Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv Srácok valakinek lenne honda ns125f-hez levegőszűrő ház fedél kuplungkar idomszett ajánlatokat képekkel legyetek szivesek.
feltételeztem, hogy nincs eltekergetve az olajpumpa, vagy feldörzsárazva a főfúvóka, illetve egyéb
honda nsr125 ..magyar okmányos ideiglenesen ki vont eladó
bontot alkatrészek eladók ..2db nsr van bontva

érdeklődni csak telefonon 06304053450
nem igen konfigurálható. ha enged a tűszelep akkor ugye sokat fog zabálni
Üdv. Nsr 125 F váz érdekelne papirokkal. Email: sanyek91@citromail.hu
ezeket ma kitakarítottam, gyári benzinszint beállítást használ valaki?
csapotszűrőtkarburátorttakarítsdki
Sziasztok!
Van egy Honda NSR 125F 1989-es évjáratú vasam.
Olyan probléma merült fel, hogy ha a motor üzemi hőfokon van, és ha alapjáratról szeretném hirtelen felpörgetni, akkor elkezd fulladni.
Valószínűleg karburátornál van valami hiba, mert más okok miatt dugattyút kellett cserélnem, meg honoltatni a hengert, ezért kompresszió van, szimeringeket szemügyre vettem ránézésre jónak tűnnek, nem eresztenek.
Ezért szeretném azoknak a segítségét kérni, akik tudnak mindent és értenek a Dellorto PHBH 28FS típusú karburátorhoz.
Köszönöm előre is a segítséget :)
Tedd a forgalmit a monitorra!

megfelelő gyertya, karburálás és kompresszió kérdése az egész
Valaki ha tud segiteni érdekelne vagyis sűrgős lenne egy Nsr 125r váz forgalmival lehetőleg 98 tól fiatalabb ha valaki tud az irjon már.
Egy olyan problémám van, hogy a motor beköpi a gyertyát és olyan 14 litert eszik mi lehet az oka ?
5 év elteltével? Több, mint valószínű, hogy leveseskanál formájában reinkarnálódott.
Még ez a váz meg van?
Nagyon kéne az az első sárvédő!
Akkor megnyugodtam...
Bár régebben tanúból lettem gyanúsított egy ügyben.
csak tanú leszek :D
Kis csavar 2-2,5(ahogy neked érzésre jobb, de a kettő között) a nagy pedig addig teker, amíg az alapjárat 1400 nem lesz
Köszönöm választ a Karburátorra és a Fékre!Most meg feltennék egy olyan kérdést hogy a Dellorto BHBH 28-Fs karburátor alapjárat csavarja mennyi tekerést kell tenni neki az ideális alapjárathoz?Teljesen betekert állapotból hányat kell tekerni és mi az ideális alapjárat fordulatszáma?Előre is köszönöm a választ!
Lehet, hogy fáradt vagyok, de nem értem... komolyan be kell menned? Mennyi időre? :)
És már ki sem megy érted a nagy fekete autó?
bacsó péter filmje ami idevág...
emzoli, neked nincs véletlenül sárvédőd?:)