Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszcsi, bár fájdalom karbikacat ügyben, csak fő és alapjárati fuvim van
Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni, hogy egy 2001-es teljesen gyári állapotú, hibátlan nsr-nek milyennek kellene lennie teljesítmény szempontjából? Kíváncsi vagyok itt a végsebességre és a fordulatszámra. Előre is köszi! :)
Ne szórakozz! Komolyan menned kell? Miért mész oda? :)
olyan szépen kérték,hogy menjek be pár órára... nemtudtam nekik ellenállni
Üdv!Nsr-hez keresek kendkerék lehúzót,ha van valakinek eladó kérem vàlaszóljon!
Markóba? Mit csinálsz te ott? :)
keresd meg emzolit itt a forumon,a karbikacatokba tud segiteni...
Sziasztok msot vásároltam egy Honda Nsr 125r motort és olyan kérdésem lenne hogy a fékek pontos nevére és tipusára lennék kíváncsi.Annyi van csak a fékmunkahengerre írva hogy Grimeca ? típusszám vagy valami ami alapján találok hozzá alkatrészt!Amúgy a motor 1994 kerek lámpás ha ez segít! Fontos lenne és még olyat keresek hogy a dellorto BhBH 28 FS karburátorhoz szintén felujító készletet vagy alkatrészt linkel illetve fúvókaméret suber ilyenekre lennék kíváncsi sokat segítenétek vele ha tudnátok segíteni!
Köszönöm egy lelkes NSR Rajongó :)
szept 11én megyek a markoba .... elötte utánna ráérek sztem
Első sárvédőt keresek! :)
Rendben, és akkor ha úgy alakul nekem is, akkor megejtjük a mini-NSR találkozót. :)
Szevasz!
Nincs még elvetve a dolog,lehet szeptemberben elmegyek.Egy nap szabit kiírtak így legalább hasznosan töltöm el.Írok majd előtte!
köszönöm
Red Baron-ba mikor jössz? Tervben van még?
Ügyes vagy, szép lett! Ilyen téglaszeletes megoldáson én is gondolkodtam, de végül mozaik kő lett a vége a kandalló körül... :)
neem..maszek meló...
Hát köszi mindent megy a szerelőhöz szerintem nézze át, mert most rakta össze, csak még se jól :(
Hú B+! Akkor ott valami nagyon nem jól van. Lukas úszó pl.
Sajnos nem tudom, nem lett szét szedve még, mert most lett össze rakva, fogalmam sincs mi baja, még egy észre vétel ha nem hagyom magába járni mikor be indul akkor semmi baja megy, de ha járatom egy kicsit és utána indulok akkor csinálja ezt az elveszti az erejét és leáll dolgot és utána lehetetlen beindítani.
Annyi van még, hogy olyan 70 km alatt megette a teli tankot
Ha lehúzod a karburátorról a benzincsövet, mennyi idő alatt folyik ki 1 liter benzin?
Egy olyan problémám van, hogy nehezem indul a motor, ha meg be indul nincs alapjárat, és megyek vele 100 m elveszti az erejét és leáll, de van hogy beindul és semmi baja megy mint a golyó mitől lehet ez ?, már minden ki lett rajta cserélve, légyszi segítsetek idén még semmit nem motoroztam