Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hogy hogy? Mi lesz helyette? S1000R? :)
Extrák: öhlins futómű elöl hátul,öhlins kormánygátló,fém fékcsövek,verseny lábtartó szett,fordított váltósor,gyorsváltó,gyorsgáz,áttétel elöl egyel kevesebb hátul kettővel több,sportlégszűrő,nyitott kipufogó rendszer,fokozatkijelző,gps-es köridőmérő,brembó radiális fék és kuplung,első hátsó emelő,fehér komplett tank,sárvédő,faridom,hasidom,fejidom,karbon lengővilla és vázvédő. Az árat csak komoly érdeklődőknek! 70 9425199
Úgy érzem eladom szeretett gépem! Így vagy gyári állapotára visszaépítve.Sok szuper dolog van rajta.
hello! Én Triumph Speed-n használom az M7 RR-t és nagyon szeretem. Nem ellenőriztem le most,de szerintem nekem sem 2.9 van benne , érzésre kicsit kevesebb. Idén jártam Rétság felé az M2-n, Parassa felé tovább és nem tapasztaltam vele semmi tapadás vesztést pedig a Váci szerpentinen tizen akárhány fokban fektetem a vasat pár miliméteres majrécsík mellett. Tavaly Kakucson is voltam és 2 kör után ott is fektettem, igaz 3-ikban volt a motor. Lejjebb nem használtam ott. Summa summárum Nekem bridgestone s20 volt előtte és annál valahogy biztosabbnak érzem, sajnos pontos számadatokat nem tudok mondani. Elégedett vagyok vele maximálisan.
Köszi, akkor lehet, h tényleg ez a megoldás. Hozzáteszem, mikor megvettem a gumit, mindenhol örömódákat zengtek róla. Mostanában olvastam pár negatív kritikát is, pont ugyanezt a tapadásvesztést írták róla több helyen. Valószínűleg nagyon érzékeny a nyomásra...
Hát én utcán azzal 2.5-tel mentem... Nem volt semmi bajom vele.
Szasztok!

Van valakinek tapasztalata a Metzeler M7RR gumival? Az eredeti szar BT15-os gumikat erre csereltem, de nem vagyok elegedett a hatso gumival. Kanyarkigyorsitasoknal felig dontott poziban csuszkal kicsit erosebb gazadasoknal. Azon tunodom, hogy vegyem-e lentebb a 2.9-es nyomast, ami a javasolt egyebkent...
Azt már fél lábon is
Nekem még egy hét és gurulhatok
Na, leellenőriztem én is. Nálam is barnás a műanyag cső. Nem szedtem szét, mert nem láttam, hogy dzsuvás lenne. Akkor erről ennyit, majd néha ránézek.
Április közepén helyeződik vissza forgalomba a gép, most már kibírom :))
Na ez egy komoly hirdetés!
https://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cb_1000_r-11255549
Megvannak és eladom őket. Az árban megeggyezünk biztosan nem akarok értük sokat,és 5-6 ezernél többet nem is volt benne. Ha érdekel hívj fel 70 9425199
Szia, a rugók eladók még vagy már elkeltek? Ha még megvannak az érdekelne, hogy mennyit mentél velük - úgy tudom pályázol - és mennyit kérsz értük?
Szia! Küldtem privát üzit!
Köszi! A leírtak alapján túlzott óvatosságnak tűnik a 6 ezer / 6 hónap ellenőrzés. de mindeképpen rá fogok nézni, mert eddig elmaradt...
Ránézhetek, ha adsz egy pontosabb adatot, hogy melyik gép az.
Esetleg megnéznéd nekem higy télleg okés e kifizetem?
Mobile.de
Hol nézted a motort? Auotscout vagy mobile.de?
Az itt van tőlem 102 km-re
Értem pont oda megyek motort megvenni jöv.hét szerdán Dettingenbe.
Én sajnos nem tudok neked ebben segíteni, németbe élek, általában a Louisban vásárolok
Ja és tudtok ajánlani motiros boltot ahol jó felszerelést lehet kapni?
Valaki vett már rizoma kiegészitőket ha igen honnat és megéri-e?
Szoktatok együtt gurulni vagy találkozott szervezni?
Úgyhogy =úgy....köcsög telefon