Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lett egy klónja lecserélte a zubbonyt brutál szép basszus, gyerekkoromban álmodoztam hasonló motorokról mikor lestük balcsi parton a "klágenkúrtit" vele...
csak tovább kellett volna olvasnom... :D
háhááá, én is csak msot látom. De szíííp! Mit csináltál vele? Festetettted? vagy szereztél másik idomot rája? Nem azért mondom de sokkal szebb mint a fekete sárkány, és retrósabb is! :)
Benne vagyok csak szervezés kérdése, Nektek persze könnyebb, hozzám képest szomszédok vagytok
Nem kell ezt tolni Józsi szalad mintha kergetnék!
No meg pörgetted rendesen!
Ez így van! Gazdag benyaszag mellett ott vagyok, sok 6kilós kategóriást meglepne, hogy szedi a szipkáit a kis nyomatékos...
Egyébként remekül megy a 'Dukat', bár nem arany csak acél aluminium, de párszor mikor előztem jött utánam gond nélkül, megállapítottam:Nyomatékos a gép pedig csak 620-as!
És az István bármikor elmondhatja : Most jöttem a 620-assal!!
De ha tolja akkor jól szól nekem is és együtt gurulunk... képek odaértek
Szia Laci ! Adjon az Isten szép jó napot! A Külső gatyája lett más színűre ilyen szép oiros-feketére cserélve a gépnek! A fejidom ,a tank és az ülés alatti idom lett lecserélve az üléssel együtt, majd mesélek Neked amikor idetolod a lámpádat a nyáron ! Addig is megy mint a szél!!
Mekkora jó fej a Jocó Téged is említett remélem engem is fog legközelebb. Basszus nagyon tetszett Neki a Monster jókat nevettünk én meg mondtam gyermekkori álom volt a motorja mikor egy klágenkurti eljött a balcsipartra nyaralni a motorjával mi meg gyerekként folyattuk a nyálunkat.....
Szia!
Várom a mesét!
Majd mesél, én is lestem szia Laci!
Megleptél Józsi! Az előbb nézegettem Pocses galériáját és nem a fekete motort találtam rajta
Szép lett a gép!
Itt is szokott görbülni csak ritkábban!!
Itt meg "görbül" a tér!
Gyanútlanul négykézláb?? Hááát..... végül is.... elképzelhető!
Eben guba.....!
Tudod mennyi részeg disznó van , aztán az ember gyanútlanul sétálgat négykézláb, és még rálépnek a kezére ha nem fehér a kesztyű! Nem tudnak ezek vigyázni, meg mértékkel inni!
Tudod mennyi részeg disznó van , aztán az ember gyanútlanul sétálgat négykézláb, és még rálépnek a kezére ha nem fehér a kesztyű! Nem tudnak ezek vigyázni, meg mértékkel inni!
Gondolom, az ottani tapasztalatok alapján ajánlgatod nekünk a fehér kesztyűt!
Adjék Isten!
Az egy másik történet.
Szia Laci! Nekem még motorom sem volt de sikerült egyszer úgy 'beszedni a kanyart', hogy fel sem tudtam állni! Aztán később már sikerült!!
Tiszteletem!

Ezt csak megerősíteni tudom, saját tapasztalatom, egy kanyar bevételekor átcsúsztam a szembejövő sávba a frissen szerelt papucsokkal, anno. Itt egy cikk is róla, miért is érdemes vigyázni: http://www.shox.hu/cikkek/mier...
Köszönöm , jól vagyok , csak élek mint a hal a réten, de a poharas orvosságot rendesen szedem, a belső fertőtlenités okábó eredőenl!