Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem az S verzió van, a félidomos... a képen a kék színű, csak 250-es V2es blokkal és úgy hívják Xelvis :)
jajaj, bocsi...neked az utolsó rajz, a jó..
Ebből, a manualból vettem.... 3 rajz van benne...még anno nekem is volt CB500 akkoriból maradt...
meg nekem az első index lámpája dupla izzószálas, mert az a helyzetéről egyben... japan/amcsi verzió
ettől függetlenül vszinűleg hasznos lesz, úgyhogy köszi :)
És BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!
bár így jobban átnézve ez egy 4hengeres moci rajza neem?
köszi.. király vagy :)
sziasztok... CB500s kapcsrajz kellene
Fényszóró/tompított nem műxik a fénykürt viszont igen.
Köszönöm előre is
Van egy Xelvis-es ismerősöm. Beszéltem már vele. Várom tőle a képet az üléskitámasztóra. :) Ha megjött megosztom veletek. :)
Valaki dobjon már fel egy képet az üléskitámasztóról,legalább megtudjuk hogyan néz ki.
Sziasztok!Kőszőnőm a válaszokat.
Sziasztok!
CB500-ról gyárilag lespórolták az üléskitámasztót. Sajnos csak a helye van meg. Tudom, mert új kora óta nálam van a CB-m. Ha eredetiről szeretnétek fényképet, akkor egy XELVIS-tulajt kellene megkérni a fotózásra.
Sziasztok! Az üléskitámasztóról engem is érdekelne a kép. :)
Helló !
Nem is tudtam, hogy van a gépünkön üléskitámasztó gyárilag! A fotót én is szívesen megnézném ha felrakja valaki !
c.sebi: Tavaszig bőven van még idő és előre is nagyon köszönöm!
zsonyi1: nekem sem volt, utólag készült egy rozsdamentes pálcából. Sanjos most távol vagyok a motoromtól, de ha pár napon belül nem kapsz rajzot vagy képet akkor lefényképezem!
Addig is Békés Boldog Karácsonyt minden motorosnak!
Jó választás volt Árpi, használd egészséggel és balesetmentesen!

Mindenkinek boldog karácsonyt kívánok!
Boldog Karácsonyt Neked is és minden más fórum tagnak.
Már meg is van az utód a kép szerint. Gratulálok hozzá és sok tartalmas, balesetmentes kilómétert vele.
Békés Boldog Karácsonyt minden kedves fórumozónak!

Ezúton közlöm mindenkivel,hogy hőn szeretett motorom eladósorba kerűlt. Nekem sem volt az eltelt évek alatt semmi gondom bajom a motorral,de valami azt súgta, váltani kell. Nem hagyott cserben sosem,de viszont a törődést nagyon is megkapta.
Hirdetni csak tavasszal fogom,friss műszakival! Mail cim az adatlapon,ha valakit érdekel.

Az utód pedig nem más mint, CBF600 ezüst szinben!
2004-es születésű,tehát nem mai darab,de úgy gondolom nem csináltam rossz vásárt.
Boldog Karácsonyt mindenkinek!
Sziasztok!Boldog karácsonyt mindenkinek!Valaki le tudná fényképezni vagy műszaki rajzot kőzőlni arrol a fém izéről amivel az űlést lehet kitámasztani?Esteleg meg lehet hajloitani teszem azt 5-ős gőmbvasbol?
Sziasztok! Ha találok megfelelőt akkor CBF 1000, vagy 600-as lesz az utód.
Kívánok minden motorosnak áldott békés karácsonyt!!
E Attila !
Nem felejtettem el konzol rajzát, csak még nem jutottam el odáig, hogy szétszedjem! Fagyállót akarok cserélni akkor lebontom azt is és lerajzolom !
Sziasztok ! Zolibá ! A képeid szokás szerint gyönyörűek! László mi lesz a cb utódja ? Áldott karácsonyt mindenkinek .
László!
Bizonyára jól jár az, aki megvásárolja a motorodat. Váltanátok valami nagyobbacskára?
Kívánok nektek szép karácsonyt és boldog új esztendőt,
akárcsak a fórum minden tagjának és olvasójának.
Sziasztok! Szeretett motorunk eladó sorba került (na nem műszaki probléma miatt). Először CB 500-as testvéreimet értesítem, mert ti tudjátok, hogy ez a gép NEM romlik el. Nekem is az 5 év alatt csak egy izzó ment ki. Ha van ismeretségi körötökben olyan személy aki kacérkodik a gondolattal, hogy ilyen motort tudhasson magáénak szóljatok neki. Adatlapomon email.
Tisztelettel: Kató László