Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Inazuma talin beszélgettünk erről a gépről, tényleg jó!
Nem lényeg, majd szétnézek a neten...
egyébként az én kamerámmal nagyon meg vagyok elégedve. SJ4000 wifi, goPro koppintás, de minőségi. Erre utal az is hogy ezt is koppintják :) Csak az teljesen noname. Asszonkától kaptam szülinapra, akkor még 27e volt, most csak 24e. A nem wifis 19e.
innen van:
http://eustock.hu/shop/sportkamera
Szóval bőven megéri. Wifi nem árt ha akarod nézni telón hogy mit vesz ;)
igen, szépen vettem addig mindent amíg le nem vetkeztem :) Hogy láthassátok hogy pihent 4 hónapig a motor. Szépen letakarva. de nem volt ám egyedül, a kis Suzu is ott pihent mellette :) Csak kibányászni nem szeretem, arrébb kell tolni 2 nagy dobozt, 1 széket, 4 muskátlit.... :D
Lassan eljön az ideje annak, hogy kint fog állni nálam az udvaron menetre készen!
El tudnád küldeni a doboztartó fotóját amit a motorhoz csináltál? Egyik inazumásnak ígértem képeket, azt gondoltam majd összeszedem a fórumokról mert voltak egyszerű de jó megoldások. Viszont időközben a régi képek eltűntek... nem baj hogy CB-hez készült mert igazából az elv a lényeg, az enyémet már mutattam, de nekem a középkonzol gyári, csak az oldalsó saját gyártmány.
Nagyon f@sza. Ez nem is kicsi, otthonra tökéletes. Mármint nem a lakásba.
Várjál már... Te vagy a Miki akinek CBR-je van? Azt hiszem emlékszem, hol voltál már megint ilyen sokáig?
Jó is lenne ha olyan komoly drónom lenne mint amivel a lakóhelyemet videózták. Az enyém Ebay-ről van, vettem hozzá még két pót akksit is, így összesen volt egy huszas. A kamerája kb. MD 80 minőségű. Szerencsére kifogtam egy jobbat mert ezek olyanok hogy vagy az első perctől szar, vagy ha jó akkor bírják egy darabig. Csak itthon már unják, főleg amikor a TV előtt repkedek, meg olyan is volt amikor levertem vele dolgokat... mennék már vele ki, de ahhoz is jobb idő kellene. Van róla videóm, mondjuk ez még az elején készült, ma már profibb vagyok
http://youtu.be/vCAKMKhlDHs
Az se rossz, de gyanítom kicsit lehúzná a sisakot, meg egy teló aksival nem sokáig bírná
Nagyobb az aksi mint a kamera. A múltkor linkeltél be videót a lakóhelyedről. csak nem Te csináltad? Ha jó láttam az is drónos felvétel volt. Egyébként nagyon jó kis szerkezetek, csak az a baj, hogy a normálisabbak elég húzós árban vannak.
megelőztél
6 csövű, forgó rendszerű automata gépágyú. 3000 lövés per perc. Könnyített uránmagvas lőszert lő ki.
Az egy mini kamera, régebben a sisakomon volt és több motoros videóhoz csináltam vele felvételeket. Ennek már több éve, mostanság csak fotózok a túrákon. A múltkor elővettem de az akkuja kuka lett, egy nem túl régi teló akksit mókoltam rá, jó mert saját töltőjével fel is tölti és nem kell hozzá kikötni az akksit. Drónozni akartam vele, de annak van sajátja, mostanában azzal idegesítem a családot mert olyan rossz idő van hogy csak egyszer tudtam kivinni, mondjuk akkor is felakadt a megyfára így néz ki a kis kamera:
Délután óta itt is esik. Ma végeztem az éjszakával, holnap itthon leszek. Ha ilyen idő lesz, csodás napom lesz. Mi az az MD 80?
Micsoda kép a képben, sőt még a kép a képben is képben... és sorolhatnám... nagy mágus vagy te Balázs és még a családot is jól lekameráztad Valamikor nekem is ideje volna elővenni a Csühöst, régen volt már november 3, itt viszont most is esik. Majd előveszem a kis MD 80-ast is, most raktam rá nemrég egy telóakksit, most már bírja szusszal hosszabb ideig
Örülök neki nem akarok én sem mindenáron motort szerelni. De azért egy kompresszió mérés, nem lenne haszontalan.
de ide teszem a vágatlant is, a vége vicces, ahogy szépen elteszem a szerszámokat, motort, felmegyek a lakasba. kicsit sokáig vettem :)
http://youtu.be/kvRrOZKDdHM
köszi Józsi nagyon, de ne küldjél mert nem fogom szétszedni :)
egyébként rákeresve ilyesmi kell:
http://italmondo.hu/shop/27-mo...

meg annyira nem sürgős ez, most nem nagyon fogom szétszedni, ha igen akkor meg vszinű szerelőnél az meg tudja mit kell venni :)
Tegnap mentem vele, nem füstölt egyáltalán, indításnál sem.

Csináltam is videót az egészről, ami fél óra, úgyhogy vágtam belőle egy 6 perceset :)
http://youtu.be/n04MS6Vfl4c
(Laci már látta úgy látom :) )
Köszönöm, viszont kívánom! Én is ebben reménykedek!
Jó egészséget hozzá!
Volt kiadásom, igaz , most nyersen tudom enni a zebrahúst a szavannán, no meg egy kis tartalék nagyon nem ártana probléma esetére.. Így kénytelen vagyok , meg a csöppeknek is vinnem kell néha ezt-azt , és így meg tudom oldani!
Olvastam és meg is köszöntem
Szóval megint feladod a nyugalmat és dolgozol. Igazi örökmozgó vagy te Józsi, ami nem baj, sőt példaértékű!
Igazad van Laci! legelőbb egy alapos felmérés.Nem tudom Balázs motorja mennyi idős , nem fog ártani egy alapos állapotfelmérés. De még szélvihart és havazást festenek a falra a meteurológusok , van még idő kibeszélni a teendőket. Ráérek, nyugdíjas vagyok, egészen a jövő hét elejéig , akkor fékevesztett hegesztésbe fogok kezdeni!! Úgy, hogy esténként fogok ráérni akkor amikor éppen.....! Vagy ünnepekkor akkor amikor Ti és a többi a "dolgozó népeket szolgáltatom" Írtam a pofakönyv oldaladra is!
Jó estét!
Jó ötlet elküldeni a mintát, mert ha úgy megy be a boltba hogy a kezében van a szimering akkor a boltos is könnyebben tud segíteni. Mielőtt viszont megjelenne az ördög (amit igazából én festettem a falra ) biztosra kellene menni, akár egy túra keretei között is ránézhetnénk arra a motorra, a szimering hibának olajfogyás a jele és ez látszik a kipufogó végén is, amellett hogy a szaga is jellegzetes. A baj csak az hogy nem csak a szimering miatt fogyhat az olaj, de ha már fogy érdemes egy állapotfelmérésre elvinni ahol kompressziót is mérnek, egy diagnosztikai mérés többet mond a motor állapotáról mint bármi. Amíg ez nem történik meg nem szabad felesleges kiadásokba belemenni.
Jó estét Balázs!
Az E-mail címemre írd meg a levélcímedet, küldök egy szelepszár-szimeringet, hogy össze tudd majd hasonlítani azzal amit venni akarsz.