Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Két dolgot hagy érdeklődjek meg: mennyit eszik átlagban a gépetek? 100-nál mennyit forog?
Szia,

Jól bírja a gyári gumi nálad. Végig csak taszítod, vagy mit csinálsz vele?
Nekem 5900nál már a vásznon jöttem haza szlovákéktól.
Én BT0016-t vettem szerelve 38e-t az érdi Mayertől. Egész jónak tűnik (tapadás, írányítás), de csak még 2000-t mentem vele.

További szép nyarat.

Üdv.
TIROL!
Mindenkinek ajánlom!
Aki Ausztriára,Tirolra kíváncsi,szeretne szép hegyeket látni és lehetőleg olcsón kikapcsolódni,ajánlok nektek a drága hotelek közt egy megfizethetőt!
Münster Gasthof Kirchenwirt.
Insbrucktól 35km.
Strand,lovaglás,tenisz...egyéb lehetőségek.
Rengeteg látnivaló a környéken!
Magyaros konyha,Magyar szakács.
Beszélünk Magyarul!
Érdeklődni,szállást foglalni:
Famile Heim
A-6232 Münster 97
Tel:+43-5337-55081
Fax:+43-5337-55084
WWW.hotel-ki
rchenwirt.at

hotel-kirchenwirt@aon.at
Sziasztok,

Én kint senyvedek kronachban és csak havonta egyszer járok haza, akkor viszont alig várom hogy éjjel 10 körül beérjek orfüre és még kipakolás előtt megyek egy nagy kört a mecseki utakon. És ez most igy marad jó darabig. Itt a közelben csak ducati és honda shop van, ja meg béemvé persze, de rengeteg a motoros mondhatom. Kivánok mindenkinek klassz nyarat és néha irjon akinek van ideje.

Üdv

Gábor
Hali

Nemrég érkeztem haza egy hetes dél tiroli túránkról, kanyar kanyar hátán, 1600 m-től 2300 m-ig, napsütéstől záporokig, Marmolada gleccsertől a Garda tóig minden földi jóból jutott:)

Üdv
Gábor
Sziasztok,
Valóban... Ahogy javult az idő, úgy csökkentek a hozzászólások. Így van ez rendjén, télen sokat beszélünk róla, nyáron inkább csináljuk .
Személyszerint most jöttem meg a kéthetes olasz körútról (Velence, Róma, Nápoly, Szicília, majd Dubrovnik, Mostar), tehát az én távollétem igazolt! (bár nem a CB-vel voltam, de természetesen motorral...)
De a CB-be is szaladnak a kilométerek, 7500 km-nél járok, és még mindig nagyon "kívánom" őt. De most látom, hogy új gumik után kell nézzek "sürgősen". Elég jól bírták a gyári gumik, az is lehet, hogy ugyanilyet kellene vennem.
Cserélt már valaki gumit? Tapasztalat?
További szép nyarat! Vigyázzatok magatokra! Nagyon!
Üdv. Feri
Sziasztok,

CB1000R-esek merre vagytok? Mindenki motorozik? Kissé ellaposodott a fórumunk . Remélem mindenki jól van.

Üdv

Gábor
Srácok!
Ha olvassa valamilyen bennfentes vagy Ti tulajok tudtok eladó ABS-es 1000R-t akkor jelezzétek légyszi!
(használtautón egy zöld van össz-vissz)
Szia Mozsik! Keress meg az elérhetőségem az adatlapomon!
Szia Mozsik! Keress meg az elérhetőségem az adatlapomon!
Hali!Jelzem hogy találtam!
http://www.hasznaltauto.hu/2857607_honda_cb1
300n_2008
itt a kép amit akartam linkelni
Sziasztok. Ha esetleg tud valaki CB 1300.ast eladót akkor jelezze légyszives.Köszi
Honda Cbr1000f a vasam hengerfej pakolást kellene cserélnem tud valaki segíteni?
Ausztriában dolgozom és itt rohadt drága az órabér a szervízben.
Majdnem annyiba kerül mint a motorom ára.
Aki tud segíteni írjon!
Köszi.
Megérkezett a kompakt/kis méretű led-es fokozatkijelző ma.
2*3cm-es
univerzális
sebesség és fordulatszám határátlépés jelzéssel.
Egyenlőre korlázotott darabszámban...
brutto: 19.800HUF
Hali

Találtam jó árban egy fekete ERMAX hátsókerék+láncvédő takarót fekete színben, kisebb festési hibával 99 EUR+postaköltségért, szerintem nagyon jó árban van 200 EUR a listaára, én a sajátomat 120 EUR-t vettem, valakit érdekel?

Üdv
Gábor
Jocó,

Örülök hogy élvezet a mocit. Itt szinte minden nap esik, de a hétvégén kijöttek a motorosok, szépszámmal. CB1000-t nem láttam közöttük pedig biztos tudom hogy vannak és sok mindent lehet hozzá kapni. Meg persze van egy csomó BMW, mivel azt itt gyártják a közelben és a németek szeretik. Én sajnos moci nélkül vagyok és lehet hogy maradok is mert olyan helyen lesz lakásom ahol nem tudom raktározni, de majd gondolkodom rajta. Hétvégeken otton viszont kimegyek ha törik ha szakad.

Üdv, jó gurulást

Gábor
szia Hvg,
Véletlenül a régi nevemen aeroxtuner -en irtam,
Üdv:.Jocó
Szia Hvg,
Nagyon jól eset az az 520 kilométer amit eddig összesen megtettem a kis bogárkával,először általában mindenki a formájára figyel fel,aki hozzáértő egyből felfigyel a 3dugós nissin életmentőre és az abs őrangyalra,de ahogy ez össze van keresztelve egy vadló szívével a cbr blokkal,az valami kirobbanó.Nem igen találkoztam enniyre jól összeszerelt motoral mostanában,a futóműve sportbringákat szégyenít meg,mivel a rosszabb rázósabb utakon biztosabb forrása a stabilitásnak,lengőjkar valami isteni mind technikailag mind imázsilag ütős cucc.Sokáig irhatnék még róla egy a lényeg negatívat még nem tudók irni róla pedig én azt is leírom.nohhh talán az a legnagyobb ""hibája"" hogy az egy oldalon elhelyezett tankszint jeladó.Amikor oldaltámaszon pihen a bringa,egy csíkkal néha többet mutat de ahogy mondani szokás "Néha a kevesbb több :)) ha hazajöttél és kivitelezhető gurulhatunk egyet
motoros baráti üdvözlet:.Jocó
pazzoracing.... majdnem ugyanúgy néz ki, mint a Titax, csak ez le van normálisan kerekítve, így nem vágja le az ujjaid... kicsit drágább, de hát a jót meg kell fizetni... eBayrôl vettem én is....
www.pazzoracing.com
Szia Jocó,

Üdv a csapatban. Ha már mentél a géppel, ird meg milyen érzés neked, hogy birod a szelet 100 felett és hogy döl a kanyarban. Aztán kezdheted a pénzköltést a különböző kütyükre, mint a gombák, a plexi, a hugger, a láncvédő, esetleg világitás, de legelőször is a rendszám feljebbszerelése amivel a legtöbben kezdtük. Az én hátsó lámpám nem sz@rt be, kivánok neked is szerencsét.

Üdv

Gábor

UI: Hétfő óta Németországban vagyok, maradok is. Ha valamelyőtöknek olyan cuccra volna szüksége, ami csak itt kapható, jelezze és segitek ha tudok.
Eladó a képeken látható vadonat új karcmentes gerincvédős BOBLBEE motoros hátizsák.

A táska eredeti svéd gyártmány!

Felhasználható számtalan dologra:
- motorozáshoz
- téli-nyári extrém sportokhoz
- laptop táskának, stb.

Az index is tesztelte: http://index.hu/tech/hardver/t...

még nem használtam...minden papírjával együtt eladó

jóval a bolti ár alatt!

ha érdekel a profilomba van az e-mailem...
Hali Jocó,
Töltögettem az űrlapomat (ha a "nevemre" kattintasz), ott találsz emailcímet is!
Használd szerintem a "Válasz erre" lehetőséget, és email értesítést kap az akihez éppen itézed a hozzászólást - kérdést...
Rendszeresen közlekedem a járgánnyal Budapesten (főleg ha az időjárás is engedi), összefuthatunk "bármikor". Ha érdekes lehet, küldj majd egy mailt...
Üdv. mindenkinek! Feri
szia, 2,6 abs-el névre irva +vez tech tréning.ha van kedved eggyütt motorozni:. itt a cimem:. roast@citromail.hu és kiváncsi vagyok a gépedre,kiv vagyok milyen a radiális féknyereggel;) ha van idöd dobj egy mailt h a cimed meglegyen.üdv:.Jocó
Hi! Jó választás, Üdv a klubban!
A bukógomba is Rossocromo gyártmány, a huggerrel együtt jött olaszból... nem olcsó - öt-hat hét várakozás után... de megérte!
http://www.rossocromo.com/w2d3...
Mennyiért
"dobták hozzád" a vasat most? (ha nem indiszkrét?)
Üdv. Feri