Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Le akarod cserélni a Tuonót, vagy mellé akarsz egy CB - t is???
Már az első napon:), nagyon eltalálták, hogy ilyen könnyen megszokható. Eddig csak 7000ig lehetett pörgetni, de nagyobb móka volt eddig bejáratósan, mint a CB. Pedig a CB egy imádnivalóan jó motor. Átszellemül az XR-en az ember és előhozza belőle a "sportosabb" ént és vezetési stílust. Nem túra motor, csak kényelmes. Jövő szombaton már Szardínia, az lesz az igazi összehangolódás. Meg lassan kerülnek fel rá a csinosítások.
Köszi Abdul! Megszoktad már az új géped?
Atom élénk ez a fórum
kösz az infot
Nincs hibája, ha rendesen szervizelték. Amire figyelj, hogy tuning kipufogó esetén mennyire sima a járása alsóbb fordulaton. Ha nem kiegyensúlyozott akkor számítása plusz kiadásra (Commander es rendes beállítás).
Szia, bontó (pl. Ricsi) első körben, szokott néha lenni.
Rövid rendszámtartó esetén általában vissza tudod szerelni az eredeti bumpszli indexeket, de nagy valószínűséggel a csomagtartót nem fogod tudni nyitni, mert a kulccsal nem férsz oda, erre figyelj. Vagy index csere...
Mindkettő változtatás sokat dob a motoron, vágj bele;)
sziasztok. CB 1000 r vásárlás elött állok segitségetek kérem. mire figyeljek mit nézzek meg valami rejtett hibákat hol keressek. vagy esetleg tud valaki eladot esetleg mert alig találok a neten. elöre is köszönöm segiségetek.
Nem vagyok az átalakítások híve, de az üléspúpon elgondolkodtam.
Csakis gyári fekete érdekelne. Újonnan elég borsos ára van, így számomra felejtős, de ha esetleg tud valaki használtan de sérülésmentesen és persze kedvező áron, akkor érdekelhet.
Ugyanígy vagyok a rendszámtartóval is. A gyári van fent, de egy rövidebb, vagányabb tartó biztosan jobban mutatna a gépen.
Viszont ez átszerelést igényel és a gyári indexek nem tudom maradhatnának-e.
Csak olyan érdekel, ami megfelel a vontakozó szabályoknak (fényvisszaverő, rendszámvilágítás).
Valakinek tippje ez ügyben?
Sziasztok eladtam a motorom és maradt egy két extra dolgom róla.
Prop Tech fokozatkijelző
Puig plexi a hornet felirat ne tévesszen meg cb1000r is jó.
Kinek mit ér meg az árban biztos megegyezünk. j.balogh84@gmail.com
Ad hoc a Ringen vagy Szardínián;))
sajnos nem
Szokott lenni forumtalalkozo/kozos gurulas?
Tavalyi Szardínia túra a legprofibb felvételekkel és vágásokkal. Mr. jóvoltából. https://m.youtube.com/watch?v=...
Sziasztok!

Eladóvá vált egy teljesen új Puig Plexi Honda CB1000R motorkerékpárhoz. A motort eladtam és az új tulajnak nem kellett. Akit érdekel nyugodtan írjon privátban vagy emailt és megbeszéljük a részleteket!

Köszöntem szépen!
Nonooxx@freemail.hu
Viszont.
BUÉK
Boldog karácsonyt mindenkinek !
2006-os cbr pálya hasidom van ráalakítva
Szia!

Érdeklődni szeretnék, hogy milyen hasidom van a gépen? Honnan szerezted?
Köszönöm
Szia! Nekem van!

rrpilot@freemail.hu
Szia! Fel tudnánk venni valahogy a kapcsolatot privátban? Szardíniai szép útvonalakról, panorámautakról szeretnélek faggatni. Tippeket kérnék tőled.
Ahogy Karesz is mondja, értő kezek mindenképpen kellenek utána. Motorfüggő a beállítás, ahhoz hogy tényleg használható is legyen még kb. plusz 50ezerrel készülj.
Ha veszel is használtat, irasd újra
Sziasztok ! Valakinek power komander eladó cb hez ?