Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi leveszem majd és meghallgatom. Viszont a megaphone (Slip-on titanium megaphone inc. db killer (NOT ROAD LEGAL)) itt nem road legal, magyarországon az ? Fogalmam sincs itt mi a büntetés ha elkapnak vele.
Szia! Pc41-nél levehető külön a dob! Szed le, ha tetszik a mély hangja, akkor az akrapovic-nak van ehez a tipushoz "megaphone" csőve
Olcso is, meg azt othon is rá tudod szerelni!
A legegyszerűbb egy telefonra feltenni hangos motorhangot és headset a fülbe.
Zéró szerelés.
Sziasztok. 2007es hornetnek a gyári kipufogojat szeretnem lecserelni csak a hang miatt. Elég dobot cserélni ? Elvileg azt a tippet kaptam, hogy katalizatort kéne kiszedni. Egyszerubb megoldás nincs? Nem nagyon értek hozzá meg UKban élek elég drága a szerelés itt :)
Ty
Kellemes ünnepeket !
A kocsimban eredetileg japan gyartasu Yuasa akku volt. Mikor azt proaktivan lecsereltem 6 evesen annak ellenere, hogy jo volt, akkor vettem Jaszakkut, ami 4 evet birt. Faternal ugyan ez Jaszakku 6ot. Most mind a kettoben Varta Silver van. De nalam mar erezni, hogy nem all a csucson. Ez a Varta Silver sem egy nagy csoda, nem indit a hidegben semmivel jobban, mint a Jaszakku.

A Jaszakku sem rossz, az osszes utolagos vacakabb, mint a gyari akkuk. A Yuasa az japan gyartasu volt, de amit most lehet itt Yuasa akkukent venni, az valami itteni gyartasu szar.

Jaszakku megszunt, helyette van JP, ami Jasz Plasztikot jelent. Ez az uj neve.

Az asszony autojaban 6 eve egy Banner van, es nagyon jol birja eddig. Azt hittem tavaly, hogy meghalt, kozben csak a saruja lazult meg a korroziotol.

A motorban nekem Yuasa akkum van, ha jol emlekszem, de meg jol birja. Igaz csak 2 eves az akku.
Nem tesz ilyet.
Kicsit úgy vagyok ezzel a dologgal hogy nem tudjuk mi van a belsejében. Az egyik autómban jász akku van már 4.éve, azóta hibátlanul indít. A yamahámban banner van, 1,5éves és már nem indítja el a motort (itt igaz hogy az előéletéről nem tudok semmit mert ezzel vettem)

A Te motorodba a Varta is pont 190A indító áramot tud, az olcsót nem is írják mennyit tud de ugye ezek csak névleges adatok, meg kéne terhelni az igazságért
pesze azt jol lerobban a hengerfej
csak az a baj ezekkel az ocsokkal hogy nincs eleg inditoarama nekem:) kell neki a 190A+
Nekem is tele a tank, bár amióta nálam van a darázs azóta 1x nem az omw féle maxmotion raktam bele, hanem a te falud környékén lévő noname kút-nál tankoltam (nem volt vele baj), jahh meg akkor kellett spuriznom utánatok, me ott hagytatok

Karbiból a benya leenged azt csókolom február végéig vagy márciusig... nem kő spuri meg jános atya áldása
5 hónap nem vééég

Bár szar így 2 kerék nélkül, de elhülyülök én 4 keréken is
LP.
Mindig ezt mondom, a legolcsobb jp vagy mi a neve a bardiban, kedvezmennyel 4500ft a hornetbe nagyjabol. Ha 2evente lecserelem akkor is jo vagyok penzben :D
Túl van misztikifikálva az egész. Fém a tankom tele tankolom és 5 hónap állás után pöccre indul semi adalék meg mindenféle názás fos.
Akkor valami baromi szerencses vagy. A krosszomban molon tankolt 95os volt(nagyforgalmu kut tehat friss benzin) 2hetet allt a motor, nehezen indult el, leveztem a tanksapkat, budos benzin szaga volt, mentem vele es nem is ment igazan a motor. Hoztam bele friss benzint es azzal jol ment.
Inyekcios fecskendőbe felszívsz 10 köbcenti benyát,gyertyanyíláson belököd és ha nem indul szervi baja van az biztos,ditekk elindult ettől félhullaként is.
lehet kinomban megprobalom, mert szikra van, karburator tiszta, tankbol folyik a benzin es meg sem nyekken.
hááá baszki ti nem úgy tankoltok, hogy előtte megnézitek a lejárati idejét?
Lehet már csak 1 hétig friss
Éljen az auchan meg ts gazdaságos benya

Nem lenne néha célszerű ha a tankot is kipucolnátok?
Volt hogy 6-7 hónapig leraktam valamelyik kocsimat, és pöcre indult... szólnom kellett volna neki, hogy romlott nyálat iszik
szegény karbis F3 olyan hurutosan ébredt 1 hónap után hogy már megsajnáltam,azóta áttérek a heti 1 indításra,amilyen szar szétborítani a karbit nem tenném,inkább átfolyatok némi nyálat rajta.
Lehet, hogy megis csak a benzin lesz az... Meg kellene probalni friss benzinnel, hatha.
a benzin berohadasrol annyit, hogy tavaly leraktam februar vegen a robogomat ra sem bagoztam most decemberig, elovettem baszik beindulni, szetszedtem a karburatort es semmifele "belerohadas" vagy barmi nyoma nincs hogy allt 10 honapot, teljesen tiszta volt anelkul hogy leengedtem volna anno. Valami mas nyomora van meg felderitesre var:) Nekem meg doglodik a 2 eves yuasa 0 fokban... biztos veszek megegyszer 30 ezerert akkut, a 13 ezres vacak is kibirna ennyit.
H7 a tompított, w5w a helyzetjelző.
Sziasztok! Tudna valaki segíteni, hogy Honda Hornet pc41 első lámpába milyen típusú izzók valók?
Úgy tanultam, hogy ezeknek a nagy indítóáramú akkuknak pont az a rossz, ha ki vannak teljesen sütve, majd feltöltve. A nikkel-metál és nikkel-kadmium akkuk meg pont ezt szeretik.
Nem az a legjobb neki ha a sajatja tölti :D idokozonkent celszeru lemeriteni es feltolteni...