Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Úgy néz ki hogy valamiért a motor kivégzi a gyertyákat...végleg...elkezd a porcelánnál áthúzni. Mi lehet az ok? Köszi.
Sziasztok, úgy néz ki valamiért elpatkolt az 50kmet futott ngk br9ecs. Most kicseréltem, eddig par km van benne. De most forog, annyi hogy alapjáratról 7-8 körül torpan ha hagyom járni picit alapjáraton másodikra már veszi a lapot, ill mig nem üzem meleg addig picit torpanósabb.
főtengely szimering... maybe
Helló egy olyan kèrdèsem lenne, hogy az elsö ès a hátsó lánckerèknek hány fogú gyárilag ès a lánc hány szemű, mert nekem a hátsó 39 ès így csak 120 megy, előre is köszönöm a választ.
Sziasztok! :) Van egy eladó blokkom..Jó állapotú nsr 125s,a kuplung tengelyéről hiányzik egy hézagoló,más baja nincs. egy 10es az ára ha érdekel valakit írjon :)
Maximum csak a fegyelmet fenntartani a pályán, ennyi lenne a meló. Mi veteránok majd ülünk a napernyő alatt, sörrel a kezünkben, aztán ha valaki nem bír magával, akkor néha odaszólunk neki! :)))))
De előbb legyen telek... :)
Na igen,inkább pályán próbálgassák csiszolni a tudásokat mint a közúton és forgalomban! Ja és melózni is megyek ám ha kell!
A terület az itt adott volt, de már lenyúlták előlem...
Majd keresgélek másik telket, hátha sikerül. Szerintem sokan jönnének gyakorolni, mivel egyre kevesebb az olyan hely, ahol megengedik a motorosoknak, hogy próbálgassák a határokat. :)
És mennyibe fájna ez nekem, hogy átruházod rám a régi idomjaid?
Nem is rendszámmal megy az!De jó ha van az is! Mizu pálya ügyben?Az ajánlatom még áll,adom a területet neked "csak" meg kell csináltatnod és utalom a havi bevételeket!
Gondolkodom én is egy nagyobb vason megint...
De tudod az a rendszám dolog... nem tud senki meggyőzni igazán, hogy szükséges rá rendszám. :)
Háát inkább veszek egyet ha sikerül!
Hol is laksz pontosan?De vegyél már egy min.500-as vasat és mégis csak lopok egyet!
Leskelődök bizony! :)
Mindig felnézek, minden egyes nap, hogy van-e valami... keresem a veteránokat... De nem mindig szólok, mert a kopaszokat nem ismerem. :)
Remélem megúszod vihar nélkül! :)
Lopj egy motort!
szia, igen az én motoromról vannak! ha sikerül szereznem másikat, a tiéd :)
Eddig úgy néz ki,hogy lesz! .Igaz rettegéssel telnek a napjaim nehogy vihar legyen! mert akkor ..... na erre gondolni sem akarok.Néha már ott tartok,hogy lopok egy Rigát és száguldozok vele egyet!
Akkor ezek szerint te is leskelődni szoktál!

Tényleg nem, büszke lehetsz rám, nem bántottam! :)
Lehet, hogy öregszem...? Nem baj... ez az élet rendje: minél öregebb leszek, annál nagyobb biztonságban vannak itthon a motorok.
Amúgy tudtam ám, hogy leskelődsz!
Minden rendben? Paprikából lesz valami?
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni! NSR125 raiden jc22. tv-78-as powert vezérlő ci 626a gyújtás. gyertya, és pipa cserélve, trafó, "kimérve" súber felülről a második ricniben van. power szervója fordul. Hiba: néha ha olyanja van elforog 10.000-10.500-ig de többnyire ha pörgetném fel 7000-7500nál hörög van hogy durrog picit, leáll. gyertya ki olajos, bent szikrázik mély ágyban pucolás után jó, elektródánál szikrázik. betesz, beindít, melegít, forgat, leáll... Ennek a hibának a megoldásához szeretnék valami hasznos segítséget kérni! Köszi!
Üdv!
Na végre egy veterán! Tanácsot azt nem tudok adni,nem vagyok szaki.Majd csak jön az is és ő majd ellát vele!Nem gyújtottad fel?Öregszel! De azért a tankba vagy valahová csak benyomtál neki egyet?
Sziasztok!

Szakik! Segítséget kérnék tőletek. Múlt héten kint maradt a motorom az esőn, és a tankba nem kevés víz bejutott. Csak ma vettem észre indításkor, pöffent egyet, aztán leállt. Nem írom le a mai napi tortúrát, mert mindent megnéztem, kipucoltam, kicseréltem, mire édesapám szólt, hogy szívjak fel egy kis benzint a tankból, nézzem meg... ott volt a meglepi. Tankból leengedtem a vizes benzint, feltöltöttem friss benzinnel, de most meg nagyon nehezen indul be, és ha be is indul, akkor sincs alapjáratom és ha elengedem a gázt, akkor leáll, ha ráhúzom jobban, akkor is.
Javaslatokat kérnék, mit csináljak vele? Van-e megoldás? Létezik, hogy a hengerben vagy a kipufogó rendszerben van még víz és amiatt van ez?
Már teljesen tanácstalan vagyok, úgyhogy akinek van bármi kézzel fogható ötlete, azt megköszönöm!
A motor egy 125 ccm 4T, léghűtéses sport motor.
Előre is köszönöm a segítségeteket!

U.i.: legyetek rám qrva büszkék, mert nem gyújtottam fel egyből... bár lehet, hogy azért, mert édesapám elég komoly visszafogó erő volt a bajban! :)
Üdv!
A képen lévő motor a tied? Mert ha igen, és arra kerestél idomszettet és nem kellenek a régiek, akkor van rá esély, hogy eladod?
Van rá egy marék idomom, ha valakit érdekel. Jelképes áron vihető az összes, évek óta útban van.
Sziasztok. Keresek jc22 nsr papíros vázat. Magyar előnyben kintinis érdekel. Köszi.
Sziasztok! Ilyen nsr-re szeretnék idomszettet venni, sajnos nemtudom melyik fajta, de ti biztos okosabbak vagytok! Leginkább a macskalámpás érdekelne, lámpástul, mindenestül! Színe igazából mindegy, előre is köszönöm!
Szevasztok Kedves Nsr-es társaim!
Olyan probléma állt elő a motornál nekem h nem bírom kipörgetni sebességbe.üresbe kipörög szépen de sebességbe eléri a 8000-es fordulatot és esik vissza a teljesítmény.a power motorja működik mert néztem h az nyit,de viszont a hengerből furcsa cicergő hang jön!segítsetek légyszives!
Már hidd el az enyém nem forog többet teljes motor generál után 200km vezetésnél beadta magát a motor:(