Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A markolat és a kormányvég sem gyári.
Minimum gyanús a vas, de ettől még lehet jó. Kis eséllyel.
Most fejből mondom a válasz, szerintem jó. Már rég olvastam a kézikönyvet, de asszem stimmel.
Az a baj, ha szerelmes az ember fia egy vasba, sok minden felett elsiklik, akkor sokat segítenek az ilyen észrevételek.
Biztos vannak csodák...;) De ha megnézed a Mobile-n a legolcsóbb CB is drágább ennél, pedig ott aztán van választék. Igy meg nehéz elhinni, hogy valaki kintről behozza es meg nyeresége is lesz rajta (mert cég árulja). Km tuti nem ennyi, vagy ha igen akkor pályázásra használt. Fém fékcső, kis rendszámtábla tartó, de gyári a kipufogó (amit sokan először cserélnek le)... Es nem túl sportos gumi. Nekem nem áll össze a kép.
Sziasztok! Esetleg valaki nézte már ezt a motort?
https://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cb_1000_r-10243619
Sziasztok. egy kérdésem lenne hozzátok? nem rég vettem cb1000r és még annyira nem ismerem ma figyeltem hogy 103 foknál kapcsol a ventilátor és 100 ig hüti vissza a vizet. ennél a tipusnál ez a jó?
szerencsére
Kresve se találsz olyat amin még az eredeti gumi van. Nagyjából 5000 alatt mentek a kukába.
Ettől féltem.
BT15 volt sokáig a gyári, még a 2010esek is azzal jöttek ki. De nem véletlenül szűntették meg gyorsan a gyártását. Ultra szar gumi volt, legalábbis akiket ismerek innen fórumról, csak ez volt mindenkinek a baja a motorral.
"Gyárilag Bridgestone 015-ös sportgumikat kapott a CB 1000 R, ami remek választás, mert gyorsan bemelegednek, remekül tapadnak, így bátran lehet feszegetni önmagunk és a motor képességeinek határait." http://www.origo.hu/motor/2008...
Nem az évjárat szempontjából
És azt még meg tudnátok mondani, hogy a 2008-as kiadás milyen fajtájú gumikkal jött ki. És hogy nagyon gáz vagy használható azért?
Nekm volt 2009 - es, most van egy "frissített", motorikusan, dinamikában tök ugyanaz.
Értem, köszönöm.
Újonnan 30ezer körül van most (nem gyári), én anno itt a fórumról szereztem be. Valaki eladta a CB-jét és rajta maradt. Hátha van valakinek eladó.
Én nem tudom milyen modell frissítés volt a szín variálásokon kívül... :) Tol az rendesen alulról hidd el, nem kell pörgetni és váltogatni.
Illetve még az érdekelne, hogy mennyire igaz az, hogy a modell frissítés utáni verzió jobban tol-e alulról? Vagy ez csak marketing szöveg?
Üdv
Helló!
CB 1000 R vásárlása előtt állok. Érdekelne, hogy a hátsó emelő kérdését ki hogyan oldotta meg. Elég horror ára van, azt hallottam...
Egy kis érdekesség: első teló, 1000RR visszaút csillapító szelepe, és a CB szelepe.
A képeken látható nagy PUIG fejidom eladó, ha esetleg érdekel valakit, új egyszer volt fent, nekem nem vált be, kapott kicsit:-)
Bolti ár feléért.
megnéztem, PUIG az emelő
Köszi,
még jön rá egy kis Givi fejidom a héten és talán egyenlőre mást nem kap.