Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem fölösleges pénzkidobás.
Rossz esetben árthat is a motornak, ha nem melegszik fel annyira a blokk, amennyire tervezték, hogy fel kell melegednie üzem során (xado adalék esetén).
Nem 12 ezrenként kell?
Nem igazán értem, hogy miért 11ezernél cserélsz majd olajat? Elvileg 6ezrenként kell... De biztos, hogy 11ezer van benne?...
Feltétlenül , és a kígyóhájat se feletjsd el felkenni az üzemanyag vezetékre, hogy jobban csússzon a nafta. Tutira felére csökken a fogyasztás és a duplájára nő a teljesítmény.
Üdv Emberek!
lassan, 2000 km múlva esedékes lesz az olajcserém. Olvasgattam itt mindenféle topikokban, hogy xado-adalékot érdemes használni. Mit gondoltok erről? a gépben kb 11k kilométer lesz, amikor cserélem az olajat. Tegyek bele? És ha igen, milyet? Ez a kérdésem felmerül még a Spuri- üzemanyag-adalékról is. Van-e értelme? Vagy csak "öregebb,kopottabb" gépek esetében érdemes ilyenekre gondolni?
Nekem Bike Lift volt (most 30-40e között van), ez teljesen jól működött. Egyedül is tudtam használni simán, egy kézzel kiemelte a kereket.
Ha nekem ilyenre lenne szükségem én sem vennék! Vennék 16-os vagy 18-as köracélt abból meghajtogatnám aztán össze hegeszteném, kerekeket rá, és készen van. És olyan lenne ami nekem tetszik. Ennyi!
Én tőle rendeltem a kétkarosat előre és hátra. Igazi made in china minőség. Tőbbet biztos nem vennék.
Helló! Köszönöm, meggondolom. Esetleg neked is ilyen van?
Sziasztok!
Szombaton 15:45 kor A Bodajki Városnapon Bemutatózik Végh Tamás és Boros Bence.
Üdv mindenkinek!

Akkor én is köszöntenék mindenkit itt a CB fórumban, új tagként.
Én a gyárit ajánlanám (tokico). Brembo utcai sintert raktam most bele, de nem harap akkorát.
Az első villa egyenes?
Gratulálok , de a motorhoz a szép lányokat Neked kell beszerezni! Esetleg egy direkte ezzel foglalkozó fórumtárs(strici) tud hatékony mentőóvszert dobni!!
Üdv, kb 2 hónapja kezdtem újra motorozni, az alábbi képeken látható VAS büszke tulajdonosaként.
Ki milyen fékbetéteket ajánlana a (szerintem) télen esedékes cserére?
Csinos darab , de mi a kérdés ?
Köszönöm :)
JÁÁÁJ de szíp!
Üdvözlök mindenkit! Szeretnék egy kis segítséget kérni illetve tapasztalatokat gyűjteni. Lassan 3 hónapja megvalósítottam az álmom és letudtam cserélni a motort egy Honda CB 1000R-re.... és ez ügyben szeretnék egy kis segítséget itt tőletek kérni.
Köszönöm. Így van én is ettől tartok. Továbbá a farokidom is fekete színű.
Szerintem nem, ami ilyen színű volt annak a váza is bordó volt.
Helló! Létezik ilyen gyári festés szerintetek?
Sziasztok,
Egy jó ajánlat esetén az én ezredesem is eladó.:-)
Extra van rajta gazdagon,(kb 600 000 HUF értékben)Rizoma kormány, olajtartályok, fékkarok,LSL markolat, kormányvég... .......... plusz megvan hozzá a gyári kipufogó, idomok, rendszámtartó konzol.......2014.04 havi, ABS verzió.
Sajnos Ő is sérült volt,eleje kapott 4 hónaposan. 17 000 km, Új Bridgestone gumik előt hátul, magamnak raktam rendbe,