Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kivancsi lennek en is a videora
allat a bringad, vegre valaki szepen tartja a leomloket:) en alergias vagyok ra amikor ilyen barna raegett szar az egesz. Kulon ezert vettem acel polirozo keszletet
Sajnos nem de már bánom. De az ügyvéd szerint csak akkor lenne esélyem ha felkérnék egy független szakértőt + az ügyvédi költség.
És akár még akkor is bukó lehet az ügy ha a másik félnek nagyon jó az ügyvédje.
Fellebezés persze volt, de le se szarták.
" megvizsgáltuk az ügyet, kockáról kockára elemeztük a videót, és minden úgy történt amit az előző vizsgálat megállapított"

Sajna a videón látszik a rendszám, és nincs progim amivel cenzúrázni tudom.
Így nem tudom felrakni. Pedig kíváncsi lennék a véleményetekre.
Majd ha sikerűl kivágni fel dobom.
elvileg ilyen "hazi" felvetelt nem kotelesek bizonyitekkent kezelni, de szerintem egy korrekt eljarasnal donto lehet.
hol van ennyiert, most neztem gearbesten mar csak 44-ert van..
Nem vitted birosagra az ugyet?

Publikus a video?
Sajnos a biztonsági szempontból ha olyannal ütközől akinek van némi érdekeltsége, pont semmit nem ér.
Az én videómat símán meghazuttólták a "szakértők" és engem hoztak ki vétkesnek. nagyot csalódtam az igazság szolgáltatásban. Azt azért gondoltam hogy komolyabb ügyekben megy-ez-az. De hogy egy közlekedési balesetben......
Nem egy videót néztem róla, meg mivel ezt pont nem hamisitják mint az SJ-t így kivételesen megteszi (idővel ez másodlagos kamera lesz)
Képe sztem jó, a hang meg nem érdekel, mert azt külön veszem, persze nem várok én gopro 5 black minöséget!
Táv vezérlő, sok kiegészitő ,2db akku 35.6$
Megérte, ja meg azért volt olcsóbb mert csak sárgában volt nekem jó az
jo hogy irtal errol a kamerarol, pont szemezgetek vele, kemeny 40 usd. Fokent biztonsagi szempontbol kellene.
Sok evet kibir, meg szetrepedve is, de azert ennyi penzert birjon tenyleg kuvva sokat. A gumi kiszarad es a szoritas miatt szetreped, ez sajnos ilyen.
Te és a pipás gondolataid
Te azt pipálsz le akit csak akarsz, majd akkor én meg szelfizek!
De még milyenek
Még a legendákat is lepipáljuk
Hmmm a ram-hoz volt egy gps tartó,sima lap rácsavarva egy alu golyó ami anodizálva volt feketére.Na a lapra volt téve egy ragaccsal gopro tartó.
Utána kellett gps-re is,így egy 2-es lemezre hegesztettem egy bazinagy csapágygolyót,az meg rozsdásodott így nem szép.
Ekkor lett véve a gopro golyós.
Szal az nem tartós?
Jó tudni.

Az alapcucc ez:http://shop.sw-motech.com/cgi-...

Ezt egészítem ki pár dologgal.
Sajnos nem orok, nekem is van ketto. A golyon talalhato gumi egy ido utan szetreped, ezert mindig kilazitom, ha epp nem kell. Meg egy kis wd40-nel is befujom alkalmankent.
Hy! Az komoly, hogy komoly akkor filmsztárok leszünk!
Szeva István!
Igen tervezem , de még megy a spekuláció hogy hová menjen, mint menjen, meg jön még 1 kamera, szóval kettő elég lesz
Mire találkozunk addigra már menni fog a projekt , amit mondtam neked
Nos egy ilyenre még egye fene befízetek
vannak picivel olcsóbbak is!

http://www.aliexpress.com/item...
GPS-hez lett véve,valami 11e-ért még régen.Kiegészítettem egy golyós 1"-os kameratartóval.
Vagy ez vagy az van felrakva.
A cbr-hez meg esztergáltattam egy golyót ami belemegy a villahídon átfutó csőbe.
Csak egyszer kell megvenni és örökös.
Na akkor jövőre kemerázol...
A ram mount piszok jo, de nagyon draga.
Spec ez egy iszonyat régi gopro960-as.Az újabbak jobbak.
A gyari gopro 3m ragasztoval kerult fel, 200-ig tesztelve :-) Piszkosul tapad.
Én meg nem tudok és nem is motorozok csak nézegetem.
Tudom..............de nagyon el vagy tünve.................mármár hiányzol. .