Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vagy ez a környék se csúnya:
Köszi előre is! Az se baj ha lesznek benne túracipős szakaszok
Nem, vagyis igen, ez nem az. Szántód egy picit "feljebb" van. Zamárdi kilátó, ha jól tudom Kőhegy.
Ez nem Szántód ugye?
hát pld erre: ( már elnézést, hogy belekotyogok... )
Akkor szerencsétek volt! Nem volt nagyobb vihar és nem csinált bajt. Én most gondolkodom azon, hogy el kellene mennem vízvezetékhez való idomdarabért, meg egy kilincsért a hozzávaló címkékkel. A vizsgán eddig is megnézték amit kell, és utána le is fényképezték, sőt ahogy láttam a vizsgáról videofelvétel is készül, mert odább küldtek, (nem a csipába) hogy ne legyek képben. Pedig ez a múlt nyáron történt. Közben töröm a fejem merre vannak itt látnivalók , hogy ha jöttök a nyáron , akkor lehessen majd a kínálatból válogatni.
A fizu nem rossz de persze az elvárások is ahhoz vannak igazítva, éjjel pl. két területet vittünk a társammal, mert a szomszédos terület párosát lekötötte egy oszloptörés. Szerencsénk volt mert nem volt hiba.
Reggel már kezdésre ott voltam a vizsgabázison, kicsit izgultam mert szigorításokat emlegettek az üzenőfalon... igazából amióta csak a verbális karate folyik nem szoktam a napi terméseket visszaolvasni, de azt pont láttam és nem tudtam eldönteni hogy igaz, vagy csak a szokásos feszengés része. A vizsgabázison, ahova 2éve is vittem a motort, nincs ismerősöm és ugyanúgy átnézték a motort mint eddig, talán kicsit jobban, de nem volt kötekedés, a fékpad órájának mutatója olyan egyenletesen emelkedett hogy egy új motornak is becsületére válna. Igazából nem volt értelme aggódni, a kipufogótól a tükrökig minden E-betűs, gumik jók, futóművet pedig nem csak műszaki vizsgák alkalmával szoktam karbantartani, hiszen nálam van amikor erős az igénybevétel. 15 perc alatt végeztek vele, matricát már nem ragasztanak a rendszámra. A cselédkönyv újabb két évre érvényes, mostmár jöhet a jobb idő, mert reggel azért még hideg van, mint ahogy egy hete is hűs volt, az idei első kirepülés során.
Csak fizessenek , és nagy baj vagy hiba ne legyen!!
Szia Józsi! Reggel 7:30-kor telik le az ügyelet, holnap munkanap, de nekem szabad lesz. Majd mesélek.
Szép napot Laci! Ügyelsz a hét végén, vagy szabad vagy mint a jómadár??
A rigócska a fekete, reggel óta fújta majd később beleunt alighanem mert abbahagyta.
Helló Józsi!
Erre felé is világított a napocska szinte végig, de olyan nagy meleg azért nem lett. Ténykedtem kint az udvaron meg a garázsban, de a kabátot elbírtam. Viszont hallottam már más madarakat is énekelni mint a varjak. Úgy hogy van remény hogy ideér a tavasz.
Ma itt nagyon szép idő volt! 15 fok lett délutánra! Viszont nagyjából 3 hét múlva itt van a tavaszi nap-éj egyenlőség! Jó egészséget Nektek a tavaszhoz!
Jó utat hozzá!
Ja kérem, ha autóval vagy akkor eshet, sokat nem tud zavarni! Én mentem egy karikát, addig amíg úgy nem láttam, hogy nagyon esőre állt, és inkább haza jöttem.
Szia Józsi! Már hazafelé
Tebeléd is!! Az előbb úgy nézett ki mindjárt esik, de még nem szánta rá magát!!
Most csak 1 párás felhős
Pálinkás jó reggelt
Pálinkás jó reggelt
Ma megvolt az idei első tartalmasabb kirepülés, egészen a Berettyótól a Sebes-Körösig, facén van néhány fotó. Igazából nem nagy tervezés előzte meg, nem mintha nem lennének terveim, de azokat még most nem lehet megközelíteni.
Igen, jól látod, ez budai panoráma
Ez ha jól látom nem a cívis város.
Itt világít a napocska, 1,7 fok van.
Itt "süt" ! Hatására kemény 3 ° C van!!