Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasz, megvan, hétvégén teszem fel a hirdetést. Ha új Superduke vagy Multistrada van, akkor beszámítok és fizetek:)
Szia Abdul! Meg van még a motor? ..és ha igen, akkor beszámolsz e másikat? Elérhetőségem az adatlapomon!
Sziasztok! Van valakinek Bodis gpx2 dob a gepen? Ha igen, milyennek talaljatok? Volt kereskedo, aki nem ajanlotta (gondolom mert mast forgalmaz), mert allitolag tulhevul. Nekem nagyon bejon a hangja, ha nincs vele problema vennek egyet. Lehet meg toluk direktben venni?
CB1000R K&N HA-1009 használt légszűrő eladó!
8000 Ft
Az extrák értéke, nem a vételár;)
Mit jelent az 500e +Ft ? :D
Ha szóba jöhet egy full extrás (500e+ Ft) 46ezer km-es CB is, akkor szólj;)
Sziasztok!
Honda CB 1000R mocit keresnék megvételre. Ha valaki tud ilyet legyen szíves írjon a bancsiferenc86@freemail.hu -ra köszönöm!
Na erre nem emlékszem, a szerelő intézte, ő meg kedvezményesen szerzi be a Honda alkatrészeket...
Szia! És mennyiért sikerült beszerezni a gyári betéteket ? Az egyik márkaszervizben azt mondták, hogy 36 a két pár. Brembo meg 20 alatt van a két pár. Ilyen drága lenne a gyári vagy rossz helyen kopogtattam ?
Szevasz, én mindig gyárit tetettem bele. Elől-hátul.
Szevasz, már nincs meg, márkatársnak kellett végüil.
Ki cserélt már első fékbetéteket ? És milyet rakott bele ? Segítsetek !
Tudom hogy nem most volt, de nincs meg véletlenül még ez a cső?
Nagyon szépen köszönöm !
A nagyobb Honda kereskedők postáznak is.
Pl. Szallerbecktől már rendeltem alkatrészt (légszűrőt).
Azt nem tudom, hogy mennyibe kerül, de legalább biztosan nem fog nyikorogni és azt kapod, amire számítasz.
Honnan tudnám beszerezni a gyárit ? És mennyibe kerül ?
a leömlőket szoktad tisztítani? ha igen, akkor mivel?
Miért nem gyárit veszel?
Sziasztok ! Lenne egy kérdésem felétek. Eléggé megkopott az első fékbetéteim és nem tudom, hogy melyiket rendeljem meg . A Brembo vagy SBS . Árban csak 500 ft a különbség de nem tudom, hogy melyik lenne a legjobb a gyári tárcsákhoz.Minden hozzászólást megköszönöm. Sziasztok.
Új fejidom plexi.
Hát ja. Ha már fáradt az olaj, akkor könnyen lehet, hogy hiába csavargatunk bármit is.
Azóta egyébként mentem egy nagyobb kört, most nem éreztem túl puhának, vagy csak időközben megszoktam.
Egyelőre hagyom úgy, ahogy van.
Ennyire szar a helyzet? :) Te cseréltél benne? Milyet érdemes belerakni? Az előfeszítést még nem csavargattam.Ű

Nekem elég fura, hogy elindulásnál látványosan "kirugózik".
meg rugó