Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm szépen az infókat és a segítséget, most jól feladtátok a leckét.
A másik....
MIVV GP 2008 modellre Francia cég árulja
Laci75,

Ez a 2008/2009 LeoVince dob...
Szia itthon vagyok, a telefonszám 06309442704, lehet hogy hivatalos helyen voltam és kikapcsoltam, vagy majd hivlak Én....
MrValaki, igértél képet az egységről nekünk kiváncsiaknak . Majd ha lesz rá időd lécci.

Köszönjük

Gábor

ebayon vettem puig bukógombát, kormányvéget és plexit próbaként a szél ellen. Majd mutatom ha itt van.
Itt egy ebay link az összes dobról és csőröl amit a cb1000r-hez jelenleg kapni lehet, árral együtt, képekkel. Többnyire olcsóbb mint pesten.
http://fahrzeugteile.shop.ebay...

Üdv

G
Most hívtalak de megint az mondja,hogy a hívott szám nem kapcsolható! Kint vagy az USA-ban?
Addig is nézzetek körül a CB 1000 R forumon, ott a srác felsorolta azokat a cégeket akik megkezdik a tioushoz a gyártást, Én még nem néztem meg mert nem volt időm.

CB 1000 R fórum Angolul...
Ok csörgök!
igen valami gebasz van a hirdetésben megadott számmal ezért ujat raktam fel. 06309442704 a helyes telefonszám
Szia Alex.
Egy hete próbáltalak a 30-as számodon hívni de nem voltál elérhető.
Nekem a Leo formája sem nagyon tetszik inkább az Akra és a Mivv
az Akra honlapján láttam,hogy ők már gyártanak CB1000R-re is de az árát nem tudom! Ha esetleg tudsz nekem segíteni megköszönöm, ja és a Mr valaki motorján lévő dob is jól néz ki ha estleg ezt a tipust ismered az is megfelelne.
Mr. valakié például nekem bejön.
Én ilyet vettem egy osztrák havernak akinek cb 1000 r van .leo vince
Sziasztok.
Pénteken én is elvittem az 1000-es szervizre a gépet és beszereltettem a Prop-Tech fokozatkijelzőz nagyon hasznos kis dolog és végtelen egyszerűen beszerelhető.
Amiben viszont a segítségeteket szeretném kérni, hogy valami ütős kis dobot szeretnék a gépre de a szervizben csak a Laser GP. tudták ajánlani és az nekem nem nagyon tetszik ha tudnátok segíteni nagyon megköszönném.
Hali

Túl vagyok az 1000 km-en, túratempóban ( kb 100-110 ) a fogyasztás
5 liter körül alakult, az utolsó szegmens kb 280 km-nél kezdett el villogni, akkor a könyv szerint még 4 liter tartalék van a tankban.
Felkerült az IXIL Dual Range dob, nagyon jó hangja van, nagyobb tempónál sem zavaró.
Üdv:
Gábor (40+++)
Sziasztok,

Ma megérkezett a gomba a CB-re. Made by Gábli Zoltán, Tiszavárkony. Tökéletesen talált, hisz én mértem mega csavart.
Ha valakit érdekel. 9,5e HUF-ért kaptam+posta.
No meg aztán már 3000 km-n is túl vagyok, és eddig ennek sem állt be a torka 6,8 l/100 km alatt. Most kezdett csökkeni 6,2-re. Pedig az Z1000-t is így húztam, de az nem ment 6,3 fölé.

Jó hétvégét.

Üdv, Csaba (40+)
Hello,

Itthon vagyok és 138 kilométer van a gépben plusz szétbombáztam a rendszámtartót és az indexet hátul, és feltettem az ujat, nagyon tetszik ez az Evotech rendszám/index tartó. Megérte a pénzet.
A motor: szeretem persze, de azért nagyon fuj a szél 100 fölött, 140-nél pedig egyenesen rohadtul fuj. A váltó (vagy én ) kissé néha nehezen vált és lehet hogy nagyon huzom neki de ez nem economy tipus. Fogyasztik sokat. Viszont nagyon boldoggá tesz, ami a legfontosabb. Most az első világitáson töröm a fejem, a ledes cucc helyére egy lencsés villanyt gondolok, a Luis-nál láttam kétfélét is. Jelzem ha megvan a megoldás. A xenont amit tettél én is megpróbálom. Addig is cirkálgatok az Orfüi tó körül és a szép lankás környéken, mivel itt lakom. Járnak erre motorosok bőven de ilyen nincs senkinek Pécsett. Eddig.
Küldjél képet ha lesz időd. Én még nem vettem huggert. Viszont van gyári hondás bögrém meg sálam , ja meg felni csikom amit még nem mertem megkezdeni. Na majd hétvégén. Viszont kiszedtem a dzsekimből a téli bélést és sokkal szabadabban mozgok igy. Lefogytam 3-4 kilot az utólsó hónapban, a nadrág is könnyebben feljön, viszont a 43 és feles lábaimra 46-os dainese csizma kellett. Mindegy. Gerincprotektort kell még vennem aztán egyelőre megvagyok.

Üdv mindenkinek és mégegyszer köszönöm a lelki támaszt amit nyujtottatok amig kint senyvedtem és a motoromról ábrándoztam.

Gábor
Speciel én is örülök, de úgy érzem csöbörből vödörbe... Na ennyit erről...
Hazaértél már Hvg? Mennyi van már a gépben?
Ma felszereltem a Rossocromo cuccokat. Azt kell mondjam, hogy a minőség tükrözi azért az árat... Szóval nagyon normális cuccok... Rámsötétedett... képek talán holnap...
Ezenkívül vettem egy elektronikus indexrelét innen - http://tutilampa.extra.hu/tart...
(cikkszám: 855). Lényege, hogy nem "terhelésfüggő", tehát LED-es indexekhez (ellenállás nélkül) kiváló!
Mr Valaki,

Ugy láttam a hirekben, van rá esély, hogy Te maradsz az egyetlen jelentős Feri a hazai porondon. Én speciel örülök neki. És várom a tavaszt veletek együtt.

Üdv

Gábor (ja, nem a Fodor )
A név ártatlan, nem téged okolunk, a másikat
Ne rohanj az anyakönyvi hivatalba megváltoztatni.

Üdv

Gábor

2x40 kilo meleget meg kézipoggyászt és benzint viszünk haza, ma 34 fok van
Minden hozzászólás előtt megfogadom, hogy én is leírom a normális nevemet, mint Ti... megint elfelejtettem...
Szóval üdv mindenkinek:
Feri 40+ (különleges, szép név ugye? )
Negyvenesek... Ezek szerint majdnem mind azok vagyunk...
Gabi (Hvg), ne bánkódj, hogy nem vagy még itthon, pocsék idő van... De remélem, hogy hozod magaddal a meleget! (nem a melegeket! Bocs, ha véletlenül valakit megbántottam )
Ma igéretet kaptam "Olcsócromóéktól", hogy jövőhéten küldik a cuccot. Így lesz az egy hétből több mint három...
hali

Attól függ, mi az életkorod:)

Üdv
Gábor 40+