Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Huh! Hát akkor verd ki belőlük a garit! Ez nem 2 filléres móka! Este munka után otthonról majd leírom az oldalsztender méreteket, úgy is szerelni fogom a vasat :) (szinterezett kormány vissza, stb.)

Ha holnap is esni fog az eső, akkor...pipa leszek! Még jó, hogy a hét elején +12 fokot ígértek hétvégére...
Na még jó, hogy írtam, hogy semmi baja a dobozoknak. Erre ma keresni kezdtem a pótpleximet a sisakhoz, megnéztem a hátsó dobozban is mire annak megadta magát a leszorító műanyag része. Pedig ez csak húzásra van igénybe véve nem is hajlításra, de úgy látszik a műanyag elridegült és eltörött. Na most letesztelem a Louis garanciabeváltását, még jó hogy meg van minden papírja. Erről is beszámolok a későbbiekben.
Szia Zoli!

Először is üdv a klubban!;) Mindig jó érzés ha gyarapodik nem túl népes táborunk.

Másodsorban hétvégén majd lemérem neked az oldaltámasz paramétereit! Addig nem vagyok sajnos motorközelben...

Az oldaldoboz infót köszi! Nem tartottam igényt a Hondások H&B konzoljára. Vagy veszek ebayről ugyan ilyet használtan, olcsóbban, vagy utángyártott újat szintén jóval olcsóbban. Oldaldobozokat majd Louisban.

Üdv,
Zoli
Kedves Zoli!

Nekem konzolt nem kellett vennem, mert azt gondos német tulajok megtették már előttem. Mivel nekik nem volt probléma, ezért megvették a Hepco doboz tartót. Hát itt kezdtem el szívni a fogam, amikor a Luoisban ki kellett a dobozokra (3) adni az 530€-t. De megvan és az a lényeg 120 literbe sok minden belefér. Két sisak hátra meg oldalra is egy-egy. Képek fent vannak a motorostura.hu -n. A dobozkkal és a híddal is nagyon meg vagyok elégedve, semmi zörej, beázás. Annyi, hogy sátor nem fér bele, de ez az én gondom.
Sziasztok!

Mivel a motor amit vettem, le volt engedve (alacsony női tulaj), ezért az oldaltámaszom rövidebb, mint a normál CB-knél. Nos én visszacseréltem az eredeti lengéscsillapítókra, így a motort már nem lehet oldalra támasztani, ui. felborul. Azóta szépen megerősödtem az emelgetésében, de csak jó lenne, ha meg lenne a normális oldaltámasz is, ezért kérlek benneteket, hogy a csatolt képen lévő zárójeles méreteket adjátok meg nekem. Természetesen nem kell négy tizedes jegyig, elég lesz ± 2-3 mm-es illetve °-os tűréssel. A kép az én "torz" támaszomat tükrözi hozzávetőlegesen.

Előre is köszi:

Zoli
úgy látom kihalt a fórum :(
nem baj, azért egy kis érdekességet belinkelek egy ügyes lóidomárról:

http://www.youtube.com/watch?v...
van csak még ne mmentem el érte... mert nicns időm
majd jövőhét után
Doky, van rendszám?
Hires!

Tudnál egy emailt küldeni az adatlapomon levő címre? Lenne pár kérdésem a krauser dobozrendszer kapcsán! Köszi!
Zoli
Helló!

Érdeklődtem Honda szalonban, és már nincs konzol (oldaldobozos) CB500-hoz :( Majd be kell mennem (ha motozható idő lesz) és megnézik mit lehet kezdeni vele. Sajnos az oldaltáska 48literje nekem nem elég (2 szmélyhez)

Zoli
Doky, neked végül sikerült rendszámoztatnod?
ezen csak az nyer aki behozza.. mire forgalombahelyezed kb ott leszel mintha itthon vetted volna meg... és ha nem vagy szerencsés akkor a forgalombahelyezésed elhúzódhat hosszú hónapokig ...
most olyanokat néztem amik már be vannak hozva "csak" meg kell venni, meg "csak" forgalomba kell helyezni őket... ja és ezeket olaszból hozták
amúgy a mobile.de-n annyi CB500 van, hogy dunát lehet vele rekeszteni!
nézelődni érdemes. De a németek drágák, inkább olaszország felé tendálnék a helyedben.
amig nem viszik el a Kawasakit 600 az ára (bár lehet leelőlegezem és ha egyszer elkel a CB akkor kifizetem)
ha elvitték akkor már ne mlesz ennyire baráti
Hello!

most jót kérdeztél... Passz. Gondolom változott pár dolog az új év folyamán. Nekem a papírozás ~130 ezerben volt (99-es vasra) + 1 hónap . Jobban teszed ha felhívod a vám és pénzügyőrséget aktuális információkért!
helló Doky!
hát komolyan érdekelne, csak nem vok nagyon eleresztve pézze"
de azért köszi most vmi régebbi cbr-t szeretnék, csakhát azokkal meg sok a gond... nemtom még h lesz
boccs, Zoli a Laci és a Zoli nevet pillanatokon belül képes vok összekeverni
helló Laci,
azon gondolkodom, hogy külföldről behozott gépet vennék, és az érdekelne,hogy regadó szempontjából ez a táblázat még megállja e a helyét: http://totalbike.hu/magazin/kozelet/behozatal07!2
vagy a nagyokosok kitaláltak már vmi újat? ja és még a többi költség is érdekelne...
előre is köszi, üdv, Robi
na feltettem a hirdetést

ha komolyan érdekel akkor biztos meg tudunk egyezni
Hali!
Szép kis masina,bár 1 kicsit más stílus ! Nekem kemény lenne,én nyugodt asszonyos tempóban szoktam motorozni.

úgy néz ki erre cserélem majd a CBt
Hali!
A konzol tipusfüggő,a doboz univerzális,mármint a Krauseren belül. Én Komáromba a Honda szalonba rendeltem őket,de szerintem bármelyik szalonba,boltba tudnak rendelni. Olyat érdemes,mint amilyen már van a motorodhoz. A tanktáskámat németbe vettem,márkátlan és olcsó volt ,de nagyon bevált! Masszív,igényes,praktikus,nem egy gagyi darab.