Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok, én is tulajdonosa lettem nemrégiben egy CB-nek. Az eleje nekem is elég puhának tűnik. Becsavargattam a csillapító csavarokat rajta, de nem történt érdemi változás, rá férne egy olajcsere.
Egyelőre hagyom, ahogy van, most vettem a gépet, egyelőre úgyis csak az összeszokás fázisában vagyunk, bár annyira kezes gép, hogy túl sok összeszokni való nincs is :)
Huh, azt nem tudom, mert a szerelő srác állította be végül.
100kg vagyok és a feszítést azért akartam, mert már ritkán megyek itthon utcán.
Kösz a választ.
És a húzófokozatokhoz is hozzányúltál?

Hátul 10 fokozat van, azt tudom, de elől mennyi lehet?
Te mekkora súlyú vagy?
Nekem -1 a legkeményebb beállítástól, elől és hátul is.
http://www.sportrider.com/tech...

Itt van egy javaslat a cb1000r-hez is, de nem klikkelésban van megadva az elsőnél, hanem fordulatban (3 turns out).
A hátsó egyértelmű, a gyári javaslat a 3. pozíció, itt pedig az 5. fokozatot javasolja.
Sziasztok!

Ki, milyen beállításokkal használja a futóművet?
Én egy kicsit puhának érzem az elsőt, bár azt még nem néztem meg, hogy a gyári beállításokkal megyek-e vagy az előző tulajok odébb tekergették-e.
Beöltözve kb. 95 kg. vagyok.
Na milyen az új fejidom ?
Tekerj az első rugó előfeszítésen két fordulatot be.
Mr. által profi módon rögzített és megvágott rövidfilm a tavalyi túráról, idén folyt. köv., aki még nem járt itt, mielőbb pótolja https://m.youtube.com/watch?v=...]Szardínia 2014[/url]
Nagyon jó a cikk a Superbike-ban!
Szia. Győr - Csorna közti elkerülőn. Van az több is néha
már nagyon mennénk!
Hol próbáltál 200 felett kanyarodni?
Szia. 200 felett kanyarodva kicsit beszitál az eleje. Mi lehet a gond ? Mennyi az optimális keréknyomás az első és hátsóban? 105 kg vagyok és kettőt rá állítottam a hátsó rugófeszítőn. Így jobbnak találtam. Az elsőt hagytam a gyári beállításon. Aki hozzá tud szólni ezekhez kérem tegye meg. Köszönöm .
Minek az Neked? Ha a gumik a kormánycsapágyak, a kerékcsapágyak és a fékek rendben vannak, akkor semmi szükség nincs rá! Ha mégis beleng, akkor valami gond van.
Tud valaki olcsón kormány lengéscsillapítót ?
Sziasztok!
Szükségem lenne fék- ill. kuplungkarra és valami kicsi rendszámtartóra. Tudtok ajánlani valamit jó árban?
Szia . A kormány lengéscsillapítót honnan szerezted be és mennyiért ?
Sziasztok!

Igazából hvg fórumtársat keresném, szokta még a fórumot olvasgatni?
Itt vagy hvg?
Köszi Skacok! :D
Köszi Geri a választ.
Sziasztok ! Én Repsol Racing ot használok mert szeretem sportosan használni a gépet. Szakszetviz azt mondta ,hogy ha vereted a legjobb a versenyolaj.
:)