Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mikor odaértem akkor tapogattam a fényképező után, de csak a hozzávaló elemeket vittem el. Ezért ne öregedjetek meg, mert nekem is , ahogy öreg Sam egyre kevesebb eszem van,
Hiszi a piszi! Képek vannak? Mondani bármit lehet.
Mindenképpen összehozzuk!
Remélem szerencséd lesz!
Már a nyári dolgokat írogatom, amikor majd eljöttök! Legyen élmény! Nem bánnám, ha motorral jönnél.
Holnapra azt ígérik jobb idő lesz, én is készülődök egy újabb időutazáshoz
Kissé hideg volt innom is kellett egy féldecis gyógyszert az egészségetekre , hogy fertőtlenítsem a torkomat , ahogy hazaértem.
Szóval egy kis közös motorozás volt Váljék egészségetekre!
Elfelejtettem: Szia Laci!!
Semmi csak itt megbeszélték, hogy aki tud jöjjön. Aztán jöttünk.
Szia Józsi!
Mit volt Cseszneken? Mostanában le vagyok maradva.
Üdvözletem az Hölgyeknek és az Uraknak! Én is elmentem Csesznek-re, bár nem izzadtam. De már holnap meleg lesz ! Elqrtuk! legközelebb másnapra kell megbeszélni, és akkor aznap nem lesz szr idő! Egye meg a rosseb!
Pedig én abban a tévedésben leledzettem, hogy lineáris vasút. És nem azért mert egyenes! De mit tegyünk , álmodozni tilos!
Ez a Zsuzsi kisvasút, és ha 300-at nem is de a 30-at tudja. Erdészlak megállóhely. Ja, és nem lebegő, hanem igencsak "földhözragadt". ( sínhez )
De igen a tornyot már rég megnéztem. Köszönet érte!
Ezek szerint nem kattintottál a linkre... szerintem az elég eredményes volt így kezdésnek sőt, tegnap se pihent a motor
Ez milyen erdei kisvasút? Aztán ha jön a mozdony lebegve 300-al akkor hogy kapod el a motort onnan?!
Ezt csak úgy.
Szép napot Laci! Remélem azóta már eredményes napon vagy túl!!
Neked is hasonló jókat Józsi!
A mai kaland, ami az idei első kirepüléssel együtt alkot kerek egészet:
http://www.sportmotor.hu/album...
Szia Laci!
De azért remélem énekelni nem fogsz a fa tetején?!! Legyen szerencséd! Jó egészséget!
Nem merem elkiabálni de készülődök én is, elég húzós volt a hét jó lenne motoron kikapcsolódni. Keddig szabad vagyok mint a madár!
Még azt nem tudom Lacival mi a helyzet?! Remélem nem dolgozik! Mert Neki meg az a szokása!!
Mindent bele Miklós!! Remélem sikerűl!
Nálatok Józsi, nálatok! Itt nem fog, és motorozni fogok!