Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az NS-hez nem értek de ha NSR van neked akkor talán tudok segíteni.
Bealudtak a szakik
Nekem is szakértés kell :)

Honda NS 125 ráz menet közben. balance tengely szerintem nincs jelre rakva. vagy a lánc halytása laza. benéztem a dekni alá, a lánc is lazának tűnik, de nem tudom milyen jelet kell nézzek. teljesen meg kell bontanom a váltó szerkezetet? vagy ki tudom venni valami trükkel a tengelyt? Láncot honnan lehetne hozzá szerezni?
ha egyszer iparos leszek biztos hogy nsr hengert meg dugattyút fogok gyártani.
annyira kell mint egy falat kenyér?
Üdv!keresek 1989-es Honda nsr 125-ős motorhoz hengert,hengerfelyet.ha valaki tud 06702071177 elég ha megcsörgetsz visszahívlak.
Én úgy látom nem egészen hibátlan
http://olx.hu/hirdetes/honda-n...

ELADÓ HONDA NSR HIBÁTLAN ÁLLAPOTBAN!
Én azt javaslom, hogy ne a dugón spórolj. Eléggé kihegyezett vasak ezek, nem vicces ha pont kanyarban megakad. Olcsó dugattyút szorulás után láttam már félig paralelepipedonná alakulva.
Drága mulatság, de legalább tartós (mondjuk mihez mérten :D)
Személy szerint elsőként a Wössner-re voksolok, vertex, prox és hasonszőrű társai is a normális kategóriához tartoznak.

Simsonba a sajtos féle dugattyú pedig kötelező darab. :)
MIt ért (meg) a lánckerék?
nocsak nocsak, már megyek is egy 14 es első ért :)
Nocsak kit látnak szemeim.
Elöl 14, hátul 36. 15/35 elég hosszú áttétel...
Lemaradt még egy kérdés, olvastam fúvóka méreteket 138/42/65 ez az enyémhez is stimmel ? :) JC22 Dellorto karbi. 28as
Sziasztok
Egy JC22 ről van szó.
A mostani áttétel 15/35 nem túl nagy ez az áttétel ? 6.-ban 90 nél olyan 5500-5600 at forog. Szerintem 14 es lánckerék kellene, de nem biztos.
Ha valaki tudna segíteni azt megköszönném :)
sziasztok! Segitsetek kérlek friss motoros vagyok! tegnap este meghajtottam az nsr em. es mikor megaltam akkor kattam hogy dol belole a feher fust.. leallitottam kb5perc utan beinditottam es mar nem fustolt mentem is vele forgattam is es semmi... ma reggel elindultam vele es ahogy bemelegedett megint elkezdte de nem annyira mint tegnap... es akkor csinalja mikor fordulaton van... mi lehet hengerfej pakolas vagy elvetemedett a hengerfej? es ha elviszem sikoltatni a hengerfejet honnan tudok szerezni anyival nagyobb pakolast ala amennyit leszednek a hengerfejbol? bagy lehet elég egy uj pakolás?!
Tömítés rendel. A henger tuti fúrandó mert túlságosan csillog és perselyezett hengernél ez gépmunkát jelent. Ebbe egy TKRJ, Meteor, vagy jobb dugó kelleni fog, és akkor úgy ha számolok 50 pénzből megúszod.
Hát ez most fájt :(
újonnan 100.000 a gyári honda. Az Athena is ilyen áron mozog. Perselyezve, jó dugószettel, tömítésekkel úgy 60 papír. Bontottan is beleharaphat az ember egy 40 rongyos keserű falatba, és ahhoz valszeg szintén kell egy felső tömítésszett 5 rongyért. nem beszélve arról, hogy a henger állapota kétséges.
Fasza :( és milyen áron futnak a henger szettek az NSR-er hez? akár bontottan is?
Egy olyan kérdésem lenne, hogy létezik-e olyan, hogy egyben az összes csapágy a blokkhoz ?
ne menj sehova. nem passzol
Sziasztok!

segítséget kérnék. Van itthon egy meggyötört, de működő képes Honda NS 125 F papírok nélkül. Pécelen meg van Egy NSR forgalmival rendszámmal, dugó henger hiánnyal. Az NS hengere rá megy az NSR-re? Ha igen, már indulok is a motorért :)
Karburátorba keresek tolattyut vagy olcsó selejt karbutátort.
keresek nsr 125 hegerszetet
Igen, elég fekete el nem égetett olaj, és füstöl is mint az állat, szó szerint majd meg fullad a motor