Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ne etesd a trollt
Hello Sicc!
Kiszúrtam hogy neked van hátsó sárvédőd!
Ha nem nagy kérés, akkor a jobb oldali rögzitéséről tudnál képet felrakni!?!
Ugye nem kell fúrni faragni?
Előre is köszönöm!
Ezután is jobb lenne, ha csak olvasnád.

Azért gondolom, le szabad írnom, hogy szerintem egy értelmetlen fölös kacat. Egy szóval sem mondtam, hogy ne vegyen ilyet, aki erre vágyik.
Hagyjuk mar ezt az esz osztast. Mindenki arra kolti a kis penzet amire szeretne. En sem mondom meg neked Barna hogy mit vegyel vagy ne.

Mar egy jo ideje csak olvasgatom a forumot pont ezek miatt ...
Én szoktam vinni motorral a feleségemet, aztán cserélünk. Ő is szereti vezetni a vasat, bár arányaiban sokkal kevesebbet motorozik, mint én.

Meg a kislányomat is viszem néha pár métert a tankra ültetve gyök kettővel.
Sziasztok!
Keresek PC41-es Hornethez gyári gyertyakulcsot, típusa :89216-MAT-000 illetve gyári hűtőrácsot 19032-MFG-D00.
Csajok ne is uljenek fel. Kicsinalna az asszony, ha meglatna:-)

Mellesleg 4 eve volt utoljara utasom es ez nem is fog valtozni a kozeljovoben. Akkor meg miert be lehetne disziteni egy szep gyari idommal?
Ha jól veszem ki, azon megy a sírás, hogy miként lehet eltüntetni az utasülést?! Ennek nagy értelme van ám, gyerekek. Sokkal jobb lesz nektek, hogy a csajok nem tudnak felülni mögétek, mert odaba***ok egy fölös műanyag darabot.
Kardomba dőltem
Így él egy magyar nábob.Alku volt?
Elfogyott :D
Volt ducati s 4 ünk iszonyat hagja volt a termignoni dobokkal
Nem merek már viccelni. Hátha félreértik ... Parker toll?
Á azért köszönöm.
A napokban lejártuk kicsiny falunkat keskeny komódér mert nej kitalálta, azt a jüszkibe talált, de meg kellett rendelni 2-3 hét, azt a hisztit láttad volna. De megrendelte főnökasszonyom.
Ne pörögjetek megvettem :)
Szép !

egy olasz csoda !!
Nem,ez maláj keményfa.4 szék és az asztal.
Gondolom melyik az az ikejjás jokkmokk féle fenyő ugye.
Volt olyan étkezőm amiből havi 1-2-t adtam el.35e-res áron.Amint 55-ről áraztam le 35ere havi 6-8 fogyott.
Ez után gyártott üvegszálas igaz ajándékba kaptam, de tudom 15papír az ára és ugye ezzel még volt meló, én csináltam elfogadható lett asszem. a gyári 40papír fényezetlenül!
ajándékba adhattam volna egy Parker tollat
Lehet jobb lett volna a kedve
ha egyáltalán ismeri a márkát :D
Én ha nem alkusznak, nem adom el amit hirdetek ez így múkodik legalábbis nálam.
Köszi
Teljesen igaz.Mindenre adok akcót,amire nincs arra is kitalálok.Jobb a vásárlási kedv.