Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na már nem pont rád gondoltam, de volt itt nem rég olyan is, ha jól emlékszem
nekem 90-nél nem forog 6-ot és 160 a vége. 6-ba gázadásra előzök, nem kell váltogatni. szerintem az enyém gyári. ezt onnan tudom, hogy olvasok és ez a szakmám. aki olyanokat viccel, hogy 100-nál 8000-t forog 6-ba az üljön rá egy 50-es supermotora
helló van 1 üzemképes kissé fáradt nsr 125f bontásra -bármi kell irj v hivj -
Üdv!
Hozzászólnák az előző kérdésekhez mivel én is találkoztam a motor erőtlen menetteljesítményével.Annyit tudok mondani az enyém jelenleg most esett át henger perselyezés új dugó gyűrű .Új lánc illetve fogaskerekek gyári áttétellel illetve delorto phbh 28 fs karbival. Az tehát nagyjából minden a gyári állapotban.Nekem két személlyel az utazó 90-95 km/h 8200rpm forog a motor akkor váltok át 5 ösbe akkor kb 7-8 közé esik vissza a fordulat ahol még a motornak van annyi ereje hogy max 120km/h 10-11 ezer rpm felpörög de onnan már 6.ba felváltani fölösleges mert nem húz a motor nem tudja tartani a menetteljesítményt.Ez szerintem minden nsr-nél igy van mit várunk egy 12ccm motortól ahhoz képest ez sem rossz.Egy személynél ugyan ez csak akkor még valamivel jobban megy de erről nem tudok adatot írni mivel még finoman járatós a kicsike és nem akarom padlózni de felujítás elött 145km/h volt a vége ahol 6.ba nem nagyon ment fel 11 fölé a mutató :( .De ha ki lesz padlózva több adattal tudok szolgálni.Ezeket csak azért írtam le mert ezeket én is tapasztalom de az enyém teljes motorgenerált kapott és nem azért gyenge a tietek vagy hogy fogalmazzam magam hogy ne sértsek meg senkit se de nem egy darázsvadász!Megy ahogy kell aki nem elégszik meg vele az vegyem nagyobb teljesítményű motort!Várom a véleményeket :)
Eladó LED-es index, hozzá való relével!
-fekete

4db index - 6000 Ft
relé - 1500 Ft
sz.schliemann@indamail.hu
Én is nem rég vettem eggyet ugyanilyen gonddal. 5.Ben 120, 6.ban 8000res fordulatról lassul. Az áttétel elvileg gyári, a papírjai szerint gyárilag 22kw, amiről tudok, hogy nagyobb karbi van benne.
Nekem is ez lenne a problémám, esetleg lett rá valami megoldás?
Sziasztok!

Üdvözlök mindenkit, még új vagyok. Olyan kérdéssel fordulok felétek, hogy a macskalámpás nsr-emhez új elülső indexet nézek, de olyan ami rajta volt olyat nem találok sehol és elgondolkodtam egy ledesen. Úgy tudom, hogy a ledeshez más relé való mint a rendeshez. A kérdés az hogy ebből kifolyólag az úgy működik, hogy ha csak az elülső két indexet cserélem ledesre és hátul marad az izzós?
Sziasztok!

Lehet most a világ legnagyobb hülyeségét csináltam :
Honda NSR 125 R 2000-es évjárat és a váltó-hoz 10w40-et öntöttem de sima Repsol motor olajat négyütemű motorokhoz ez van rá írva? Ez most jó vagy nagyon beszívtam?

Köszönöm szépen
nsr eleje eladó ára 20000
új gumi első kerék tárcsa , féknyereg , villahidak villák
Sziasztok!
Kérdésem az volna hogy szerintetek mi lehet a gond ha a motor menet közben amikor tartok egy tempót vagy akár húzom neki akkor a fordszám mutató meg a kilométeróra mutatója bemozog de úgy h fel le kalimpál(vagyis jár oda vissza kis kimozdulással)?Fesz szabályzó meg fogja adni magát,vagy az aksi?Köszi a válaszokat!
alaplap, jeladó, cdi, trafó, testelés
Dehogy vetek!Alig győzöm kiirtani azt ami kel magától!
Sziasztok!
Van egy eladó 92-es évjáratú honda nsr 125ösöm alkatrészként. Besült a dugattyúja elkezdtem szétbontani de sajnos nincs időm foglalkozni vele.
Csak egyben vihető el, irányár: 40000 ft
Érdeklődni: 06302164311 vagy e-mailben: deepvoicee@gmail.com
képet is küldök ha kell
Sziasztok!

Nem rég vettem egy Honda nsr 125-öst szépen ment meg minden jó volt .
Hazajöttem vele a városbol , leállítottam ahogy az a nagy könyvben meg van írva . Egy óra múlva szerettem volna tovább haladni vele és nem indult ...nincs szikra , volt gyertyacsere , de a helyzet nem változott, már kínomba rámarkoltunk a kábelre hogy megrázzon , de semmi feszültség nincsen !Elkezdtünk méregetni a CDI körül a két pólusu csokin meg be feszültség , és a 4 pólusu csokinál is 3 pólusnál jön , viszont a negyediknél valami kis elenyésző a feszkó! A gyujtótrafóig már nem megy el a feszültség .. esetleg ha valaki hozzzá tudna szólni valami okosat akkor azt megköszönném ....Üdv ;)
Vadkendert kell vetni....annak mindig van ára....
Sziasztok!


Valakinek esetleg lenne gyári indexe (4db) NSR JC22-re ?

Köszönöm szépen
Sziasztok! Nekem is segítségre lenne szükségem! :)

Azt szeretném tudni, hogy milyen akkumulátor kell (gyárilag) egy Nsr-be? (a macskalámpásba)

Köszi előre is aki tudja! :)
Sziasztok! Sükségem lenne egy nagy segítségre! :)
Első kérdésem: Most vettem egy 125ös nsr-t. ami a gondja hogy sebességben nem akar 5 ezer fölé menni a fordulatszám..üresben meg felmegy...mi lehet a baja?cdi re gondoltunk elöször..

másik..nem papíros de találtam forgalomból végleg kivont vázat,megvan minden papírja. ha meg is veszem a mostani motorszámot valahogy tudom módosítani majd a papírjain? azonnal át kell iratnom kivont motor esetében van határideje,vagy megvárhatom amíg megcsinálom a motort rendesen és jó lesz?
A problémám, hogy van egy 2003-as gépem, és húz rendesen, de ha 5.be 9000-es fordulaton felváltok 6.-ba 110 környékén nem képes tovább gyorsulni,(5.-be tudom 120 ig pörgetni,de 6.-ba felesleges felváltani, mert csak lassulni kezd..) vagyis 120-nál megáll az élet, nincs tovább. Mivel nem ültem más nsr-en, nem tudom eldönteni, hogy esetleg fojtott verzió és azért tud csak ennyit, vagy a blokkban van valami probléma, vagy nem gyári a fogaskerék, stb. Azért gondoltam, hogy egy hozzáértőbb egyből meg tudná ezeket mondani. Illetve ha fojtott verzió akkor ezt miből lehet kiszűrni, hogy lehet fojtalanítani. Sajnos magyar leírást eddig sehol nem találtam.
Üdv mindenkinek.
Eladó honda nsr 125rr(2003-as) motorblokk.
Kompletten, új vertex dugó(első túlméret), frissen honolt henger, új gyűrűk, új tűgörgő, új zégerek, új csapágyak, polírozott hengerfej, új kuplung lamellák...stb. Tökéletes állapotban! kb 40km-et futott teljesen bejáratos, hibátlan blokk! Egyben kompletten 80e ft. Postai úton is.
A motor még egyben van, nagyon szép állapotú, de nem nagyon sikerül eladni, ezért valószínű, hogy bontásra kerül. de egyenlőre csak a komplett blokk eladó!

http://www.kepesmotor.hu/honda...
Pest megyéből vagyok, de a szakik jobban tudnának válaszolni a "szakmai" kérdésekre. :)