Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez a legértelmesebb amit találtam.Egyiken látszanak a színek.Lehet szemezgetni.Ha beindítod mondjuk kocsiról és jó a generátor akkor pár perc alatt feltölti az aksiját.
kéne egy aksi tőltő mert annyira le van merülve hogy az ác nem műkszik... azt szerzekés kíváncsi leszek az önindítóra.
Azt mondom én is.12-15 000 között van az ára újonnan anyit simán megér.Helyes.be is indúl meg minden?
Na szétkaptam a vezérlést. Kicsit elnéztem a jelöléseket. De most hogy összeraktam szépen gurul már 4.-ben.
nekem megfelel. Annyit amennyit kértek érte megér.
Azt nem is tudtam hogy állítható.kínai gagyi ami márkás az a koso.szerintem a kettő között semmi különbség nincs max az ára változik
ja és van vízhőfok be lehet állítani az lcd-n hogy az üzemanyagszintet mutassa vagy a vizet
természetes jam azt én is néztem hogy kicsit kevés a skála de nekem az m1
A sebességet mutassa nekem az a lényeg. De am nem rosz én is meglepőrdetm egész normális minőségű meg a gyártó a motorhoz kalibrálja neked.
Ha sikerül jól bekötnöd és rendesen működik akkor én is veszek egyet és majd leírod hogy kell bekötni
Egyébként ilyet akartam én is csak fosok a bekötéstől.elektronikából nem vagyok túl jó.a gyári kábelezést majd mellékelem képben a kapcsolási rajzot
Van.már találtam egyet ebayon amihez kirakták a bekötési útmutatót.de most nem tudom neked megkeresni.kevés ideig van órázva.mindig pirosba lesz.és nincs rajta vízhőfok
Jam és itt van egy kép a műszerfalról... Már csak azt kellene tudni hogy melyik kábel melyik a motoron mert az óra kábeleit tudom... Valakinek segédlete van esetleg?
Vagyok vagyok csak tegnap sajnos nem tudtam az egyetemről elsunnyogni, ma meg a 4-es metróban lesz mentési meg beavatkozási gyakorlatunk. Szóval nem tom hogy ma meg tom e csinálni.... de amint meglesz írok.
már le is pattintott.
kérdeztem pár dolgot, mire közölte hogy vegyek máshol markolatot.
kapja be akkor.

hol lehet olcsón féktárcsát venni?
kalem12 nem nagyon ír.Lehet hogy nem sikerült a vezérlés állítás?
én is ilyet raktam fel,a vége kicsit el is ment
Ezt csak ebayről.csávò nagyon drágán adja.ennek műanyag a belseje.kb 2 hete rsltam fel havernak ilyet.nem kell izgulni mert minuszosra vannak csinálva.leszopod magad mire felkinlódod
Figyelj csak nem akarom rontani a csávónak a boltját, de ne hagyd hogy átbasszon. Ingyenes házhoz szállítással, itt a link link
ilyesmi lesz.

link
hát szerintem olyan nincs én legalábbis még nem találkoztam olyannal ami csak fém lett volna.
passz, még nem vettem meg.
Hát .... nincs gumi a markolat meg a kormánycsutka között?
ez jó kemény alu markolatra is?
mert a gumi markolatok állandóan elforog.
harley74--- Egy jó tipp, amit én szoktam, hogy ha van otthon folyékony szappanod, akkor azzal szépen felcsúsztatod az kb 1 nap alatt elveszíti a nedvesség tartalmát, és odaragasztja. De csak annyira hogy le is tudod szedni.
Nem hiszem amilyen állapotban volt meg írtam is hogy a kezemmel vissza tudtam tartani.... szal gond volt azzal is.