Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én azóta nem nagyon foglalkoztam vele,.
Persze, ha jó áron belebotlanék egybe, akkor most is érdekelne, csak már nem keresek aktívan.
Teljesen jó az is. Nekem is most az van benne, de úgy vagyok vele, hogy azt a némi felárat kifizetem a fullszintetikusért.
Én tavaly nyár elején cseréltem olajat, azóta 7 ezer került bele a motorba. Most fogom lecseréltetni még ősszel.
Ha többet mennék, akkor 12 ezrenként cserélném. Bízom a Honda mérnökeiben és közben kímélném a pénztárcámat és a környezetet is.
Kár, akkor keresgéljünk tovább!
Már megjött az 5100-as. 12000km-nél cserélsz olajat?
Sajna nem.
Mi értesz azon, hogy az olaj elfogy 5-6 ezer alatt?
Amúgy nagy baj lenne, ha így lenne, mert az olajcsere periódus 12.000 km.
Nekem most ilyen van benne. A friss viszont már 7100-as lesz. Azt a pár ezres felárat szerintem megér egy jobb olaj.
Maga a motor nem kényes, minimum SG szintű olaj kell bele, a MOTUL 5100 pedig SJ, vagyis bőven tudja, amit kell.
Szia! Sikerült találnod? ...mert engem is érdekelne egy üléspúp!
Sziasztok! Hasidomot szeretnék vásárolni a cb-re, esetleg valami ötlet?
Az árát megbeszeljuk üzenetben.
Üdv mindenkinek!
Eladó ez az Ixil Hyperlow sportkipufogó. Cb1000r-re való. Gondoltam először itt kérdezem meg, hátha érdekel valakit. Elnézést az off-ért.
Ugyan már... ex MoNYszteresnek! De cíp vót a hókefélke...
Köszi!
Nagyon jó, ha nem full szint az előírás gyárilag ha az akkor a 7100 én azt használom. Az is "elfogy" 5-6ezer alatt de addig jól teljesít.
Sziasztok! Ezt az olajat használja esetleg valaki közületek? ..esetleg jobb ötlet?
http://olajmarket.hu/motorolaj...
Szia! Igen sikerült! ...aminek a második napon tacsra vágtam az elektronikáját. Sterimóval soha többé motormosás! Szerencsére oszi fórumtársnak újra szalad a vas!
2009-es, van rajta egy két extra, kb ennyi.
Igen amikor tehetem terelgetem.
Az túlzás, hogy ismerkedünk, mert pár 100 km után már otthon éreztem rajta magam. Nagyon szeretem, kezes, nyomatékos és az akrának köszönhetően üvölt is rendesen!
Ezek szerint sikerült találnod neked megfelelőt.
Mit lehet tudni a motorról?
Szerencséd van a szeptemberi időjárással, van lehetőséged az új motorral élvezni a motorozást!
Köszönöm a válaszokat. igazat megvalva én is Brembora gondoltam. de szívesen veszem a tanácsotokat is.
Ezekről van szó.
Én most erre a Brembora váltottam(Bárdi). Érzésre a gyári betétek jobbak voltak. Miután kipróbáltam, utána néztem az oempartsnál gyárinak, az sem lett volna sokkal drágább. Legközelebb az kerül bele.
Szerintem a gyárinak az árát kell összehasonlítani egy jobb minőségű nem gyárival, aztán eldönteni, hogy érdemes-e nem gyárit venni. Én így gondolkozom.
Én írásbeli ajánlatot kértem még tavaly. A Wilkertől kaptam ajánlatot, nettó 1120 Ft volt akkor körmöskulcs.
Sziasztok. milyen fékbetéteket ajánlatok? kinek mi vált be eddig a cb 1000r- re.
A hondánál 4860 huf-ot mondtak, csak a körmös kulcsra, a szerszám készlet a Bátszi motornál meg egy 5-ös volt!