Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jah és most bent van a gyári dB killer. Eddig utólagos killer volt benne (így vettem), amit elhagytam sajnos. Ennek sokkal szebb a hangja, nincsen az a lukas kipuff hang, mint az előző (máshoz gyártott) killerrel. Most ez illik a motorhoz, meg a tempóhoz. Nem búg folyamatosan olyan bután kis tempónál. Marad bent egy darabig most, úgy érzem. Majd a tavasszal előjön a hang is, addig halkan és finoman motorozgatok.
Nah, ma este a -2 fokban mentem a városban 2x13km-t motorral. Azért mégis csak az az igazi, ha a saját generátora tölti az akkut, meg nem rohad bele a benzin a tankba, meg a karbiba... :)

A motor pöccre indult, mint mindig. Én is pöccre indultam, de viszonylag hamar abba maradt a lelkesedés. Hát mit mondjak, volt rajtam rohadt sok ruha, de a végére kihűltem rendesen. A kezem fázott a leginkább, pedig volt rajtam cérnakesztyű és egy téli motoros kesztyű is, stb.

A motor az első 50 méteren eléggé csúszott, aztán onnantól végig jól tapadt. A gumik közepe már egy kis motorozástól tapadt szépen, dönteni viszont nem igazán mertem a vasat. Nem reklám, meg ilyenek, de az M7RR nagyon jól tapadt ilyen fagyos időben is. Mikor megálltam a pirosnál, nem is értettem, hogy miért nem csúszott fékezés közben. Leraktam a lábam, aztán akkor éreztem, hogy milyen csúszós az út. De a gumi annyira jól tapadt a hideg ellenére, hogy finom fékezésnél és gyorsításnál nem csúszott meg. Nyilván messze nem nyári tapadás volt, de finoman, lassan motorozgatva el lehet menni ésszel azért anélkül, hogy az ember szánkózna folyamatosan.

Azért most úgy érzem, hogy holnap megint kocsival megyek... :)
Sziasztok! Tudna valaki segíteni, hogy pc41 első lámpába milyen típusú izzók valók?
Ha Te mondod Levike, akkor biztos úgy van!
Ez miben segíti a webasto vezérlő fórumos megismerését?
Akkor tőled kérdezném hogyan kell egy kővel szerelni az angolt
Neked is csak annyit tudok mondani hogy nem lehet mindneki olyan mint te, értheted ahogy akarod
Sziasztok! Érdekel esetleg valakit "Hornetes" felvarró?
Most tanulja fórumon.
elvileg ment a válasz, már ha az egyiptomi jeleket lehet válasznak tekinteni
és baszki elmondani nehezebb, mint csinálni
Van amihez nem értesz? Nem is gondoltam volna...
Itt nem olyanok
Nem értek hozzá. írok privátba mert megint elküldenek a halálba
A jelek megvannak, ami kell?
Igen tudja! De vannak olcsobb órák is amik tudják! A bekötés a lényeg, meg az első programozás, nem egy nagy durranás... meg könnyen át lehet verni őket, h autó-nál 55-60 fok-ig müködjön! Nem olcsók, némelyikhez drágább a vezérlő mint a szett
Ilyen. 5kw-os, hibátlanul működik miután 80ezerért kicserélték a vezérlőjét

Ezt a kályhát webasto programóra tudja kezelni ? Ez csak kiegészítő fűtés, 90+afat mondtak arra hogy állófűtés legyen, sokallom. Viszont apróban lehet találni jo pár programórat olcsón.
ilyen e????????
vagy fűstől? nagy fűst hamar leáll? fekete a fűst? keringető megy?
levegöztetöhőz nyúltál?
nyáron klíma, télen webasto (kályha) de 90%ban busz klíma meg állófűtés... autó már nem éri meg anyagilag
Kamion&Busz abban van a money

jááájjj de ismerős
d5wz? d3wz? d5ws? Mi a hiba? hamar leáll?
Te maszekolsz amúgy ? Milyen márkájú kályhákat szerelsz ? Hydronichoz értesz ? :D
Ilyen luxust itt nem kérünk

Bár nem lehet rossz, kocsiba imádom
Itt írta valaki hogy ülésfűtést akar rakatni a motorba ?
Nem rossz bár ehez nekem nem kell egy potyautas
Elég a gázt cibálni
Egyébként felüdülés gyanánt:
https://www.facebook.com/ocear...
Nah, betettem az új gyári Akrapovic dB killert... 1 óra szerelés és flexelés után. Ugyanis a 38 ojrós szaros csődarab nem volt méretpontos. És hát le kellett a felére vékonyítani az anyagot ahhoz, hogy egyáltalán belemenjen enyhe ütögetésre. Gyárilag úgy belefeszült félig betéve, hogy kalapáccsal sem lehetett volna beleverni.

Kicsit tele van már a f..om a sok drága alkatrésszel, ahol nekem kell a gyártást befejezni. 2 hete a kocsiba rendeltem EBC Greenstuff fékbetétet tárcsákkal. A betétek ott is túlméretesek voltak - oldalanként kb 2 mm-t le kellet flexelni.

A kínai ebay-es cuccaim pontosabbak, mint a drága nyugati cuccok. Lassan a kicioccó kínai pontosabban dolgozik, mint az angol, szlovén, német...