Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló!

Köszi! És hol érdemes ezeket beszerezni? Az oldal dobozokhoz kell direkt CB500-ra való konzol, vagy ezek univerzálisak?

Tanktáskából milyen márkát érdemes venni? (Louisban, Givi?)
Hali!
Nekem KRAUSER tartóm van,oldal+felső,és van hozzá 2db 50-litrers dobozom. Kicsit húzós volt az ára,de nagyon jó! A tanktáskám az mágneses,3 részre szedhető,esővédő kapucnit lehet ráhúzni.
Sziasztok!

Vett már valaki tanktáskát és oldaldobozokat (konzollal) a CB500-ára? Úgy gondolom célszerű lenne ezeket még télen beszerezni, nem pedig nyáron arany-áron! :) Bármilyen tanktáska jó rá?

Mert ugye túrázáshoz (pláne 2 személlyel) kell a doboz a pakoláshoz :| (hátul van már egy jó nagy doboz)

Zoli
Helló!

Kellett hozzá gyártani egy differenciális manométert (7m gumicső :)) vízzel megtölteni, előtte a motort persze bemelegíteni. Kb. ennyi. Ha lesz időm majd leírom.

Zoli

ui.: jó lett
Móóókáás? Szerintem az FZR250 sokkal mókásabb!
Egyébként meg B.Ú.É.K.
hàt,talàn èrdekelne, de majd ùgyis folteszed netre a hirdetèst, ha meglesz az àra...
Nem habiszti,mert 5KM-re lakunk egy mástól és a mi házunk előtt készítettem a képet.Az igaz,hogy feléjük nem volt hó,tehát száraz időben indult s meglepődött mikor az út felét hóban kellet megtennie.
puha? szerintem inkább nagyon kemény ! bár lehet az msáképp van állitva vagy az én endúrókhoz szokott seggem érzékeli csak keménynek nem tom...


--


jó móka volt amúgy egy kis hóban mászkálni vele ha esik felénk is akkor kiviszem a DT t egy kicsit örkörködni

--

az ára? háát még ne mtom! mert érdekelne esetleg vagy csak úgy kivánciságból kérdeztél rá?
mennyièrt?
habisztiii, nem is motorozott, biztos csak ráült a ház előtt.. amuugy németben egy ilyennel mentem, elég faszán haladós volt ha kitapostam a belét, meglepően húzott, csak a futó meg a váz volt puha. de mókás kis gép.
kösz a képet ! fényképezhettél vona úgy hogy világitson a felnicsikom minta te képeden

a kesztyű is köszi! madj viszem műszaki után

na lóerőkben gazdag boldog új évet mindenkinek
Doky ,a Bátor!
ja ja jó gép de már annyi idegesség volt vele !
mjad meglássuk mi lesz !


Zoli

ezt a karbiszinkron dolgot megoszthatnád veünk részletesebben is mert az enyémet is be kéne állitani...
pinkmotors.hu-ról tudsz hozzá rendelni alkartészt sztem. Írj nekik mailt.
Karbiszinkront hogy csináltad? Jó lett?
Helló Doky!
Ne add el,kár lenne érte. Nagyon csinos kis paripa!
hello

na egy endúsós CB 500 asos kolléga
nekem is bejön a CB 500 de még mindig nem birtam forgalomba helyezni igy eddig csak az idegesség volt vele... ahogy meglesz a rendszám lehet meg is hirdetem ...
Esetleg,ha leirnád,hogy hogyan tudok eljutni az ábrákig,azt megköszönném! Én sajnos nem vagyok 1 informatikai zseni! A Hondát a szervízkönyv végett a márkaszervízbe hordtam olajcserére,bár lehet,hogy sok értelme nincs,mert eladni úgysem akarom. A kopó alkatrészeken kívül meg még nem kellett hozzányúlni. A Kawával más a helyzet,azt otthon szerelgetem,majd tavasszal tervezek neki 1 kis pihenőt,hogy normálisan rendberakjam.
Üdv:Robi
OK!

Angol nélkül is hasznos lehet, az ábrák miatt. Reméljük, hogy nem lesz a tieddel sem baj! :) Én a leírás alapján a karbi szinkront csináltam meg nemrég, illetve olajcsere-olajszűrő cseréhez jött jól.

Halihó!
Zoli
Szia Zoli!
Visszanéztem a hozzászólásoknál a "kötelező anyagot",de sokra nem jutottam vele! Az angol nyelv nekem homályos dolog! Remélem jódarabig nem kell szögelni a kicsikét. Jelenleg a téli álmát alussza,addig meg nyomulok a Kawával a határba !
Szia Hires!

Üdv a klubban! :) Egyenlőre túl nagy élet nincs mifelénk, talán a téli uborkaszezon miatt?
Egy közös gurulás biztos megélinkítené a CB500 életet! :) De arra még várni kell... Én már inkább az akksit is kiszedtem csepptöltőre, így inkább nem vesz rá az ördög, hogy a latyakos saras időben összegányoljam a gépet, aztán 1 órán át mossam :P

Ha érdekel komplett szerelési manuál a CB500-hoz (olajcserétől full motor generálig :) akkor nézz vissza az 1-2 hozzászólásokhoz, ott megtalálod.

Üdv!
Zoli
Hali!
Ráakadtam erre az oldalra is,és gondoltam beköszönök nektek,márkatársaknak! Már ez a második CB500-om,nekem nagyon bejön a gép!
Doky, mizujs forgalomba helyezésileg?
Sziasztok 500-asok!

Gurltam egyet a cb500-al (karbiszinkronhoz belemlegítés ürügyén :) ) pár percig bírtam, gyilkos hideg van a morcogón... Viszont rájöttem, hogy könnyebben kezelhető a nagymotor jégen mint a simson :D Persze nagy körültekintéssel, és óvatossággal valamint 20-30km/h val.

Szöges gumival csináltátok már? :D
No, de leállt az élet! :)
Csemegézzetek!
http://bikepics.com/honda/cb50...