Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cb_1000_r-10541334

30.000-nél új tárcsa? ez vicc? enyémben 31e van, tárcsa messze van a cserés állapottól.
Na, az kéne nekem is.
Szereztem komplett szerszámkészletet, igaz használt, de a motor is az!
Bármelyik Honda kereskedőtől beszerezhető szerintem. Ára 1500 Ft körül van.
Nekem is kéne vennem, mert az előző tulaj nem adta hozzá, de még nem kellett állítanom a megtett kb. 7 ezer km alatt. Most meg úgyis viszem olajcserére, majd a szerelővel beállíttatom.
..köszi, de már CB pihen a garázsban! Esetleg mit kóstál egy ilyen kulcs?
Honda szervíz, bár a Ducati 900 - hoz szerintem nem tartanak. . Egyébként ebay.
Sziasztok! Kicsit laza a lánc a CB-n , de nincs hozzá körmös kulcsom, hogy feszítsek rajta , hol lehet hozzá szerezni?
az idom a balosban leér a ktm ek meg a bmw k kupasorozatos versenygépek versenyzőkkel a nyeregben
Szevasz, mi történt az alsó idommal? És jól látom, hogy az 1200es boxer BMW-kel ilyen köröket mennek???
Hungaroring 2016 09 03
Így már értem, köszi. Akkor feleslegesen rendeltem meg. Királyság.
Nem a változás miatt teszik be hanem mert az utángyártott kipufogóba nincs szenzornak hely. Namost vagy lóg a szenzor a levegőben és hamis adatokat küld az ECU-nak, vagy kihúzod és akkor hibajelet kapsz vagy eliminatort hasznalsz ami becsapja a vezerlot.
Nem tudom mi a különbség , senki sem mondott érdemlegeset. Ha lesz padunk akkor megtudom.
Használtál ilyet? Van érzékelhető változás?
Igen. Ez egy csatlakozó amibe ha jól emlékszem akkor egy ellenállás van forrasztva. Ez mondjuk CBR1000RR -ből. 327 ohm.
Helló!
Hallott már valaki, illetve használt már lambda eliminatort? Mi a lényege, tudja valaki?
Road4-el hátul már 10e-nél járok, de még nincs határon. Ennek a java kanyargás, így egyenletesen kopott. Ellenben az első háztetősre kopott, azt cserélnem kell. Jó gumi, nem csúszkál. Viszont nem olcsó.
A Power Pilot 3-at próbáld ki.
Dunlop SportSmart2 vagy Metzeler M7RR vált be nekem. Ezekkel teljesíthető a hatsoval 6-7ezer (elsővel meg több) es pályázni is nyugodtan lehet vele.
Üdv,
ajánlatokat, tippeket várok:
CB 1000R-re tennék új gumit. Az eredeti gumi( Battlax BT015), amivel vettem, 70%-osnak lett eladva, 3000km után ledobtam.Kaptam haveromtól egy használt,2000km-es Battlax BT016-ot, gondom nem volt vele(sosem csúszott meg, stb...bár még inkább kezdőnek számítok, 10 év kihagyás után..), de szerintem hamar (kb 3000 km után már ezzel is kopásjelzőn vagyok.) elfogyott a közepe...:) Sportosabb, nem kifejezetten túrázásra való gumi kellene, ami azért egy szezont (6-8ezer km) kibírna..
Sziasztok. cb1000r decat csöt keresek. akrához. valaki esetleg tud? vagy olyat aki csinálna?
Szia! Írtam privát üzenetet!
Dzsrdzsooo!
Ne hagyj minket kétségek között!!! Működik már a gép?:)
Szia
Mindjárt megy a válasz.