
Na minden estere te ezt állítod: "Repulsz a faszt ki a szelvedon,a kormany felszurja a mellkadod,a terded meg szetviszi a muszerfal,a nyakad meg eltorik"
Akkor még egyszer megkérdezem Soha senki nem repült még ki az első szélvédőn? (igazából nem várok választ ez olyan kérdés, hogy értsd)
Nagyon,mint a videon.
Persze, értem, de megtörtént eset volt ilyetén magyarázkodni a rendörnek.
Milyen magas lehet a fal?
Ha tud meg jajgatni utana,ismeros biztositozott,bekotve,sok szivaccsal korben,es aszondta ugy is fajt cseszettul,hatmeg ha nem lett volna es koppan a kormanyon.
Gondoltam, hogy a hülye rendőr sem annyira hülye, hogy ki lehessen magyarázni, ha magad mögött kötöd be az öved Bár azt gondoltam érted a viccet
Hol állítottam azt, hogy ha kirepülsz életben maradsz? Már vagy 5-ször elpofáztam de teszek még egy utolsó kísérletet. Tehát ahány baleset annyi féle. Van, hogy jobb ha kirepülsz akkor maradsz életben van, hogy nem. Erre írtam, hogy ez nem egy mennyiség ami megmérhető ez millió tényezőn múlik.
És ha nem jön össze elsöre a kirepülés? Kész anyagi csöd lesz annyi autót falnak vezetni
Teszteljuk,beulsz a kocsidba, neki hajtasz egy falnak,en filmezem.Ha kirepulsz a szelvedon es eletben maradsz veszek neked egy ugyanolyan autot.
Tévedés. Ha magad mögött kapcsolod be, simán büntethet a rendör. Egy övcsatot használok, igy müködöképes mindig.
Úgy kell csinálni, hogy magad mögött bekapcsolod Még a szabályoknak is eleget tettél nem mondhatja a rendőr, hogy nincs bekapcsolva
A sípolót kapcsolósra kell csinálni, mert 2 évi műszakinál működnie kell
Mondjuk azt ne
Pedig van alapja annak amit mond. Bár a szélvédön kirepülés szerintem is kockázatos vállalkozás a mai autókban.
Én momentán utálom a biztonsági övet, de inkább csak a sűrü ki beszállás miatt. Azonban érdemeit nem vitatom, illetve az utasoktól elvárom a bekapcsolását. Mióta a sipoló be van épitve minden autóba én is sürübben használom, bár a melos autóban meg van hekkelve.
Na itt van a másik túlképzett okostojás Ezek szerint soha senki nem repült ki a szélvédőn tehát én kérek elnézést
Az a horgász cimbim is aki vagy 15 éve a hondáját hagyta el rajta keresztül. Volt egy halálos kimenetelű a falu szélén ott meg nem találták a holtestet bazmeg. negyedóra múlva látták meg a fán egy gallyon 4-5 méter magasan a csajt. Mondjuk Ő már nem tud tőled elnézést kérni Einstein
Nekem a '95-ös autóbalesetemnél nem volt bekapcsolva a Trabantban az övem és álltam a kereszteződéseben. Jobb első kerék felől érkezett a Merci teherautó és a jobb oldali ajtón repültem ki, bal felkarral kinyitva...amiben a csontjaim ropira törtek és a tetőkeretet nem kicsit meghajlítva agyzúzódásom is lett.
A szélvédő kirepült a helyéről, gumikeretes volt....
Ha bent maradok a kocsiban, nem tudom mi lett volna. A Merci kis(nagy)busz sprinter jellegű, olyan 160 körül sodródott ki/nekem.
Na de a Trabantot ne vegyük alapul!
Repulsz a faszt ki a szelvedon,a kormany felszurja a mellkadod,a terded meg szetviszi a muszerfal,a nyakad meg eltorik.
De hal istennek ezzel cssk magadat nyirod ki.Legalab a hulyeseget tartanad meg magadban.
http://youtu.be/4FshhpZLcUY
Nos, gondolom láttál már őzet, szarvast átszakítani kívülről befelé autó első szélvédőt.
Ott annyi a különbség, hogy nincs az esetet megelőzően semmiféle lassulás (mint egy kocsiban ülőnél, mielőtt a szélvédőhöz ér) és többszöröse a tömege egy embernél és még éles csont is áll ki a fejéből, ami segít átszakítani a rétegek közti ragasztót.

Hát ehhez egy ember, belülről meg sem közelíti az erőhatást, nemhogy egy gyerek. Az újságcikket hagyjuk, nem tudjuk, hogy VALÓBAN mi és hogyan történt.
Ha ha.....
Napi szinten ragasztott első szélvédőn kirepülő emberek.... Na persze!
Na ezért a kijelentésért lehet valakit hülyének nézni!
Látod, még azt sem tudod elképzelni, hogy milyen amikor rosszul ragasztják be....de mégis állítottad korábban, hogy ha kirepülsz a szélvédőn, akkor életben maradsz!
Ha a ragasztott szélvédőnek neki tudsz repülni akkora erővel bentről, hogy emberméretű lyuk keletkezik a két üveg közötti ragasztón, hát akkor már ott meghalsz akkora lassulás, mindegy is, hogy kiszakad vagy nem.
Különben meg én is használom az övet Ahhoz képest, hogy mind a 3-an használjuk jó elvitatkozgatunk Bár nekem erőssen benne van a büntetéstől való félelem
Ez neked honnan tény? Hogy nem repülsz ki??? Van néhány közlekedési cimbi az ismeretségembe aki nap mint nap ilyet lát az téged mennyire néznének hülyének szerinted?
Ezt az 1.es pontot hogy érted? Hogy egy 4 éves kisebb mint egy normál ember. Tehát egy 15 kg-os gyerek átüti a te duplaragasztott istenharagja szélvédődet de egy 80 kg-os ember meg nem Való igaz nem erősségem a fizika de most ez valahogy ellentmond nekem